Evlenmekle ne elde ettiniz?

VENUS_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kadınlar için yazılan bölümü okudum da... hiç biri uymadı bana... erkekler için olan bölüm doğru %90...

evlenmekle.. bomboş 9 yıl heba etmekten başka bişi olmadı...

iyivakit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evlenerek hayatımın en güzel adımını attım.

D

DE-mates

Ziyaretçi
hiçte öle değil valla pakize hanım bulammış ya ondan böle konuşuyo allah şükür eşim var ama ne masa sandalye tamiri için nede nikah cüzdanınla ulaştığım statü için onu çok sevdiğim için evlendim hep yanımda olsun diye ve ii kide evlenmişim yani evlendimde nemi oldu çok güzel bi ailem oldu kızımda ekleince tam olucak allahın izniyle

Aynen katiliyorum sevgili Liberty hic bir kadinin bu tur dusuncelerle esine baktigini dusunmuyorum istisnalar olabilir belki ama genelde biz Turk kadinlari bize "usaklik" etsin diye es secmeyiz hatta cogumuz evimizde adeta hizmetci gibi calisiriz esimiz ve cocuklarimiz icin yipraniriz.Benim cocugum yok ama esimle hicde kucumsenmeyecek bir dostluk ve samimiyete sahibim cok sukur.
Torbalari birlikde tasiriz,yemegi kimin hali varsa o hazirlar(ben ev hanimi oldugum halde),evde tikirti olsa birlikde kalkariz (basimiza geldi bir kez birimizde bir kola sisesi digerinde elektrik supurgesinin metal borusu halinde hirsiz aradik)esim tamirden pek anlamaz ama en daha yatkinimidr v.b ...

Pakize Suda'yi hic sevmem cunki cogunlukla erkek yalakasi bir kadindir ve ne istedigini bilmedigi bir cok yazisi arasindaki celiskilerden bellidir.

Didemb16

Oğlak ♑️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.348
Yan gelip yatıyom evlilik sayesinde bekarken cok çalıştım :lülülü:

AnneAslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.796
:dondurma::anne:iki tane aslanim mis gibi sicacik yuvam oldu şükür rabbime😍

Gama kralice

Fighting 💪💋dövüş kulbü 👊 kedi sever insan seçer
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.639
Sunu brosur yapip ne zaman evlencen diyenlere dagitmak lazim.

Albunualalalal

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.443
2 yaşındaki kızıma empoze edilmeye çalışanları yazmış kadın . Büyüyünce herkesin evini temizleyecek( babaannesi başta olmak uzere), babasının dolabını duzenleyecekmis( herkes kendi eşyalarını kendi düzenler. Eşime boyle dedim, o da kızına yaptıracakmış. Cok bekler.) Doktor olacakmış.( ne istiyorsa onu olacak. Müdahale yok) daha bir sürü sey.. Ama erkek torun için hiç böyle şeyler demezler. Kızım meslek sahibi olup, ister evlendin ister evlenmesin. Yiyip içip gezsin eğlensin, hayatını yaşasın, ibadetini yapsin. Kendini bir erkeğe temizliğe vs.kole etmesin. Içinden geliyorsa yapsin, gelmiyorsa yapmasın.

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
51.370
Sanirim evlenmek bi bizim toplumda bu kadar abartilan birsey. Yok para kazanirmis erkekte, poset tasirmis erkrkte, esya yeri degistirirmiste.. bunlarin cogunu kadin yapiyor artik. Allah kimsenin elini ayagini almasin kimseyede muhtac etmesin. Sagligin varsa koca vardir, yoksa bi bakmissin ucmus gitmis evdeki huzur

Kahve kokulu

Allah insanı iddiasından vurur!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
230
Şimdiki aklım olsa evlenirmiydim?
Evet evlenirdim ama 30 lu yaşlarımda.
Yine aynı kişiyle evlenirdim.
Ben Eşimi çok seviyorum :KK200:

Yukarı Alt