Evlenmeme 1 sene var kurtulabilir miyim

Mujde611

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2019
22
1
Arkadaşlar merhaba ben uzun yıllardır burayı takip edip sizin yazdıklarınızdan dersler çıkarıyordum sonunda bende üye olmaya karar verdim benim derdim şu ben tüm vucut lazere gidiyorum ve 3. Seanstayım şimdilik memnunum ama benim asıl sorunum istenmeyen bölgelerinde de tüy olması sırtımda çok sayıda ince ama siyah renkte tüyler var ve ben şuan nişanlıyım 1 senem var bu tüylerden mutlaka kurtulmam lazım bunun için iğneli epilasyona başlasam 1 senede ne kadar ölçüde kurtulabilirim bilgisi olan varmı lazer yaptırmayı düşünüyordum ama baktım ki kıl köklerim beyaz bu durumda lazer olmayacağı için iğneli düşündüm cevaplarsanız çok sevinirim

bubo

🌍💕
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2018
520
1.571
Salonda epilasyon tecrubem yok. Ben kendime ev tipi makina almistim. Duzenli uygulamadim sadece 3 kere kullandim.. Ama onda bile killarda ciddi azalma oldu. Tabi nerdeyse 10 aydir kullanmadigim icin killarin buyuk cogunlugu geri dondu. Ama 3 seans ile bu basariyi gosterdiyse 12 seansi tamamlasaydim tamamen kurtulurdum diye dusunuyorum. Seans araliklari 1 haftaydi.. Killarin kendisi siyahsa normal lazer de olur bence..

Elmas2326

Ömür dediğin bir gün oda bu gün
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
1.007
802
Salonda epilasyon tecrubem yok. Ben kendime ev tipi makina almistim. Duzenli uygulamadim sadece 3 kere kullandim.. Ama onda bile killarda ciddi azalma oldu. Tabi nerdeyse 10 aydir kullanmadigim icin killarin buyuk cogunlugu geri dondu. Ama 3 seans ile bu basariyi gosterdiyse 12 seansi tamamlasaydim tamamen kurtulurdum diye dusunuyorum. Seans araliklari 1 haftaydi.. Killarin kendisi siyahsa normal lazer de olur bence..
Hangi marka aldınız? Ne kadara aldınız ? Birde kullanırken can acıtıyormu

Nooneknows

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
944
923
İğneli epilasyon hakkında bilgim yok ama normal lazere gidiyorum. 10 seanstir bir şeyden kurtuldugum yok. Sadece biraz azalma var ve çıkış süresi biraz daha uzun oluyor o kadar. Bu bendeki etkisi tabii

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt