Evli bir erkek size aşık olsa ne yapardınız?

nuriye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.

wishne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Bir kere evli adamla işim olmaz.Hiç düşünmeden arkamı döner giderim.:kızgın:

Acil Servis

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
gitmeden ewel ona bunların yanlış olduğunu karısının aynı şeyi yapsa ne hissedeceğini, bunun suç ve gunah, aklı başında bi kadının evli insanla işi olmayacağını olsada doğru insan olmayacağını anlatırdım ki evdekinin başı yanmasın ben hatayı göstereyim vicdanı ona kalsın benden sonra ister yapar ister öğüdümü dinler

nuriye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arakdaşım sana katılıyorum.bir süre sonra başka bir kadına yine aşık olur.:

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Emoji Skoru
47.801
Ben asla evli bir adama yakışıklıymış ya da hoş adammış gözüyle bakmam ki... Şu an evliyim ama bekarken de tanıştığım evli hiç bir erkeğe o gözle bakmadım hep kocaman mesafe kurdum aramıza. Hatta kendi çevremden en son ben evlenen ben olduğum halde çok çok samimim erkek arkadaşlarımla sadece evli oldukları için hep kızdan taraf durdum.

Eğer; insanlar belli bir çizgiyi aşmazlarsa böyle gereksiz durumlarla karşılaşmaz. Hem yarın aynı şey kendi başınıza gelse ne yaparsınız ki?

:1yes2:

F

fdm

Ziyaretçi
kesinlikle evli bir adamla işim olmaz.eğer tek taraflı bişey olsa bile başlamadan bitirirdim.allah akıl fikir versin herkese ama asla böyle bişey yaşamam,ilerlemeden kapatırım konuyu.

amine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Karşılık vermem, böylece aşk maşk kalmaz adamda..Karşılık göremeyen kişi ısrar etmez vazgeçer.Sonra niye bana aşık olsun ki..O kadar yakın olmanın ne alemi var.Az biraz uzak durup mesafeyi doğru ayarlarsak kimse aşık olmaz.Bekarken bana aşık olduğunu söyleyen biri vardı söyleyen diyorum çünkü benim anlamamı beklemiş ben anlamayınca söylemek zorunda kalmış.Ben ne biçim konuşuyorsun deyip ayarının kaçtığını düşündüğüm arkadaşlığımızı frenleyince herşey düzeldi.Gitti hemen başkasınada aşık oldu.Yani evli erkekler sanırım aşık numarasını seviyorlar.İnanmayın kızlar ......

Gonulbagi

Boy: 1.60baslangıç kilo: 68 hedef: 63 guncel: 67.1
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.574
ben kendi kurallarımdan doğru yoldan dışarı çıkmam bugün eşine yapan yarın banada aynsını yapar diye düşünürüm.

E

EU1

Ziyaretçi
kesinlikle brilikte olmam bi kere iç muhasebe yapmam lazım ya zaten mantıklı bir insan bunu yaprmı sizce bu adam yıllardır birlikte yaşadıgı karısına bunu yapabiliosa biR gün gelir size de yapr bunu bundan emin olun..şöle bir örnek vereyim hülya avşarın eşi onu bir bayanla aldattı ve ayrıldı diger bayanla evlendi sonra ne oldu kaya bey onuda aldattı işte bukadar basit aynı şey banada olcak sorusnu sormanız lazım kendinize..BENCE ÇOK AMA ÇOK YANLIŞŞ HEMDE ÇOKK..KESİNLİKLE KARŞIYIM

Yukarı Alt