Evli, mutlu, çocuklu hanımlar

DERin83

RUZGARİN ANNESİ:-)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
söyleyin bakalım çocuk olduktan sonra romantizm aynen kaldığı yerden devammı? :KK23: Yoksa ne romantizmi derin, iki sohbet etmeye fırsatımız olmuyormu diyorsunuz :KK66:

elismiren

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çocuğum yok ama işyerinden evli ve çocuklu erkekler hep şunu söylüyor
Çocuk olunca kesinlikle karımı unuttum,aşk sevgi anında bitti diyorlar
tabi yalandan aşkım felan diyosun ama yok öyle bişey,romantizm bitiyor diyorlar
çok gaddarsınız diyorum,hazırla kendini gerçeklere diyorlar
valla üzücü bir durum

evlivecesur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çocuğum yok ama işyerinden evli ve çocuklu erkekler hep şunu söylüyor
Çocuk olunca kesinlikle karımı unuttum,aşk sevgi anında bitti diyorlar
tabi yalandan aşkım felan diyosun ama yok öyle bişey,romantizm bitiyor diyorlar
çok gaddarsınız diyorum,hazırla kendini gerçeklere diyorlar
valla üzücü bir durum
kesinlikle hepsi bir degil cunku arkadasimin esi bana anlatiyor esim surekli arkadasimin esine benimle vakiit gecirmekten hoslandigini benimle gidemeyecegi bir yere asla yalnizda gitmeyecegini soylemis e esimde kahve bar gece gezmesi yoktur gidiceksek hep bereber tatildi gezmeydi hep birlikteyiz cocuklar oluncada bir degisim olmadi sadece zamanimiz daraldi e cocuklarimin cani sgagolsun diyorum yani bence herkesi bir kefeye koymamak lazim
cocugun yeri esin yerin ayri diye dusunuyorum e bunlarda akrsilikli tabi bende artik anneyim deyip cocuklari on plana koymadim hep yerleri farkliydi benim icin insallah bundan sonrada oyle olucak

MorAnka

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
112
kızım 1 yaşına gelene kadar ne aşkı ne romantimizi boş anını bulsamda duş alsamda yatıp uyusam diye geçti
şimdi çok şükür herşey yoluna girdi
aşka kaldığımız yerden devam :KK69:

Son düzenleme:

elismiren

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kesinlikle hepsi bir degil cunku arkadasimin esi bana anlatiyor esim surekli arkadasimin esine benimle vakiit gecirmekten hoslandigini benimle gidemeyecegi bir yere asla yalnizda gitmeyecegini soylemis e esimde kahve bar gece gezmesi yoktur gidiceksek hep bereber tatildi gezmeydi hep birlikteyiz cocuklar oluncada bir degisim olmadi sadece zamanimiz daraldi e cocuklarimin cani sgagolsun diyorum yani bence herkesi bir kefeye koymamak lazim
cocugun yeri esin yerin ayri diye dusunuyorum e bunlarda akrsilikli tabi bende artik anneyim deyip cocuklari on plana koymadim hep yerleri farkliydi benim icin insallah bundan sonrada oyle olucak
zaten bana da çok garip geliyor,inanmak istemiyorum
hatta eşiniz sizin için bir araç ozaman dedim,kem küm etti,deli gibi severek evlenmişler güya bide
sizi de tebrik ederim,çocuğun yeri ayrı eşin yeri ayrı olmalı bencede,birinden birini ön plana atarsak arka plana atılan araç olur

asenamm

bir elif mıktarı gülümse
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
eşim, canım sevdiğim... herşeym benım... evlenelı 3 yıl oldu.. hala ilk gunku gibi devam ediyor.. hatta daha duygusal ve romantık... hele hamıleyken daha da duygusal... sevgi bitmez kı gerçek sevgı.... o bebegın verdıgı yorgunluk bile tatlıdır ... sevmek en guzelı.. gerçekse sevdalar...

hemxsxirem

gamzeli kelebeğim beniiim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ne romantizmi derin:)
bu sene evlilik yıldönümümüzzü bile unuttu. :KK14: :KK14: :KK14:

seda1986

çooook mutlu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
4.yılımıza gireceğiz nerdeyse her geçen gün dahada aşık olarak uyanıyorum güne kocamı çooook seviyorum anlayışlı sabırlı aşk adamı babalık ona çoook yakıştı sana hayranım sedamm beni bu güzel şeyle ödüllendirdiğin için iyi ki sen varsın iyi ki duru var diyor
ama gel gelelim 2. asla ve asla istemiyor allahım olmayanlara versin ben hayata seninle yaşamaya geldim çocuk bakmaya değil diyor eeee haklı doğal olarak

DERin83

RUZGARİN ANNESİ:-)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
4.yılımıza gireceğiz nerdeyse her geçen gün dahada aşık olarak uyanıyorum güne kocamı çooook seviyorum anlayışlı sabırlı aşk adamı babalık ona çoook yakıştı sana hayranım sedamm beni bu güzel şeyle ödüllendirdiğin için iyi ki sen varsın iyi ki duru var diyor
ama gel gelelim 2. asla ve asla istemiyor allahım olmayanlara versin ben hayata seninle yaşamaya geldim çocuk bakmaya değil diyor eeee haklı doğal olarak
benim çocuğum yok, eşim aslında çok geniş bir aile istiyor. ama bir yandanda seninle özgürce yaşamak istiyorum, çocuk hayatı kısıtlıyor diyor. kafası karışık yani :18:

Yukarı Alt