Evli ve çocuklu olup 30 yaşında üniversite okumak...

sss2000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
697
İşin bir de bu tarafı var :KK43: Ama bi söylenti var okul öncesi eğitim yaygınlaşacak ve puanlar düşecek diye... Belki atanırsınız. Keşke daha evvel okusaydık. Çocuğun olmaması neden işe girmene engel onu anlamadım
Bir is gorusmesinde anaokulu muduru bana cocugun varmi dedi yok deyimce 3 senelik evliymissin illa ki birgun olur bu bizim icin sorun dedi cocuk dogurup dusunseniz daha iyi olur dedi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-08-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

redpinkyellow

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
97
Bir is gorusmesinde anaokulu muduru bana cocugun varmi dedi yok deyimce 3 senelik evliymissin illa ki birgun olur bu bizim icin sorun dedi cocuk dogurup dusunseniz daha iyi olur dedi
hımm anladım doğum iznine ayrılır diye endişe ettiler demek ki

Everyday0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
469
Konu sahibi ne alemdesiniz:) okumaya başladınız mi. Merak ettim sizi. Bende yeni adımlar atmaya karar verdim. Benimde kızim var. Tecrubelerinizden faydalanmak isterim

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
614
Yürü ve ablam kim tutar seni. Eşin arkandaymis bak ne güzel. İnsanalr 40 50 yaşında ünv okuyor neden olmasın ki okumanın yaşı yok. Meslek düşünmüyorsanız bile kendini geliştirirsin. Benim çok sevdiğim birakmayi düşünmediğini bı isim var çok şükür ama sırf zevk için ikinci ünv yi okuyorum. Okumaktan zarar gelmez devam et sen

Yukarı Alt