Evliler siz söylesin biz bekarlar dinlesin

tobi

gel 2011 geeel gel :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşalr daha önce soruldumu bilmiyorum ama biz bekarlar ve hazırlık yapan arkadaşlar olarak siz evli arkadaşlardan bi ricam var...
evlerinize neler aldınızda memnun kaldınız,neleri alsaydık keşke dediniz veya bunuda aldım ama boşuna dediğiniz şeyler neler
mesela süslü perdeler var boncuklu kullanışı kolaymı yoksa klasik perdemi ii,süslü tüylü yatak örütülerimi kullanışlı normal pike takımları örtülermi,ankstremi normal beyaz eşyamı

napalımm nelere dikkat edelim,neleri alıp neleri s geçelim....şimdiden hepinize tşkr ederimkaydirigubbakcemile5

firstday

Canlarım ve ben
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım yaa annem 3 tane yatak örtüsü yaptırmış bana, inan hiç birini örtmedim henüz...
abartıp ta herşeyden fazla fazla almayın...

kafadar

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
214
bence herşeyin en iyisi olmalı mobilya olsun beyaz eşya olsun.
az ama öz olmalı.. özellikle mobilya konusunda lütfen abartmayın derim ben
kullanışlı olsun sade ve az olsun..
ben en çok vitrinmiş,konsolmuş,büyük masaymış çok sinir bozucu buluyorum
hele birde kiracıysan.. ama ev sizinse o zaman ayrı
benim diyeceklerim bunlar.. keşke banada önceden böyle diyenler olsaydı

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Organze perde kadar kullanışlı perde yok bence, perdecilerde ütü için hep bu perdeyi öneriyorlar.
Nişanlı iken 2 takım nevresim, 2 takım uyku seti almıştım ama uyku setini beğenmiyorum, uyku seti yerine nevresim alsaydım diyorum.
Havlularımı ablam çok yaptı, iyikide çok yapmış dedim, çok kullanılıyor.
Mutfak robotu iyiki almamışım, diğer küçük ev aletleri çok pratik.
Şarjlı elekt. süpürgem hayat kurtarıcım.
Halılarımı krem değilde başka bir renk alsaymışım dediğim çok olmuştur.
Beyaz eşyalarımdan çok memnunum ama keşke ç.mak. 5 kg değil 7 kg alsaymışım.
Mobilya seçerken, bazalı olmasına çok dikkat ettim, ıvır zıvır doldurmak için çok işime yaradı.
Halılarım hariç her zaman kullanışlı eşya seçtim, çok memnunum. Sonuçta 1 kere alınıyor, pahalı aldım ama değdi.
Yatak örtüsü kadar gereksiz bişey yok bence. Almıştım geri iade ettim, sabah yorganımı zor düzeltiyorum birde yatak örtüsüyle uğraşamam ki zaten evliliğin ilk yıllarında kullanılıyor sonra kaldırılıyor.
Bende herşeyim sadesinden yanayım. Beyaz eşyadan şaşmamak gerek bencede, en azından çizildiği zaman belli olmuyor.Diğerlerinde özel temizlik ürünleri kullanmak gerekiyor ve çok dikkat etmelisiniz. Genelde hepimiz çalışan bayanlarız, pratik ve kullanışlı eşya seçmek varken neden zorlayalım ki.
Zaruri olmayan eşyaları evlendikten sonra alsaydım dediğim çok olmuştur, evin eksiğini gördükçe renkleri kombine edebilirsiniz.
Bu liste uzayıp gidiyor. Ama klasik şeylerden korkmayın, en sağlamı ve kullanışlısı onlar çünki.

tobi

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Organze perde kadar kullanışlı perde yok bence, perdecilerde ütü için hep bu perdeyi öneriyorlar.
Nişanlı iken 2 takım nevresim, 2 takım uyku seti almıştım ama uyku setini beğenmiyorum, uyku seti yerine nevresim alsaydım diyorum.
Havlularımı ablam çok yaptı, iyikide çok yapmış dedim, çok kullanılıyor.
Mutfak robotu iyiki almamışım, diğer küçük ev aletleri çok pratik.
Şarjlı elekt. süpürgem hayat kurtarıcım.
Halılarımı krem değilde başka bir renk alsaymışım dediğim çok olmuştur.
Beyaz eşyalarımdan çok memnunum ama keşke ç.mak. 5 kg değil 7 kg alsaymışım.
Mobilya seçerken, bazalı olmasına çok dikkat ettim, ıvır zıvır doldurmak için çok işime yaradı.
Halılarım hariç her zaman kullanışlı eşya seçtim, çok memnunum. Sonuçta 1 kere alınıyor, pahalı aldım ama değdi.
Yatak örtüsü kadar gereksiz bişey yok bence. Almıştım geri iade ettim, sabah yorganımı zor düzeltiyorum birde yatak örtüsüyle uğraşamam ki zaten evliliğin ilk yıllarında kullanılıyor sonra kaldırılıyor.
Bende herşeyim sadesinden yanayım. Beyaz eşyadan şaşmamak gerek bencede, en azından çizildiği zaman belli olmuyor.Diğerlerinde özel temizlik ürünleri kullanmak gerekiyor ve çok dikkat etmelisiniz. Genelde hepimiz çalışan bayanlarız, pratik ve kullanışlı eşya seçmek varken neden zorlayalım ki.
Zaruri olmayan eşyaları evlendikten sonra alsaydım dediğim çok olmuştur, evin eksiğini gördükçe renkleri kombine edebilirsiniz.
Bu liste uzayıp gidiyor. Ama klasik şeylerden korkmayın, en sağlamı ve kullanışlısı onlar çünki.
süpersin çok gzl yazmışsın valla:hooray:

K

kSo

Ziyaretçi
canım ben yatak örtüsü almıştım 2 adet biri tafta süslü püslü kocaman ikinciside saten süslü püslü keşke almasaydım sonra gidip özellikle tacın yeni kaymayan örtülerinden aldım birde pike
uyku seti fazla almayın derim
halılarımı krem ağırlıklı aldım pişmanım
perdelerim stor keşke klasik perde alsaydım diyorum işkence çünkü temizliği
koltuk ve yatağınızı bazalı alın çok işe yarıyor
havlu çok gerekli çok gerekiyor
birde ben hep 2 kişilik nevresim aldım hemde kaliteli ama yıkayınca çekiyor o nedenle yatağınız ebatları büyük olacaksa battal boy alın derim önlem olarak
şimdiden kolay gelsin:1hug:

tobi

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ben yatak örtüsü almıştım 2 adet biri tafta süslü püslü kocaman ikinciside saten süslü püslü keşke almasaydım sonra gidip özellikle tacın yeni kaymayan örtülerinden aldım birde pike
uyku seti fazla almayın derim
halılarımı krem ağırlıklı aldım pişmanım
perdelerim stor keşke klasik perde alsaydım diyorum işkence çünkü temizliği
koltuk ve yatağınızı bazalı alın çok işe yarıyor
havlu çok gerekli çok gerekiyor
birde ben hep 2 kişilik nevresim aldım hemde kaliteli ama yıkayınca çekiyor o nedenle yatağınız ebatları büyük olacaksa battal boy alın derim önlem olarak
şimdiden kolay gelsin:1hug:
çok tşkr ederim canıma.s.

pamuksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sadece eşya hakkında değil davranış hakkındada bilgi alalım kızlar ya..ilk zamanlar şöle davranın davranmayın gibi

tobi

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sadece eşya hakkında değil davranış hakkındada bilgi alalım kızlar ya..ilk zamanlar şöle davranın davranmayın gibi
katılıyorum sana kesinlikle doğru hepimiz tecrubesiz genç insanlarız yaşanan olaylardan örenkler alırsak aynı hatalara düşmeyelim..mesela ben eltimi bi kaşık suda boğmak isityorum hatamı ediyorum gbi:roflol:

XOXzlem

İNŞALLAH BİR GÜN........
Pro Üye
Emoji Skoru
12
bence kızlar en önemli olan bu güzel anlarınızın tadını doya doya çıkarın.....zaman su gibi geçip gidiyor.......sakın hiç bir şeye kafanızı takmayın herşey zamanla düzeliyor......istediğiniz şeyleri alın ama alamıyorsanızda üzülmeyin çünkü onlarıda zamanla tamamlıyorsunuz ve hatta çokta zevkli oluyor.....ve en önemliside sakın birbirinizi kırmayın bu çok önemli çünkü ilk zamanlar çok önemli geriye baktığınızda hep güzel anılarınız olsun.........hep saygılı ve seviyeli olunki eşiniz sizinle gurur duysun.....

Yukarı Alt