• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

evliliğimdeki çatırtılar

armagan1305

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
13
2
merhaba arkadaşlar . 5 aylık evliyim malesef problem var:KK43: eşim beni çok seviyordu 1 yıl uğraştı surekli aradı ben kaçtım o kovaladı sürekli engelledim onu aradığı tlflardan ama sonunda yenik düştüm benden 4 yaş küçük olgun olmadığını düşündüm bazı sebeplerden istemedim sonuçta evlendik. sonra yurt dışına ailesini ziyerete gittik 2 ay kaldık ve türkiyeye döndük . sonra tekrar yurtdışında çalışmak istediğini söyledi .

Yaklaşık 1 ay önce gitti ama orada tutuklanmış hiç ses seda yok hiç aramadı
ben ulaşmaya çalışıyorum ama hiç konuşamadım.

çok bunaldım kafam çok karışık fikir vermek isteyen varsa

armagan1305

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
13
2
fake değilim
nerden çıkardınız bana uzak duruyorlar arıyorum ama tlflarıma bakmıyorlar bana çok net bişey söylemiyorlar ben çok üzgünüm zaten ben gitcem diyelim ailesi de buyur gel demiyor ya yerini bile tam söylemiyorlar bikaç kez daha yeni konuştuk
bana karşı bi soğuklar avrupa kültürünü bilmezsiniz ben kendimi parçaladım 1 aydır aramadığım kimse kalmadı annesi olay olunca benşmle konuşmak istemedi babası ha keza her zaman bakmıyor tlflarıma
sanki ben içeri attırdım gitmesini hiç istemedim zaten oraya

armagan1305

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
13
2
konuştum kendiyle sebebini biliyorum artık
yurt dışında ülke içi olsa gitmiştim ben de çalışıyorum ve hiç iznim yok bana uzak duruyorlar günde 5-6 kez ailesini aradım açmadılar eşimle daha yeni bikaç kez konuşuyorum bişeyler saklıypr gibiler belki beni istemiyorlar bilmiyorum eşim gel dedi şuan izin hakkım da yok e bu durumu işyerine anlatmak istemedim
herkes kendince bişey yazmış çizmiş tercüman bile tuttum avukatıyla konuşturdum

Yukarı Alt