Evliliğimdeki sorunlar çözülmez hale geldi. Ne yapmalıyım?

ggggg

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
436
108
Hayatımdan 5dk gitti ama sırrı öğrenemedim. Bence sır konusu yalan
Yalan olmasını o kadar çok isterdim ki...
kaç yaşındasın bilmiyorum 17 yaşında ergen olgunlaşmamış ama evlenmiş birinin yazmış olduğu yazıyı okudum sanki ( bu arada okumamın sebebi sonunda sana zarar falan mı veriyor diyeydi) 23 yaşındayım benimde kayınvalidem sürekli bana erzak getiriyor kullanıyorum ve fazla geleni konu komşuya veriyorum dua alıyorum teyzelerden kayınvalidemide kırmıyorum.ayrıca sana birşey diyim mi biz altlı üstlü oturuyoruz.Belki görümcem yok ki ben olsun isterdim 2 tane kaynım var ve sürekli bizim evdeler ama bu benim için bir sorun değil olamaz.Eşinde sana yardımcı oluyor bence öyle düşünme geçte olsa temizliğe yardım etmeye başlamış market alışverişini üstlenmiş hiç alakası olmayanlar var.Şükretmeyi bilmez elinde olanları hor görürsen elindekinden de olursun.bence sen bu kadar olumsuz düşünerek kendini boşluğa itelemişsin.olaylara biraz daha küçük pencerelerden bakın isteklerinizde küçük olsun herşeyin en güzeline en iyisine sahip olamayız elimizdekiyle yetinip mutlu olmayıda bilmelisiniz.bence sizde bir psikologla görüşün kendinizi boşa yıpratmayın sizede yazık

clementine kruczynski

🐣12/11/2019🎈
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
2.322
2.569
30
Çok tuhaf bir hikaye.Roman gibi geldi okurken .Kendimi alamadım ama içim de bunaldı ..Bu hikayedeki siz de dahil herkes garip .

Smyclb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
346
66
Merhaba hanımlar eşimle 3 yıllık evliyim. Ama bazen aramız çok bozuluyor. Sebebi ise akıllı telefon. İşten geldiği gibi telefonu eline alıyor bir daha gece 12 de bırakıyor. 11 buçuk gibi yatarız. 12 ye kadar da yatakta telefonla oynar. Sürekli oyun oynuyor başka birşey yapmaz. Yani beni aldatmadigina eminim. Afedersiniz ilişkiye girerken bir benimle ilgilenir. Digerse telefondan kafasını kaldırdığı yok. Telefonunu sakladım bir akşam. Evdeki bütün eşyaları çocuk gibi dağıttı. Telefonunu kırmayı bile düşündüm ama boşuna gider yeni telefon alır. Ayrıca hiç bakımlı da değil. İlgimi cekmiyorsun lütfen bakımlı ol diyorum ama ona da aldırış etmiyor. Ne yapabilirim kızlar bana bir çözüm yolu söyleyin

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
17.528
67.935
Merhaba hanımlar eşimle 3 yıllık evliyim. Ama bazen aramız çok bozuluyor. Sebebi ise akıllı telefon. İşten geldiği gibi telefonu eline alıyor bir daha gece 12 de bırakıyor. 11 buçuk gibi yatarız. 12 ye kadar da yatakta telefonla oynar. Sürekli oyun oynuyor başka birşey yapmaz. Yani beni aldatmadigina eminim. Afedersiniz ilişkiye girerken bir benimle ilgilenir. Digerse telefondan kafasını kaldırdığı yok. Telefonunu sakladım bir akşam. Evdeki bütün eşyaları çocuk gibi dağıttı. Telefonunu kırmayı bile düşündüm ama boşuna gider yeni telefon alır. Ayrıca hiç bakımlı da değil. İlgimi cekmiyorsun lütfen bakımlı ol diyorum ama ona da aldırış etmiyor. Ne yapabilirim kızlar bana bir çözüm yolu söyleyin
Yeni konu açın. Bu başkasının konusu