Evlilik- Aileler- Hepinizin desteine yorumlar覺na ihtiyac覺m var

Ozlemesra

B:73.6(28.10.20)矮: 69 1H:70, 2H:65賅
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
24 Mart 2020
3.903
13.298
28
Ben yat覺yorum k覺zlar yar覺n doum tarihim belli olacak .Konu sahibine hayat覺mdan kesitler vererek anlatmaya 癟al覺t覺m uzun uzun. Umar覺m anlam覺t覺r sahip old yuvan覺n k覺ymetini bilir
Hay覺rl覺s覺 olsun hakk覺n覺zda mutlu geceler Allah rahatl覺k versin

giggles

Shady's back.打
Kay覺tl覺 ye
30 May覺s 2020
2.020
9.093
yeni 羹ye ak覺llara zarar konu ben ekici olduunuzu d羹羹n羹yorum bu arada mahmut abiii
Ben de dier yorumlar覺ndan sonra art覺k b繹yle d羹羹nmeye balad覺m. Edilen laflar o y羹zden umrunda deil 癟羹nk羹 zaten elenmek i癟in a癟覺ld覺 konu bence. 襤ki alt覺n para i癟in evde kendini yerden yere vuran biri buradaki laflara aa farkl覺 bak覺 a癟覺s覺 ne ho filan demezdi.尹

elzemdegil

Ge癟ici Olarak Hesap Pasiftir !
ZGN
Kay覺tl覺 ye
22 Ekim 2020
86
-230
25
Ben de dier yorumlar覺ndan sonra art覺k b繹yle d羹羹nmeye balad覺m. Edilen laflar o y羹zden umrunda deil 癟羹nk羹 zaten elenmek i癟in a癟覺ld覺 konu bence. 襤ki alt覺n para i癟in evde kendini yerden yere vuran biri buradaki laflara aa farkl覺 bak覺 a癟覺s覺 ne ho filan demezdi.尹
Ne demeliyim? Benim arkadalar覺m sen salaks覺n hi癟 birey istemedin bu zamana kadar demilerdi siz baka eyler dediniz siz 癟ounluk olduunuz i癟in benim i癟in 繹nemliydi.

ceycey0406

v覺z gelir t覺r覺s gider
ZGN
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
10 Nisan 2014
8.659
17.938
Ona s繹yledim az 繹nce herkes yorum yapt覺 saolsunlae beni g繹md羹ler dedim g羹ld羹 oda naps覺n 羹z羹yorsa yorumlar bakma istersen dedi. Toplumun kanayan yaras覺 kay覺nvalide gelin ilikisiydi sonunda ben de i癟ine d羹t羹m istemeye istemeyendiyor
he he

Umutumut82

Pop羹ler ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
8 Austos 2018
10.828
17.070
Bizim bir akraba k覺z istemeye gidiyor. Herkes tan覺r son s繹yleyecegini batan konuan bir adamd覺r k繹yde. K覺z覺n babas覺 bal覺yor. tam tur kolye (o ne bilmiyorum ), tak覺 seti 22 ayar, y羹z羹k saat ve sonundada 15 tane 22 ayar 20gr Burma bilezik. bizim akraba diyorki. TAB襤 TAB襤 BEN AKAMDAN SI-AR-M , BURUM BURUM BURARIM SONRADA KURUTUR TAKARIM diyor. millet oka girmis. Kalk覺p gitmisler.