Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evlilik izni hakkında yardımm

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve siyah-dxuxxsx tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : siyah-dxuxxsx
  1. siyah-dxuxxsx

siyah-dxuxxsx Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    kızlar evlilik izni bildiğim kadarıyla 3 gün ama bu 3 gün izni alabilmek için belirli bir süre çalışmak mı gerekiyo yani yeni girmiş atıyorum 1 ay olmuş en fazla izin alamaz mı:uhm:

2. 11 Ağustos 2008
  3. aybuer

aybuer Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    bu çlıştıgın yere göre değişri sanırım kaynım da yeni girdi 1.5 ay oldu çok fazla vermediler ama 6 gün izin kullanıyor,su an balayındalar.pazar dahil 6gün toplam izni.

4. 12 Ağustos 2008
  5. merral

merral Ziyaretçi

canım normalde özel firmalarda çalışanlara 1 yılı dolmadan senelik izin kullanmalarına izin vermiyorlar.Bende evleneceğim ve 3 gün evlilik izni balayı içinde artı senelik izinden kullanacağız.Tabi düğün bu bence herkesin anlayışlı olması lazım.En azından bir hafta tatili hak ediyorsunuz.

6. 12 Ağustos 2008
  7. certur

certur bi kocam bi BeşiktAŞK Üye

Ödül Puanları:
    86
    vallaha bizde ister yeni gir ister onlarca yıllık ol 10 takvim günü düğün iznimiz var; aşkımın daha stajyerliği kalkmamıştı biz düğün iznine çıktığımızda :)

8. 12 Ağustos 2008
  9. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Ödül Puanları:
    153
    Ben düğün iznini 5 gün diye biliyorum.İşyerinden daha sağlıklı öğrenebilirsin.Balayı bu işyerini hiç düşünme bence al bi şekilde izin

10. 12 Ağustos 2008
  11. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    valla ben 1 aylıgına cıkıyorum 2 hafta dügünden önce 2 hafta dügünden sonra ama ben torpilliyim:))))

12. 12 Ağustos 2008
  13. sbnmfrh

sbnmfrh Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    canım yasal olarak evlilik izni adı altına verilen süre 3 gündür...ama tabiki işverenin insiyatifine de bağlı...sonuç olarak evleniyosun a.s

14. 13 Ağustos 2008
  15. siyah-dxuxxsx

siyah-dxuxxsx Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    tşkrler kızlar ya ben izni alırım bende sorun yokta büyük ihtimalle aşkım yeni girmiş olcak işe ondan korkuyorum ya wermeslerse diye

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.