Evlilik mi dediniz :))

parpali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2006
76
0
aşk deyil eğer severek evlenirsem hep elele olurum diye düşünüyorum.Aşka inanmıyorum sevgi varsa saygıda olur

Beatrice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2006
35
1
BAyan ENdise,
Sizi karantinaya alıp inceleyeceğiz, insan kimyasına aykırı bu durumun nasıl olduğu ondan sonra çıkacak ortaya :)

Bence erkeklerin sağa sola attığı çoraplarla, kadınların bacaklarındaki tüyler aşkı öldürüyor, evlilik değil :smilewinkgrin:

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
12 Temmuz 2006
1.811
28
Beatrice .!.:
BAyan ENdise,
Sizi karantinaya alıp inceleyeceğiz, insan kimyasına aykırı bu durumun nasıl olduğu ondan sonra çıkacak ortaya :)

Bence erkeklerin sağa sola attığı çoraplarla, kadınların bacaklarındaki tüyler aşkı öldürüyor, evlilik değil :smilewinkgrin:
hoş bi yaklaşım ve evet katılıyorum.maalesef doğru...:yes:

rceren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
52
0
Bu nasıl güzel,doğru bir tanımlamadır yaaa...:laugh: :laugh:

Lakin, kızlar ben burada Goethe'den ,Sokrates'ten kaçıp Rimbaud'un bir sözünü hayata geçirmek için bekliyorum hala ...
'' ben bir başkasıdır. ''

O da benim kocaciiiim olecek inşallah. :laugh: :laugh:

DALOLIM

pes etmek yok yola devam
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2006
448
4
bilmiyorum ama ben 4 yillik evliyim ve esime hala ilk günkü gibi asigim oda bana bunuda iyi biliyorum evlilik aski öldürmüyorda aski biraz icine saklamana sebeb oluyor flörtken sevgini belli etme cabasinda oldugun icin evlenince bu cabaya gerek duymuyosun cünkü onu seviyorsunki hala onunlasin diyorsun bence böyle evlilik te artik ona alismis oluyorsun

M

Melishan

Ziyaretçi
evlilik aşkı öldürüyo evet bu bir gerçek :yes:

4 ASAMASI:

1) EL ELE

2) ET ETE

3) GOT GOTE

4) GiT OTE

imza: goethe

çok güzel yaaaaaaa :)

ESRAesn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2006
136
0
istisnalarda olabilir ben sözlüyüm evlilik konusunda zaten önyargılıyımm..:dead:

Yukarı Alt