Evlilik öncesi muane

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba arkadaşlar ben 2,5 ay sonra evleniyorum.istiyorumki kadın hastalıklar uzmanına gidip bütün tetkitleri kaptırmak istiyorum acaba muaneyi nasıl yapıolar bana ayrıntılı bi biçimde anlatırmısınız?korkum şuki: malum bölgeyi actırırlarmı?
bu konuda bilgi verirseniz cok memnun olurum

Şimdiden cok teşekkürler...

infanta

sabırla bekliyorum......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
slm arkadaşım
bende 2,5 aya kadar evlenecem
sen neden acaba muayene yaptırmak istiyorsun
herhengibir saglık kontrolü ise bi şikayetin olmadagı sürece doktora gitmen gerekmez diye düşünüyorum.
ama nişanlın tarafından istenilen bi durumsa bilemem tabi
ama o bölgeyi açacagın kesin bence

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ultrasonlar bakıyorlar canım . kesinikle muayne ol ben olmadığım için çok pişman oldum bende vajınal kuruluk varmış mesela bu problem olmuştu benim için mecburen ertesi gün doktora gittim genel kontrol herzaman iyidir.

gxuxlizz_82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
en uygunu muayene olman bence canım.ne var ne yok görmüş olursun ki bu zaten duzenlı aralıklarla yapılması gereken bi şey.evli ya da bekar.açarlar tabii ama bakireysen ultrason vb. muayeneleri rahımden deil karından yaparlar.eğer akıntı kulturu alıcak olurlarsa acarlar, kulak copune benzer bi çöple hafıfce dokundurarak akıntından ornek alırlar.işte bu kadar.korkulacak hiç bişey yok yani:)

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
Ben gittim açtirmadilar. 2,5 litre su içtim ultrasyondan baktilar. Karnim zor indi. çişe sikişinda hemen alip kontrolünü yapiyorlar.

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm arkadaşım
bende 2,5 aya kadar evlenecem
sen neden acaba muayene yaptırmak istiyorsun
herhengibir saglık kontrolü ise bi şikayetin olmadagı sürece doktora gitmen gerekmez diye düşünüyorum.
ama nişanlın tarafından istenilen bi durumsa bilemem tabi
ama o bölgeyi açacagın kesin bence
yaptırmak istiyorum cünkü dogum kontrol hapla korunmayı düşünüyorum.onun için bütün tetkitleri yaptırmak istiyorum cünkü belki kendi başıma aldıım ilaçı bişeyi tetiklemesinden korkuyorum..

Stella

İyiki yapmışım :)
Pro Üye
Emoji Skoru
7
Kesinlikle git.
Bende gitmiştim
Su içip ultrasona giriyorsun.
ordan yumurtalıklarında ya da rahimde bir sorun olup olmadığını söylüyor

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bide bişey daha soracam arkadaslar zarın esnek olup olmadıgını söylüolarmı ben merak ediyorumda

Yukarı Alt