Evlilik sorunlari

Nes86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Iyi günler arkadaşlar araniza yeni katildim ve katilma sebebim derdimi kimseye anlatamamam. Insan bazen hic tanımadığı birinin fikrini daha çok merak ediyor. Umarim yazacaklarimda beni hor görmezsiniz.

Ben parçalanmış bir ailenin kızıyım ve üvey baba üvey anne ellerinde büyüdüm hep. Çok şükür başıma kötü şeyler gelmedi ama çok çektim cocuklugumu hic yaşamadım. Tek hayalim sevdiğim biriyle aile kurmakti.

Yaşım 18 oldu ve şimdiki eşimle tanıştım. Mantık evliliği yaptım aşk yoktu. Zamanla ısındım alıştım sadece. Şu an 12 yıllık evliyiz 10 ve 3 yaşında çocuklarımız var. Eşim işinde gücünde kötü alışkanlıkları olmayan bi insan. Ama hiç bi zaman beklediğim ilgiyi sevgiyi sıcaklığı göremedim. Elimi bile tutup yürümedi hiç, eve girip birgün öpmedi, birgün olsun romantik unutmadığım anlar yaşamadık. Ortada bi aşkın olmadığı ap açık ortada diyebilirim. Cinselliğe gelince daha çok kendini düşünen bi insan benim eşim. Yani anlicaniz çocuklar icin bi şekilde yürüttük bu evliliği. Şu an yaşım 32 ve geçen 12 yılıma üzülüyorum. Esim bana hak ettigim ilgiyi göstermiyor bir güzel söz söylemiyor. Çocuklarımı babasiz büyütmek istemiyorum ama dayanamiyorum artık. Evlilik bu mu? Çalış eve para getir karini çocuklarını aç bırakma hepsi bumuydu yani. O kadar üzülüyorum ki anlatamam. Eşime bunlari söylüyorum tinlamiyor bile adamin huyu bu. Ve size bisey söylim o böyle yaptıkça yüzüme bakmadıkça bende hic tanımadığim başka erkeklerle internetten sohbet ediyorum. Sonradan kendime kızıyorum ama sonrada benim esimin suçu diyorum. Yanlış anlamayin cinsel sohbet degil. Ama bana ilgi gösteren insanla tanıştım ve sohbeti bana hep iyi geliyor. Arkadaşlar ben ne yapicam. Boşanmak derseniz aile ve çevre baskısından cesaretim yok. En çok da çocuklarımı düşünüyorum. Benim hayatım böyle mi geçecek hep.

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.359
Konunun son kısmı için konuşuyorum, büyük hata içindesiniz. Ya boşanın, istediğiniz gibi yaşayın ya da eşinize sadık olun. İşin içinde cinsellik yok diye aldatma sayılmıyor mu yaptığınız sizin gözünüzde?

İlgisiz eşe gelince; siz ne kadar ilgili bir eşsiniz? Kaç kez eşinizi güler yüzle kapıda karşılayıp sarıldınız, kaç kez ona sürpriz yaptınız, kaç kez romantik ortam hazırladınız? Bunları yaptınız da adam sarılınca sizi itti, sürpriz yapınca hakaret etti, romantik detaylarla dalga mı geçti? Her şeyi erkekten beklemeyelim.

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.625
Vah yazık adam orda canını dişine takıp eve para getirmeye calısıyor siz oturdugunuz sıcak evde baska erkeklerle konusuyorum diyorsunuz
Evet evlilik bu değil evlilikte ücüncü sahıslar olmaz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kutsal Tiramisu

💋
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.616
Boşanın çocuklarınız yine babasıyla büyür boşanıyorsunuz babasız büyücek diyorsunuz da adam ölmüyor ki. Elbette farklılıklar olucaktr ama böyle bir evliliktense boşanmak daha iyidir. Sırf romantiklik yok diye başka erkeklerle konuşmak nedir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴💙EŞİM🧔🏻❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.105
Eşin sana böyle yapsa ne yapar ne düşünürdün acaba bi kendine sorsan ve sonra hatandan geri dönsen eşine çocuklarına yuvana dönsen. Eşin öğrenirse babasız mi annesiz büyür çocukların bilemem....

Yukarı Alt