Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evlilik sorunlari

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Nes86 tarafından 14 Ocak 2019 14:45 başlatılmıştır.

14 Ocak 2019 14:45
    Konu Sahibi : Nes86
  1. Nes86

Nes86 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Iyi günler arkadaşlar araniza yeni katildim ve katilma sebebim derdimi kimseye anlatamamam. Insan bazen hic tanımadığı birinin fikrini daha çok merak ediyor. Umarim yazacaklarimda beni hor görmezsiniz.

Ben parçalanmış bir ailenin kızıyım ve üvey baba üvey anne ellerinde büyüdüm hep. Çok şükür başıma kötü şeyler gelmedi ama çok çektim cocuklugumu hic yaşamadım. Tek hayalim sevdiğim biriyle aile kurmakti.

Yaşım 18 oldu ve şimdiki eşimle tanıştım. Mantık evliliği yaptım aşk yoktu. Zamanla ısındım alıştım sadece. Şu an 12 yıllık evliyiz 10 ve 3 yaşında çocuklarımız var. Eşim işinde gücünde kötü alışkanlıkları olmayan bi insan. Ama hiç bi zaman beklediğim ilgiyi sevgiyi sıcaklığı göremedim. Elimi bile tutup yürümedi hiç, eve girip birgün öpmedi, birgün olsun romantik unutmadığım anlar yaşamadık. Ortada bi aşkın olmadığı ap açık ortada diyebilirim. Cinselliğe gelince daha çok kendini düşünen bi insan benim eşim. Yani anlicaniz çocuklar icin bi şekilde yürüttük bu evliliği. Şu an yaşım 32 ve geçen 12 yılıma üzülüyorum. Esim bana hak ettigim ilgiyi göstermiyor bir güzel söz söylemiyor. Çocuklarımı babasiz büyütmek istemiyorum ama dayanamiyorum artık. Evlilik bu mu? Çalış eve para getir karini çocuklarını aç bırakma hepsi bumuydu yani. O kadar üzülüyorum ki anlatamam. Eşime bunlari söylüyorum tinlamiyor bile adamin huyu bu. Ve size bisey söylim o böyle yaptıkça yüzüme bakmadıkça bende hic tanımadığim başka erkeklerle internetten sohbet ediyorum. Sonradan kendime kızıyorum ama sonrada benim esimin suçu diyorum. Yanlış anlamayin cinsel sohbet degil. Ama bana ilgi gösteren insanla tanıştım ve sohbeti bana hep iyi geliyor. Arkadaşlar ben ne yapicam. Boşanmak derseniz aile ve çevre baskısından cesaretim yok. En çok da çocuklarımı düşünüyorum. Benim hayatım böyle mi geçecek hep.

2. 14 Ocak 2019 14:46
  3. usuyenprenses

usuyenprenses Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur. Üye

Ödül Puanları:
    78
    ne olursa olsun kocanızı aptal yerine koyup başka erkeklerle konuşmanızın bahanesi olamaz

4. 14 Ocak 2019 14:48
  5. Anamnez

Anamnez Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    128
    Birsekilde bu sohbetler açığa çıksa esin sana karşı nasıl bir tepki gösterir?

6. 14 Ocak 2019 14:49
  7. adel8893

adel8893 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    28
    Aynen katılıyorum sana.

8. 14 Ocak 2019 14:49
  9. KudrAlobar

KudrAlobar Ayak feministi Üye

Ödül Puanları:
    28
    Konunun son kısmı için konuşuyorum, büyük hata içindesiniz. Ya boşanın, istediğiniz gibi yaşayın ya da eşinize sadık olun. İşin içinde cinsellik yok diye aldatma sayılmıyor mu yaptığınız sizin gözünüzde?

İlgisiz eşe gelince; siz ne kadar ilgili bir eşsiniz? Kaç kez eşinizi güler yüzle kapıda karşılayıp sarıldınız, kaç kez ona sürpriz yaptınız, kaç kez romantik ortam hazırladınız? Bunları yaptınız da adam sarılınca sizi itti, sürpriz yapınca hakaret etti, romantik detaylarla dalga mı geçti? Her şeyi erkekten beklemeyelim.

10. 14 Ocak 2019 14:49
  11. Littlestar

Littlestar ❤❤❤ Üye

Ödül Puanları:
    63
    Çocuklarımı babasız büyütmek istemiyorum demişsiniz. çocuklarin yabancı erkeklerden ilgi görmek için konuşan bir anneleri olmasindan daha iyidir babasız olmalari bence .

loveli, mulkiyem, denizliligenc1995 ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  12. 14 Ocak 2019 14:50
  13. honey bunch

honey bunch Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    73
    Vah yazık adam orda canını dişine takıp eve para getirmeye calısıyor siz oturdugunuz sıcak evde baska erkeklerle konusuyorum diyorsunuz
    Evet evlilik bu değil evlilikte ücüncü sahıslar olmaz

deniz us, BaBing, Durubeyaz16 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  14. 14 Ocak 2019 14:52
  15. Kutsal Tiramisu

Kutsal Tiramisu Üye Gibi Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Boşanın çocuklarınız yine babasıyla büyür boşanıyorsunuz babasız büyücek diyorsunuz da adam ölmüyor ki. Elbette farklılıklar olucaktr ama böyle bir evliliktense boşanmak daha iyidir. Sırf romantiklik yok diye başka erkeklerle konuşmak nedir

16. 14 Ocak 2019 14:52
  17. Littlestar

Littlestar ❤❤❤ Üye

Ödül Puanları:
    63
    Ki bence o çocuklar babalarıyla olmalı ama neyse ...

18. 14 Ocak 2019 14:52
  19. adel8893

adel8893 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eşin sana böyle yapsa ne yapar ne düşünürdün acaba bi kendine sorsan ve sonra hatandan geri dönsen eşine çocuklarına yuvana dönsen. Eşin öğrenirse babasız mi annesiz büyür çocukların bilemem....

Anamnez ve derin sularda bunu beğendi.