Evlilik teklifi yüzüğüm

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
1.229
1.195

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-12-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 3 gün kaldı.

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
1.229
1.195
Teşekkürler ☺
Sarı düz alyans istiyordum fakat yakışmadı ikisi yan yana
Nasıl olur diye fikir almak istedim.
Gümüş le hoş durur ben günlük hayatimda gümüş tek taş alyans kullanıyorum cemiyetlerde düğünlerde toplu gezmeler e altin sizde öyle yaparsınız 😁teklif yüzüğü ile nişan yüzüğü ayrı oluyor zaten söylersiniz birde sarı düz alyansin yanına sarı tektas alir😀

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Viserion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
651
298
Gümüş le hoş durur ben günlük hayatimda gümüş tek taş alyans kullanıyorum cemiyetlerde düğünlerde toplu gezmeler e altin sizde öyle yaparsınız 😁teklif yüzüğü ile nişan yüzüğü ayrı oluyor zaten söylersiniz birde sarı düz alyansin yanına sarı tektas alir😀
Altın tektaş olabilir hiç aklima gelmedi😁

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
1.229
1.195

Goktemaviyuz1

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
444
381
Yuzugun gayet guzel duz alyans tavsiye etmiyorum 1 yilda kac kez parlatmaya verdigimi unuttum cok cabuk ve cok fazla ciziliyor isin kotusu parlatilsada ciziklerin malesef bir cogu kaliyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-07-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.490
9.760
Merhaba arkadaşlar evlilik teklifi aldım erkek arkadaşım bu yüzüğü çok beğenmiş sizce nasıl
Ben düz alyans istiyordum ama yakışmıyor ikisi yan yana nasıl olmalı
Fikirlerinizi bekliyorum ☺Eki Görüntüle 2546127
Ben çok beğendim . Ayrıca açıkçası ben hem alyansi hem de tek taşı üst üste sevmiyorum ikisi ayrı ayrı kullanılınca zarif duruyo bence

Yukarı Alt