• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evlilik teklifi yüzüğüm

Viserion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
680
299
Merhaba arkadaşlar evlilik teklifi aldım erkek arkadaşım bu yüzüğü çok beğenmiş sizce nasıl
Ben düz alyans istiyordum ama yakışmıyor ikisi yan yana nasıl olmalı
Fikirlerinizi bekliyorum ☺
IMG_20191017_233427.jpg

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
1.399
1.858
Teşekkürler ☺
Sarı düz alyans istiyordum fakat yakışmadı ikisi yan yana
Nasıl olur diye fikir almak istedim.
Gümüş le hoş durur ben günlük hayatimda gümüş tek taş alyans kullanıyorum cemiyetlerde düğünlerde toplu gezmeler e altin sizde öyle yaparsınız 😁teklif yüzüğü ile nişan yüzüğü ayrı oluyor zaten söylersiniz birde sarı düz alyansin yanına sarı tektas alir😀

Viserion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
680
299
Gümüş le hoş durur ben günlük hayatimda gümüş tek taş alyans kullanıyorum cemiyetlerde düğünlerde toplu gezmeler e altin sizde öyle yaparsınız 😁teklif yüzüğü ile nişan yüzüğü ayrı oluyor zaten söylersiniz birde sarı düz alyansin yanına sarı tektas alir😀
Altın tektaş olabilir hiç aklima gelmedi😁

Goktemaviyuz1

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
564
457
Yuzugun gayet guzel duz alyans tavsiye etmiyorum 1 yilda kac kez parlatmaya verdigimi unuttum cok cabuk ve cok fazla ciziliyor isin kotusu parlatilsada ciziklerin malesef bir cogu kaliyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-07-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 129 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.645
10.341
Merhaba arkadaşlar evlilik teklifi aldım erkek arkadaşım bu yüzüğü çok beğenmiş sizce nasıl
Ben düz alyans istiyordum ama yakışmıyor ikisi yan yana nasıl olmalı
Fikirlerinizi bekliyorum ☺ Eki Görüntüle 2546127
Ben çok beğendim . Ayrıca açıkçası ben hem alyansi hem de tek taşı üst üste sevmiyorum ikisi ayrı ayrı kullanılınca zarif duruyo bence

Yukarı Alt