• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Evlilik teklifi

Se-Be

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
405
532
Kabul edince söz nişanı o kadar uzatıyor musunuz?🤔 Bizim istemeye gelirler hemen. 🤭
Biz evlilik teklifinden 1 yıl sonra nişanlandık evlendiğimizde de nişanın üzerinden 1 yıl geçmiş olacak. Evlilik teklifinde üniversite öğrencisiydim, aileler biz istediğimiz zaman dahil oldular olaya.

kararsiznilay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2020
19
2
Biz evlilik teklifinden 1 yıl sonra nişanlandık evlendiğimizde de nişanın üzerinden 1 yıl geçmiş olacak. Evlilik teklifinde üniversite öğrencisiydim, aileler biz istediğimiz zaman dahil oldular olaya.
Bizimkiler adı konsun derler büyük ihtimalle. Babamın öyle bir isteği olur uzatmayı düşünmez. O yüzden benim çekincem.

MatthewClairmont

Veritas, Anoris, Amare..
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
423
521
Arkadaşlar ben kpssye hazırlanıyorum. Erkek arkadaşımla 3 yıldır beraberiz. Evlilik teklifi etti. Temmuz 19 da sınav var diye kabul edemedim. Bana Eylülde evleniriz iki ayda hallolur dedi. Baya kırıldı bozuldu. Onunla aramla bozukken de ders çalışamıyorum. Kafam çok karışık. İki ayda hallolur mu evli arkadaşlar ne dersiniz?
İyide hemen evlenmeniz gerekmiyor ki bi nişan yapılır ismi olur sonra istersen 1 sene bekle bana saçma geldi sınav var deyip kabul etmemeniz tabi bu sizin hayatınız ona bir şey diyemem de.. Karşı taraf için çok üzücü bir durum olmuş..

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.893
29.351
Benim anlamadiğim evlilik teklifi ailenin önundemi yapildi?
Siz şuana kadar birlikteliginizi nasil paylaşmadiysaniz bundan sonrada idare edebilirdiniz. Direk red etmekte mantiksiz olmus..
Konuşunca aşilamayacak birşeymi yani.
Nihayetinde hala sevgilisiniz?
Ha yuzuklü sevgili olmuşunuz ha yüzuksuz.
Nikah cuzdanjniz cikmiyor yine ozgursunuz :)

Papatyaa_35

Seni tanıdıktan sonra şiirler anlamlı geldi.
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
159
86
Paranız varsa 2 ayda her şey hallolur 😄 birde düğünden sonra yaşayacağınız bir evi var mı erkek arkadaşınızın?

Yukarı Alt