Evlilik yıl dönümü zamanı boşanma hazırlıkları

lovelove1

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
246
Bugün evlilik yıl dönümümüz.Tam iki yıl oldu evleneli,bir de oğlum var 4.5 aylık.çalışıyorum.

Eşyalarımı topladım üç gün önce,bu hafta sonuna kadar da taşınıp dava açmayı planlıyorum.Sabah sabah Facebook açtım ve iki yıl önce paylaştığım düğün albümümü karşıma çıkardı Facebook.Yaşadığımız bir evlilik bile değil üzülmemek Lazım ama işte insan hayallerine üzülüyo,hayalkırıklıklarına..Bunlara sebepler sevgi ilgi saygı cinselliğin olmaması,hamilelik itibariyle sert kavgalar hakaretler ,defol git demeler unutulmayacak daha bir Sürü laflar ve aldatılma sinyalleri.

Ailemde boşanan yok,herkes çok mu mutlu tabiki değil bitmesi gerektiği halde yıllardır Süren evlilikler var hep,başta annemle babamın Evliliği olmak üzere..
Örneğini görmediğim için boşandıktan sonrası nasıl olur bilemiyorum dua edin kızlar.

Öyle bir dertleşeyim dedim...

Son düzenleme:

illedeben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.229
Allah yardımcınız olsun. Boşanma sebebinizi bilmiyorum ama sonuçta vermeniz gereken bir karardı ki suan bu aşamadasınız. Sizi üzecek her türlü hatıradan uzak durun derim, zaten ayrılığın yükü ağırken bir de iyice kendi canınızı yakmayın.

Holder

Canım oğlum..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.451
Bugün evlilik yıl dönümümüz.Tam iki yıl oldu evleneli.Eşyalarımı topladım üç gün önce,bu hafta sonuna kadar da taşınıp dava açmayı planlıyorum.Sabah sabah Facebook açtım ve iki yıl önce paylaştığım düğün albümümü karşıma çıkardı Facebook.Yaşadığımız bir evlilik bile değil üzülmemek Lazım ama işte insan hayallerine üzülüyo,hayalkırıklıklarına..Bunlara sebepler sevgi ilgi saygı cinselliğin olmaması,hamilelik itibariyle sert kavgalar hakaretler ,defol git demeler unutulmayacak daha bir Sürü laflar ve aldatılma sinyalleri.

Ailemde boşanan yok,herkes çok mu mutlu tabiki değil bitmesi gerektiği halde yıllardır Süren evlilikler var hep,başta annemle babamın Evliliği olmak üzere..
Örneğini görmediğim için boşandıktan sonrası nasıl olur bilemiyorum dua edin kızlar.

Öyle bir dertleşeyim dedim...
Allah yardımcınız olsun.. Çocuk var mı.. Ekonomik özgürlüğünüz varsa bi sıkıntı olmaz, zamanla geçecek bu üzüntüler

pembikk

İNSANLARI ABARTMAYIN..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
682
Tabi herseyden önce verilen bi emek var..Allah sabır versin bu süreci en kolayından atlatırsınız insallah..

lovelove1

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
246
Allah yardımcınız olsun. Hamile misiniz? Hiç mi kurtulma ihtimali yok evliliğinizin?
Amin teşekkürler.Her şeyi unutup sanki hiç sorunumuz yokmuş gibi davransam belki şimdi düzelir ama sonra yine başa döneriz çünkü bana sevgisi olmadığını söyledi hem de anneme.Sevgi olsaydı her şeyi örtbas edebilirdi.Bi de aşırı kırgınken bişey yokmuş gibi yaklaşmak hiç benim işim değil çok kötü hissederim karşılığı olacağı kesin bile değilken

Yukarı Alt