Evlilik?

Evlilik?

• Ankete Katılan
    102
P

Pamuğum

Ziyaretçi
Şaşıracak bir şey yok dostlarım..
Çok şükür benim bir sorunum yok. Ama etrafıma baktıkça evliliğin ne zor olduğunu görüyorum. Bu yüzden hep dikkatli olun derim bekarlara..
Ben pozitifliğimi kaybetmemeye çalışıyorum. Allahım da hep güzel günler göstersin inşallah!
Emin misin canım?
Haddimize değil tabi,ama sanki bir misyon üstlenmiş te o nu taşımak zorundaymışsın gibi hissediyorum seni.
Belki de beni ilgilendirmez boşver..

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
24.539
57.291
Emin misin canım?
Haddimize değil tabi,ama sanki bir misyon üstlenmiş te o nu taşımak zorundaymışsın gibi hissediyorum seni.
Belki de beni ilgilendirmez boşver..
İyiyim ben güzelim iyiyim merak etme..
Hele şu günlerde daha da iyiyim. Bayaa aştık kendimizi yani..sırnaşık şey
Beni düşündüğünüz için hem sana hem de Belisiimime teşekkür ederim..:1hug:

maze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
124
1
bence olması lazım bir şeylerden biri evlilik Allah herkese hayırlı kısmetler versin

Aksi

mebbus garisi yekdane
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2007
4.206
3
evet Zepp hala seninde fikrini aciklamani bekliyorum ,en azindan actigin ankete sende katilabilirsin....

kemancxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2007
348
0
evlilik güzelmi çirkinmi anlamış değilim.zaten bekarım ama ailem dahail çevremdeki herkesin evliliği kötü gidioo,yada benmi öle biliyorum bilmiyorum.ama sevdiğim kişi ile bi ömrü geçirmeyi ne pahasına olursa olsun çok isterm

samyeli34

Guru
Pro Üye
14 Ağustos 2006
2.533
422
evlilik islamiyeti yaşayabildiğimizde o kadar güzel ki... ama ne yazık ki bizler islami kurallardan bi haberiz.allah herkese hayırlı evlilikler nasip etsin. samimiyet doğruluk saygı ve bencil olmamak her türlü ilişkide en önemli şey tabii ki
katılmamak eldemı::::::::::::::::::::

Yukarı Alt