Evlilikte erkekte ilk neye bakmalıyız?

yaralikirgincicek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Mutlu evliliği olan herkese maşallah diyorum Allah nazarlardan korusun. Fakat bende ciddi güven sorunu var. Ve evlilikte ilk neye dikkat edeceğimi de kestiremiyorum. Her erkek aldatır diyen var, seven aldatmaz diyen var. Karşımdakinin bana gerçekten sevgisi olup olmadığını nasıl anlayabilirim bundan bile emin değilim. Bir yandan evliliğe ne gerek var 40 kedili yaşlan diyorum, ama öteki yandan sevmek sevilmek ve bir aile kurmak da istiyorum ama güven sorununu aşamıyorum. Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir, mutlu ve güvenilir evlilikte öncelik nedir

su-doku

sen bilirsin
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
9.371
31.996
Hiç kasmayacağım
İlk boyuna baktım vallahi:KK53:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-08-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 10 gün kaldı.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minikreis

🌧️Bu son yağmurları 🌧️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
377
488
Mutlu evliliği olan herkese maşallah diyorum Allah nazarlardan korusun. Fakat bende ciddi güven sorunu var. Ve evlilikte ilk neye dikkat edeceğimi de kestiremiyorum. Her erkek aldatır diyen var, seven aldatmaz diyen var. Karşımdakinin bana gerçekten sevgisi olup olmadığını nasıl anlayabilirim bundan bile emin değilim. Bir yandan evliliğe ne gerek var 40 kedili yaşlan diyorum, ama öteki yandan sevmek sevilmek ve bir aile kurmak da istiyorum ama güven sorununu aşamıyorum. Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir, mutlu ve güvenilir evlilikte öncelik nedir
Mutlu evliligin sirri bence karsilikli anlayis ve sadakat🥰 butun omrunu paylasacagin insan,yani yol arkadasin, sirdasin... Her kisinin dinamigi kendince farklidir canim ama benim icin en onemli sey anlayis ve sadakat. Guvenmek cok cok onemli ama guvenme denilen olgu da ha demeye olmuyor. Bazen yillarini verirsin ama hala icnden acaba dersin,bazen adamin tek bir hareketinden bir omurluk guven kokusu alirsin😊 o icinden hissettigin bir durum😊 senin guven problemi yasamanin sebebi bir sey mi oldu? Ona gore kinusalim bence bunu aciklarsan✌🏻😊

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Adamlığına, merhametine, Allah korkusuna, vicdanına bakmalısın. Bunlar yoksa arkandan her işi çevirir.
günümüzde Allahın adını anan Allahtan korkuyormuş gibi görünen çok kişi var.. biraz uzun flört ve sevgililik dönemi ile çoğunun foyası ortaya çıkıyor sanki ama benim asıl korkutanlar profesyonelce saklayanlar. bi de ben saftiriğin önde gideniyim bu hepten tedirgin ediyo beni :KK70:

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Bu birazda senin ne istediğine bagli goruyoruz duyuyoruz son gunlerin moda evliligi yani mantik evliligi kisinin mevkisine cebine gore yapilan evlilikler sen ne istiyorsun asil mesele orda
benim için para mevki önemli değil saygı ve güven istiyorum karşımdaki kendim gibi olsa keşke hatta

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Mutlu evliligin sirri bence karsilikli anlayis ve sadakat🥰 butun omrunu paylasacagin insan,yani yol arkadasin, sirdasin... Her kisinin dinamigi kendince farklidir canim ama benim icin en onemli sey anlayis ve sadakat. Guvenmek cok cok onemli ama guvenme denilen olgu da ha demeye olmuyor. Bazen yillarini verirsin ama hala icnden acaba dersin,bazen adamin tek bir hareketinden bir omurluk guven kokusu alirsin😊 o icinden hissettigin bir durum😊 senin guven problemi yasamanin sebebi bir sey mi oldu? Ona gore kinusalim bence bunu aciklarsan✌🏻😊
açıkçası benim başımdan bi olay geçmedi. zaten sevgilim de olmadı konuştuğum kişiler max 3 tanedir birini yalanını yakaladığım an bitirdim öbürü saygısızlık ettiği an. ama bunlar benim psikolojimi derinden etkileyecek kadar önemli olaylar değil.. sanırım artan aldatma ve kadın cinayetleri ve her habere çıkınca annemin bu devirde herkese çabuk güvenme zaten saftiriksin uyarıları beni etkiliyor hahahaha. evet sadakat çok önemli ama nasıl emin olurum onu bilemiyorum..

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Tanisma evresinde bunlari sen gözlemleyebilirsin sordugun sorunun cevabı bu iste saygi ve guvene bakacaksin
benim korkum sevgililik döneminde açık vermeyen profesyonel yalancılar yoksa sanırım birçoğu uzun süren tanışma döneminde kendini ele veriyor. yeryüzündeki en saftirik ben olsam bile anlarım yani gibime geliyor, ama o asıl sinsiler gelip beni bulur hissi var biraz :KK70:D

muzlupuding

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
894
2.712
Çok özür dilerim ama az önce sevgilimin penis boyu adıyla açılan konudan geldim. Sizin konu başlığını okuyunca aklıma ilk penis boyu geldi :KK53:
Erkekte ilk merhamet ve vicdana bakılmalı bence. Aslında cinsiyetin önemi olmadan bir insanda ilk bunlara bakılmalı. Hayvanlara merhametli mi, ne bileyim lokantada garsona nasıl davranıyor, dışarıda insanlarla iletişimi yumuşak mı yoksa sert mi? Adaletli mi yoksa çıkarına göre mi, kendinden alt kadrodaki insanlara nasıl davranıyor, millete faydası var mı yoksa öküzün teki mi, bunlar önemli bence. Ek olarak vicdan sahibi birisi zaten aldatmaz. He dersen ki sen tüm bu özelliklere sahip bir erkek gördün mü , yok daha görmedim.

1ogretmen

Nasipte varsa..
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
890
2.631
günümüzde Allahın adını anan Allahtan korkuyormuş gibi görünen çok kişi var.. biraz uzun flört ve sevgililik dönemi ile çoğunun foyası ortaya çıkıyor sanki ama benim asıl korkutanlar profesyonelce saklayanlar. bi de ben saftiriğin önde gideniyim bu hepten tedirgin ediyo beni :KK70:
Tabi canım, oyunculardan daha profesyonel oynayanlar var 😂

Sanem1kaya

Sevgi şımartıyorsa, dozu fazla gelmiş demektir
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
157
411
benim korkum sevgililik döneminde açık vermeyen profesyonel yalancılar yoksa sanırım birçoğu uzun süren tanışma döneminde kendini ele veriyor. yeryüzündeki en saftirik ben olsam bile anlarım yani gibime geliyor, ama o asıl sinsiler gelip beni bulur hissi var biraz :KK70:D
Yok canim pekte safa benzemiyorsun bence kendini bilen zeki bi kizsin soyle biraz saglam gozlem ile doğru insanı bulursun hani dedigin kadae profosyenel ise biz burdan ne dersek diyelim yine faydasi olmayacaktir

Sanem1kaya

Sevgi şımartıyorsa, dozu fazla gelmiş demektir
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
157
411
Çok özür dilerim ama az önce sevgilimin penis boyu adıyla açılan konudan geldim. Sizin konu başlığını okuyunca aklıma ilk penis boyu geldi :KK53:
Erkekte ilk merhamet ve vicdana bakılmalı bence. Aslında cinsiyetin önemi olmadan bir insanda ilk bunlara bakılmalı. Hayvanlara merhametli mi, ne bileyim lokantada garsona nasıl davranıyor, dışarıda insanlarla iletişimi yumuşak mı yoksa sert mi? Adaletli mi yoksa çıkarına göre mi, kendinden alt kadrodaki insanlara nasıl davranıyor, millete faydası var mı yoksa öküzün teki mi, bunlar önemli bence. Ek olarak vicdan sahibi birisi zaten aldatmaz. He dersen ki sen tüm bu özelliklere sahip bir erkek gördün mü , yok daha görmedim.
Penis boyu bugunun moda konusu son mesajlara ne zaman tiklasam en tepede onu goruyorum bi bırakmadılar arada kaynasin gitsin

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
ya ahahah sorun değil böyle konular mı açılıyormuş haberim bile yoktu tövbe Allahım ya hahahaha. işte aynen bahsettiğim de bu sözde herkes vicdan sahibi ve güzel de rol keser ama gerçekte kaçı vicdanlıdır...

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Garsona davranışı,kasiyere davranışı,trafikte ki tepkisi bunlar bile çoğu kişiliği ortaya serebiliyor.Bence bir erkeğin çoğu şeyi yaşayıp görmesi de önemli.Ama sonuç olarak Kendini hiç belli etmeyen birden değişen tipler de var bu yüzden ilk yazdıklarımın hepsi çöp😂
o tiplemeler beni korkutuyor zaten hahahah

Muzkad

Muzkad sever misin ?
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2018
1.315
4.131
Cinsellikten çıkıp buraya geldim bence ilk bakacağın şey 9+10 olsun gerisi hallolur dediler 😂

yaralikirgincicek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
76
88
Yok canim pekte safa benzemiyorsun bence kendini bilen zeki bi kizsin soyle biraz saglam gozlem ile doğru insanı bulursun hani dedigin kadae profosyenel ise biz burdan ne dersek diyelim yine faydasi olmayacaktir
çok teşekkür ederim. benim saflıktan kastım sevdiğim insanlara çabuk güvenirim sözünde yalan var mıdır hiç bakmam bile bi zıtlık olmadığı sürece.. haklısın artık bazı şeyler de kaderde yaşanacaksa engellenemez ben kendimi düzgün kılayım da Allah umarım karşıma düzgününü çıkarır. hepimiz ve benim için..