EVOLVİA MAMA KULLANANLAR

Elmas miray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1
0
25
Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?
Ben evolvia kullanıyorum benim ikizlerim var ilk önce evolvianın prematüre olanını kullandık oğlum çok ga
Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?
Benim ikizlerim var sütüm ikisine yetişmiyor geceleri evolvia yı anne sütüne takviye veriyorum gündüzleri anne sütü vermeye çalışıyorum ilk önce prematüre olanını kullandım oğlum kolik olduğu için evolvia ac mama ya geçtik hala çok gazlı ama kakasını daha iyi yapmaya başladı memnunum

minnakefe

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
25
7
Benim oğlumdada vardı gaz ve kabızlık inanın bütün mamaları denedim bu sıralarda en son bebelac goldla buldum çözümü 1 ay kullandım düzene girdi ama o ay kilo almadığını duyunca sma ve evolviayı karıştırıp kullandım en son da bütün sorunlar bitince aptamile döndük hala kullanıyorum 15 aylığız bu arada hala kullanıyorum sütle beraber gayet memnunum herşey bebişim içinnnnnn

nuur_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
296
66
Merahaba şuan aynı durumu yaşıyorum ne yaptınız
MERHABA OGLUMDA EVOLVİA KULLANDIM HIC GAZ GIBI VS BASKA SORUNLAR YASAMADIM AKSINE HIC GAZ YAPMADI MAMA ZATEN GAZ YAPMAMASI İLE MESHUR MAMAYI BRIAKACAGIMIZ SON AYLARDA SİMA KULLANDIM COK ESKI VE KALITELI EVOLVIA KDR PAHALI BIR MAMADAIR SMA DENEYIN GAZ PROBLEMI YAPMIYOR YINEDE BEBEGE VE BUNYESINE DE BAGLI TABIKI AMA BEN MEMNUNDUM