Evrenin saç baş yolduran espri anlayışı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
4.819
9.920
Merhaba, her ne kadar sizi hiç tanımasam da ve annelik konusunda henüz tecrübem olmasa da yazım üslubunuz ve hayata bakışınızla farklı bir kişi olduğunuz izlenimi uyandı bende ve içimden bir ses sizin çok iyi bir anne olacağınızı söylüyor. Maalesef forumda dertleşmek büyük cesaret işi zaten, insanların zayıf noktasını bulmaya çalışıp bununla kendini tatmin etmek yükselen trend olmuş. Umarım her şey gönlünüzce olur. Klasik olacak ama her işte bir hayır olduğuna inanıyorum ben.
Çok teşekkür ederim, çok naziksiniz. Sizin de zamanınız çok yaklaşmış. Şimdi size kolay doğumlar dilemek istedim ve bunun için kullanılan cümleleri bile bilmediğimi fark ettim, Google ile aramam gerekti. Diyorum ki size "bir avazda kurtulun inş."

de_sibeL

evet canısı aynen öyle 💁🏻‍♀️
Pro Üye
9 Ekim 2015
7.636
9.857
@ozge72

Şu mesajın neyini onaylamıyorsunuz?
"Aman ha sakın, öyle bir korunma yöntemi yok, okuyan olur, prezervatiften tasarruf yapmaya çalışır, sakın.
Cevap vermiyorum o zata, bildirdim, onun yüzünden gri olmak istemiyorum. "
Hiç uğraşamam.
Çok haklısınız
Siz en son yazdığınız parağrafta ki mesajı bana yazdınız
Ben zaten espri olsun diye yazmıştım sizde aman ha diye uyardınız

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
4.819
9.920
Ay ben mi yazdım acaba dedim. 15 yıllık evliyim. Çocuk istemiyorum, sevmiyorum. Şu anda 12. Haftamız bitti. Her doktora gidişimde kimyasal gebelik, dış gebelik, kalp atışı yoktur diye diye 12. Hafta oldu. Benim dışımda herkes ultrasona bakıp uşşş az şuna bak ne kadar güzel diyip duruyor. Allahtan hayırlısı olsun ne diyim. Vardır bir bildiği.
Sormayın, biz de kese var mı diye girdik ultrasona, görüntüleri verdi doktor, ne yapayım ben bunu dedim, atamak üzereydim, eşim attırmadı, anı diyor. Yahu karanlık bir görüntü, hiçbir şey belli değil, ne anısı diye düşünüyorum ama atmadık, çekmecede duruyor. Ona buna anı muamelesi yapacaksak bilmiyorum onları nerede tutacağız. Size de hem geçmiş olsun, hem hayırlı olsun.

dombili_xl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
3.170
8.295
Sormayın, biz de kese var mı diye girdik ultrasona, görüntüleri verdi doktor, ne yapayım ben bunu dedim, atamak üzereydim, eşim attırmadı, anı diyor. Yahu karanlık bir görüntü, hiçbir şey belli değil, ne anısı diye düşünüyorum ama atmadık, çekmecede duruyor. Ona buna anı muamelesi yapacaksak bilmiyorum onları nerede tutacağız. Size de hem geçmiş olsun, hem hayırlı olsun.
Ya evet aslında kese görüntüsü biraz anlamsız, kara delik gibi bişey🙈 Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için de😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-10-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hadikonusalim

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
701
1.829
Sizin nedne canınız yanıyor ki? Bu kişi ne durumda biliyor musunuz? Ben ölümü düşünüyordum ve böyle yazılanları okuyup okuyup kaç kere eşimib engelleriyle döndüm bu durumdan. Lütfen abuk sabuk konuşup hassas insanları felakete sürğklemeyin.
Diyelim ki aa evet anne olmamalı ürememeliyim dedi ve gidip aldırdı, bu nasıl canınızı yakmayacak madem bu kadar hassassınız da böyle konuşabiliyorsunuz?
Ölümü düşünmek falan biraz abartı degil mi🙄 o kadar istemiyorsa insan aldırır olur biter. Hani Allah korusun ensest sonucu olan tecavüz çocugu falan olur anlarım da sizin tepki de bi ilginc geldi bana🙄 neyse atlatmışsınız sevindim

burcubahar0635

what u get is what u give
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
4.913
11.868
Size tek söyleyeceğim şu karakteriniz ve duygularınıza çocuk doğunca sihirli bi değnek değecek sanmayın...ve üzgünüm ama böyle insanların çocuklarına acıyorum.Anaçlık gerçekten bazılarında doğuştan gelen bi his ve sonradan olmuyor.

Koalina

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2010
15.378
25.031
Ha siz dogum sonrasi depresyonu yasadiniz. Ben yanlis anladim afedersiniz. Hamileligi ogrenme sonrasi sandim konu sahibi gibi. Gecmis olsun
Onu da yaşadım ama ölme isteği öyle çok aşırı abartılı şeyler yoktu. Sadece çok ağladım ve istemedim o kadar. Zamanla hamileliğe alıştım, yaparım sandım ama doğum sonrası ölümden beterdi. O psikolojiyi anlatmam mümkün değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt