• ─░stedi─čin her konuda ba┼čar─▒l─▒ olabilirsin! Saklama KendiniÔÇŽ
    Detaylar─▒ incelemek i├žin t─▒kla!
  • P─▒nar Labneli Tarif Yar─▒┼čmas─▒ 4. Hafta yar─▒┼čma ba┼člad─▒.
    P─▒nar Labne lezzetler─▒ yar─▒┼č─▒yor. Her hafta birinciye s├╝priz hediyeler.
    Lezzetli yar─▒┼čmaya kat─▒lmak i├žin HEMEN TIKLA !..

Eyl├╝l 2020 Transfer Olacaklar­čîŞ

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
172
101
25
Arkada┼člar─▒m merhaba ben eyl├╝l ay─▒nda transfer olaca─č─▒m in┼čallah bir aksilik ├ž─▒kmazsa. Eyl├╝lde transfer olacaklar gelin birbirimize destek olal─▒m ka├ž g├╝n├╝n├╝z kald─▒ hangi a┼čamadas─▒n─▒z? ­čĺÉÔś║­čą░

Anne aday aday─▒ Transfer TarihiTransfer oldu/ertelendiSonu├ž
MuhendisYas MuhendisYas Ertelendi
sz ask sz ask
M Mucize02 7 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
S selanikgelini 15 eyl├╝l
Violett90 Violett90
M Mersinliozlem 11 eyl├╝loldu
@begonya377 eyl├╝loldu
@Mucizem33
@Plaiades
@yel1z11 Eyl├╝loldu
@BenCigdem
@Jonquil02
@laiyka
@fionawoody22 Eyl├╝l
@Naz2930 eyl├╝l
@Uykuluprenses5816-18 eyl├╝l aras─▒
@Liyam2317 eyl├╝loldu
@hayat2828
U uranus35 22 eyl├╝l
@Nisanesintisi01
S saydamar 1 eyl├╝lOLDU
K Kingrella 1 eyl├╝lOLDU:anneaday─▒:
Y ysmn1096 5 eyl├╝lOLDU:anneaday─▒:
K kristalbardak 5 eyl├╝loldu
P Papatya 82 7 eyl├╝l
Z Zzynpzzt 4 eyl├╝loldu
H Hdlkc :anneaday─▒:
B bebisim111 31 a─čustosoldu:anneaday─▒:
D d-b 3 eyl├╝loldu
Bigudicemre Bigudicemre 19 eyl├╝loldu
E Elaikra81 4 eyl├╝loldu
M Mervinn90 4 eyl├╝loldu
H Hilal Bayraktar 15 eyl├╝l
D Durutuna21 19eyl├╝lOldu
E esdueke 16 eyl├╝l
E Evlatttttt77 16 eyl├╝l
D Duygu0180 :anneaday─▒:
N Naz1818 10 eyl├╝loldu
E Esraesrael 10 eyl├╝loldu
Joanne11 Joanne11 21 eyl├╝l
yilmazh yilmazh 12 eyl├╝loldu
K Karamsar cad 11 eyl├╝loldu
G gulserencintesun 12 eyl├╝loldu
S sunshine__
M My heaven 8 eyl├╝loldu
Nesena Nesena 3 eyl├╝loldu
duavehayal duavehayal
O Oyku22 16 eyl├╝l
kalkyerineyat kalkyerineyat 7 eyl├╝loldu
S smr00 11 eyl├╝loldu
M mermaid25 6 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
Selinby61 Selinby61 10 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
E ebrudnmz 12 eyl├╝loldu
M meliskipr 10 eyl├╝loldu
N nurcanan 14 eyl├╝loldu
Bir61 Bir61 14 eyl├╝loldu
M Miscicek 14 eyl├╝loldu
M Melike5151 14 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
Minik_ceylo Minik_ceylo 24 eyl├╝l
S Sedaaabzesr 26 eyl├╝l
esmer91 esmer91 :anneaday─▒:
basted basted 17 eyl├╝loldu
kardelenim24 kardelenim24 19 eyl├╝loldu
S smr00 :anneaday─▒:
N nerimannek 19 eyl├╝loldu

Son d├╝zenleme:

sz ask

in┼čallah duam kabul olur
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Temmuz 2019
246
92
32
Arkada┼člar─▒m merhaba ben eyl├╝l ay─▒nda transfer olaca─č─▒m in┼čallah bir aksilik ├ž─▒kmazsa. Eyl├╝lde transfer olacaklar gelin birbirimize destek olal─▒m ka├ž g├╝n├╝n├╝z kald─▒ hangi a┼čamadas─▒n─▒z? ­čĺÉÔś║­čą░
─░n┼čallah bende olucam­čśç­čśç­čśç

Mucize02

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Mart 2020
361
296
26
Merhaba arkada┼č─▒m ­ččîŞ bende var─▒m. 31 a─čustos 'ta rahim durumunu kontrol edecek. ┼×imdi estrofem kullan─▒yorum. Yedi─čine i├žti─čine dikkat etmeye ├žal─▒┼č─▒yorum. Biraz heyecanl─▒ biraz tedirginim. In┼čallah g├╝zel olur her ┼čey. Sende durumlar neler. Hangi sehirdesin ­čśŹ­čśŹ

Nurlana14

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Mart 2018
1.466
1.149
28
Merhaba can─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla olur in┼čallah bende tedaviye yeni ba┼člayaca─č─▒m bu ay sence bana da transfer olur mu hemen transfer i├žin bekleniyor mu?

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
172
101
25
Merhaba arkada┼č─▒m ­ččîŞ bende var─▒m. 31 a─čustos 'ta rahim durumunu kontrol edecek. ┼×imdi estrofem kullan─▒yorum. Yedi─čine i├žti─čine dikkat etmeye ├žal─▒┼č─▒yorum. Biraz heyecanl─▒ biraz tedirginim. In┼čallah g├╝zel olur her ┼čey. Sende durumlar neler. Hangi sehirdesin ­čśŹ­čśŹ
Ben de adet olmay─▒ bekliyorum adetimin 2. G├╝n├╝ ba┼člayaca─č─▒z kontrollere Ôś║ Konyaday─▒m ben sen hangi ┼čehirdesin

Mersinliozlem

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2019
201
124
30
─░n┼č bende olucam Eyl├╝l de transfer rabbim hay─▒rl─▒s─▒yla bebeklerimizi kucag─▒m─▒za almay─▒ nasip eder

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
172
101
25
Merhaba k─▒zlar benim asl─▒nda A─čustosta transfer olacakt─▒ son anda bi ay ertelendi Eyl├╝l sonu gibi transferim. Umar─▒m pozitifi g├Âr├╝r├╝z bu s├╝reci s─▒k─▒nt─▒s─▒z atlat─▒r─▒z beklemesi bile ├žok zor : (
Hay─▒rl─▒s─▒yla olsun da bir ay sonra olsun ­čą░ can─▒n─▒ s─▒kma vitamin kullan─▒yor musun

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
172
101
25
Merhaba k─▒zlar bende bug├╝n yar─▒n regl olurum. 2.regl ile doktora gidece─čim rahim dinlendirmedeyim. Bir gecikme olmazsa Eyl├╝l sonu ya da Ekim in ilk haftas─▒ transfer olur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum ­čśŐ ilk denemede pozitifleri g├Âr├╝r├╝z in┼čallah
─░n┼čallah can─▒m­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗­čśŐ

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
172
101
25
Merhaba can─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla olur in┼čallah bende tedaviye yeni ba┼člayaca─č─▒m bu ay sence bana da transfer olur mu hemen transfer i├žin bekleniyor mu?
Doktor rahim durumuna g├Âre karar verir. Belki taze transfer yapar bekletmeden­čĄŚ benim tedavim temmuzda oldu. embriyolar─▒m donduruldu Pcos oldu─čum i├žin rahim dinlendirme s├╝recindeyim. Toplama i┼čleminden 2 adet sonra yap─▒l─▒yor transfer. Son adetimi olcam ve ba┼čl─▒caz ├žok az kald─▒ in┼čallah.

Mucize02

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Mart 2020
361
296
26

selanikgelini

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 A─čustos 2020
53
85
31
K─▒zlar dondurulmu┼č embriyo transferi mi yoksa taze transfer mi?
bence farketmiyor. ben─▒m taze oldu ─▒lk deneme olmad─▒. ama ab─▒m─▒n e┼činde taze oldu ─▒lk denemede ikizleri oldu. ┼čimdi 1,5 yas─▒ndalar. Biraz k─▒smet olduguna ─▒nan─▒yorum ben. ─▒nsallah guzel gunler b─▒zler─▒ bekler moral ├Ânemli­čĄ▓­čĆ╗