Eyl├╝l 2020 Transfer Olacaklar­čîŞ

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
238
308
25
Arkada┼člar─▒m merhaba ben eyl├╝l ay─▒nda transfer olaca─č─▒m in┼čallah bir aksilik ├ž─▒kmazsa. Eyl├╝lde transfer olacaklar gelin birbirimize destek olal─▒m ka├ž g├╝n├╝n├╝z kald─▒ hangi a┼čamadas─▒n─▒z? ­čĺÉÔś║­čą░

Anne aday aday─▒ Transfer TarihiTransfer oldu/ertelendiSonu├ž
MuhendisYas MuhendisYas Ertelendi
sz ask sz ask
M Mucize02 7 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
S selanikgelini 15 eyl├╝l
Violett90 Violett90
M Mersinliozlem 11 eyl├╝loldu
@begonya377 eyl├╝loldu
@Mucizem33
@Plaiades
@yel1z11 Eyl├╝loldu:anneaday─▒:
@BenCigdem
@Jonquil02
@laiyka
@fionawoody22 Eyl├╝l:anneaday─▒:
@Naz2930 eyl├╝l
@Uykuluprenses5816-18 eyl├╝l aras─▒
@Liyam2317 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
@hayat2828
U uranus35 22 eyl├╝l:anneaday─▒:
@Nisanesintisi01
S saydamar 1 eyl├╝lOLDU
K Kingrella 1 eyl├╝lOLDU:anneaday─▒:
Y ysmn1096 5 eyl├╝lOLDU:anneaday─▒:
K kristalbardak 5 eyl├╝loldu
Papatya 82 Papatya 82 7 eyl├╝l:anneaday─▒::anneaday─▒:
Z Zzynpzzt 4 eyl├╝loldu
H Hdlkc :anneaday─▒:
B bebisim111 31 a─čustosoldu:anneaday─▒:
D d-b 3 eyl├╝loldu
Bigudicemre Bigudicemre 19 eyl├╝loldu
E Elaikra81 4 eyl├╝loldu
M Mervinn90 4 eyl├╝loldu
H Hilal Bayraktar 15 eyl├╝l
D Durutuna21 19eyl├╝lOldu
E esdueke 16 eyl├╝l
E Evlatttttt77 16 eyl├╝l:anneaday─▒:
D Duygu0180 :anneaday─▒:
N Naz1818 10 eyl├╝loldu
E Esraesrael 10 eyl├╝loldu
Joanne11 Joanne11 21 eyl├╝l
yilmazh yilmazh 12 eyl├╝loldu
K Karamsar cad 11 eyl├╝loldu
G gulserencintesun 12 eyl├╝loldu
S sunshine__
M My heaven 8 eyl├╝loldu
Nesena Nesena 3 eyl├╝loldu
duavehayal duavehayal
O Oyku22 16 eyl├╝l
kalkyerineyat kalkyerineyat 7 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
S smr00 11 eyl├╝loldu
M mermaid25 6 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
Selinby61 Selinby61 10 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
E ebrudnmz 12 eyl├╝loldu
M meliskipr 10 eyl├╝loldu
N nurcanan 14 eyl├╝loldu
Bir61 Bir61 14 eyl├╝loldu
M Miscicek 14 eyl├╝loldu
M Melike5151 14 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
Minik_ceylo Minik_ceylo 24 eyl├╝l
S Sedaaabzesr 26 eyl├╝l
esmer91 esmer91 :anneaday─▒:
basted basted 17 eyl├╝loldu
kardelenim24 kardelenim24 19 eyl├╝loldu
S smr00 :anneaday─▒:
nerimannek nerimannek 19 eyl├╝loldu
Senistanim25 eyl├╝loldu:anneaday─▒:
Efsane7928 eyl├╝loldu
Askk112228 eyl├╝loldu
Burculusamet26 eyl├╝loldu
ozge212628 eyl├╝loldu:anneaday─▒:

galaksii
24 eyl├╝l:anneaday─▒:

Son d├╝zenleme:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 25-07-2021

Hamileli─čimin 7. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 233 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki 4 g├╝n i├žinde bebe─činizin el plaklar─▒ g├Âr├╝nmeye ba┼člayacak. Her bir el pla─č─▒ elleri ve parmaklar─▒ olu┼čturacak dokular─▒ i├žermektedir. Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 7-9 mm. Bebe─činizin plasenta geli┼čimi ba┼člar.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : < 1gr.

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

sz ask

in┼čallah duam kabul olur
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Temmuz 2019
291
116
32
Arkada┼člar─▒m merhaba ben eyl├╝l ay─▒nda transfer olaca─č─▒m in┼čallah bir aksilik ├ž─▒kmazsa. Eyl├╝lde transfer olacaklar gelin birbirimize destek olal─▒m ka├ž g├╝n├╝n├╝z kald─▒ hangi a┼čamadas─▒n─▒z? ­čĺÉÔś║­čą░
─░n┼čallah bende olucam­čśç­čśç­čśç

Mucize02

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Mart 2020
560
577
26
Merhaba arkada┼č─▒m ­ččîŞ bende var─▒m. 31 a─čustos 'ta rahim durumunu kontrol edecek. ┼×imdi estrofem kullan─▒yorum. Yedi─čine i├žti─čine dikkat etmeye ├žal─▒┼č─▒yorum. Biraz heyecanl─▒ biraz tedirginim. In┼čallah g├╝zel olur her ┼čey. Sende durumlar neler. Hangi sehirdesin ­čśŹ­čśŹ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 23-05-2021

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 170 g├╝n kald─▒.

Rahim geni┼člemesini destekleyen ba─člardan dolay─▒ s─▒rt ve kar─▒n a─čr─▒lar─▒ ya┼čayabilirsiniz. A─čr─▒n─▒z─▒ azaltmak i├žin yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden a├ž─▒k ve geni┼č tutun. Doktorunuz bu s─▒ralarda sizden n├Âral t├╝p defekti veya down sendromu taramas─▒ i├žin testler isteyebilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Mucize02

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Mart 2020
560
577
26
selam arkada┼člar. k─▒smetse bende olaca─č─▒m adetimi bekl─▒yorum. 2. denemem ben─▒m. in┼čallah hep─▒m─▒z─▒n y├╝z├╝ g├╝ler
Her ┼čey g├Ânl├╝nce olsun can─▒m ÔŁĄÔŁĄ ilk deneme ka├ž─▒nc─▒ g├╝n embriyosuydu

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 23-05-2021

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 170 g├╝n kald─▒.

Rahim geni┼člemesini destekleyen ba─člardan dolay─▒ s─▒rt ve kar─▒n a─čr─▒lar─▒ ya┼čayabilirsiniz. A─čr─▒n─▒z─▒ azaltmak i├žin yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden a├ž─▒k ve geni┼č tutun. Doktorunuz bu s─▒ralarda sizden n├Âral t├╝p defekti veya down sendromu taramas─▒ i├žin testler isteyebilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Violett90

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Aral─▒k 2018
1.504
1.894
30
Herkese merhaba, ben de eylul sonu gibi olacagim galiba, ekim basini da bulabilir. Suan reglim. Bir sonraki reglimle transfer icin tedaviye baslayacagiz. Simdilik bebislerim donmus bir sekilde beni bekliyorÔś║´ŞĆ Ben de onlari­č弭čĺĽ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 27-06-2021

Hamileli─čimin 11. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 205 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki iki g├╝n i├žinde bebe─činizin g├Âz kapaklar─▒ birle┼čecek ve ge├žici bir s├╝re kapal─▒ olarak kalacakt─▒r. Annelerin, sabah bulant─▒s─▒ sonucu atlad─▒klar─▒ ├Â─č├╝nler, mide bulant─▒s─▒na sebep olacakt─▒r. ├ľ─č├╝n atlamak yerine k├╝├ž├╝k ├Â─č├╝nler yiyin. Di─čer k├╝lt├╝rlerde do─čum : ─░sve├žde t├╝m do─čumlar y├╝ksek e─čitimli ebeler taraf─▒ndan y├Ânetilen hastanelerde ger├žekle┼čtirilir. Do─čum ├Âncesi her t├╝rl├╝ bak─▒m, kontrol ve sa─čl─▒k giderleri her kad─▒n i├žin ├╝cretsizdir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 8 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 31 mm. (Ba┼čtan Popoya)

uranus35

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Temmuz 2020
497
607
Merhaba k─▒zlar benim asl─▒nda A─čustosta transfer olacakt─▒ son anda bi ay ertelendi Eyl├╝l sonu gibi transferim. Umar─▒m pozitifi g├Âr├╝r├╝z bu s├╝reci s─▒k─▒nt─▒s─▒z atlat─▒r─▒z beklemesi bile ├žok zor : (

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileli─čimin 13. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 193 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz art─▒k hormonlar ├╝retiyor. Bunlardan bir tanesi ins├╝lin. Plesanta da bebek kadar h─▒zl─▒ olmasada b├╝y├╝meye devam ediyor. Bu noktada plasentan─▒n a─č─▒rl─▒─č─▒ yakla┼č─▒k 28 gr. Bu a─č─▒rl─▒k do─čumda yakla┼č─▒k 448-896 gr. olacakt─▒r. E─čer baz─▒ besinlere kar┼č─▒ tiksinti hissediyorsan─▒z, vitamin ve minerallerden mahrum kalmad─▒─č─▒n─▒za emin olun.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 26 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 54 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Nurlana14

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Mart 2018
1.488
1.159
28
Merhaba can─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla olur in┼čallah bende tedaviye yeni ba┼člayaca─č─▒m bu ay sence bana da transfer olur mu hemen transfer i├žin bekleniyor mu?

hiranur3419

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Ocak 2015
2.161
1.574
Merhaba k─▒zlar bende bug├╝n yar─▒n regl olurum. 2.regl ile doktora gidece─čim rahim dinlendirmedeyim. Bir gecikme olmazsa Eyl├╝l sonu ya da Ekim in ilk haftas─▒ transfer olur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum ­čśŐ ilk denemede pozitifleri g├Âr├╝r├╝z in┼čallah

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 29-06-2021

Hamileli─čimin 11. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 207 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin v├╝cudu d├╝zelmeye devam ediyor. G├Âvdesi uzar ve du┼čusu daha dik olur. Rahminizin boyu art─▒k k├╝├ž├╝k bir greyfurt b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde. Bu hafta sonunda bebe─činiz yakla┼č─▒k 30 ml (3 ├žorba ka┼č─▒─č─▒) amniyotik s─▒v─▒ i┼č├žinde y├╝z├╝yor olacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 8 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 31 mm. (Ba┼čtan Popoya)

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
238
308
25
Merhaba arkada┼č─▒m ­ččîŞ bende var─▒m. 31 a─čustos 'ta rahim durumunu kontrol edecek. ┼×imdi estrofem kullan─▒yorum. Yedi─čine i├žti─čine dikkat etmeye ├žal─▒┼č─▒yorum. Biraz heyecanl─▒ biraz tedirginim. In┼čallah g├╝zel olur her ┼čey. Sende durumlar neler. Hangi sehirdesin ­čśŹ­čśŹ
Ben de adet olmay─▒ bekliyorum adetimin 2. G├╝n├╝ ba┼člayaca─č─▒z kontrollere Ôś║´ŞĆ Konyaday─▒m ben sen hangi ┼čehirdesin

├ľn├╝m├╝zdeki 4 g├╝n i├žinde bebe─činizin el plaklar─▒ g├Âr├╝nmeye ba┼člayacak. Her bir el pla─č─▒ elleri ve parmaklar─▒ olu┼čturacak dokular─▒ i├žermektedir. Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 7-9 mm. Bebe─činizin plasenta geli┼čimi ba┼člar.

Mersinliozlem

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2019
201
125
30
─░n┼č bende olucam Eyl├╝l de transfer rabbim hay─▒rl─▒s─▒yla bebeklerimizi kucag─▒m─▒za almay─▒ nasip eder

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
238
308
25
Merhaba k─▒zlar benim asl─▒nda A─čustosta transfer olacakt─▒ son anda bi ay ertelendi Eyl├╝l sonu gibi transferim. Umar─▒m pozitifi g├Âr├╝r├╝z bu s├╝reci s─▒k─▒nt─▒s─▒z atlat─▒r─▒z beklemesi bile ├žok zor : (
Hay─▒rl─▒s─▒yla olsun da bir ay sonra olsun ­čą░ can─▒n─▒ s─▒kma vitamin kullan─▒yor musun

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
238
308
25
Merhaba k─▒zlar bende bug├╝n yar─▒n regl olurum. 2.regl ile doktora gidece─čim rahim dinlendirmedeyim. Bir gecikme olmazsa Eyl├╝l sonu ya da Ekim in ilk haftas─▒ transfer olur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum ­čśŐ ilk denemede pozitifleri g├Âr├╝r├╝z in┼čallah
─░n┼čallah can─▒m­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗­čśŐ

MuhendisYas

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ocak 2019
238
308
25
Merhaba can─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla olur in┼čallah bende tedaviye yeni ba┼člayaca─č─▒m bu ay sence bana da transfer olur mu hemen transfer i├žin bekleniyor mu?
Doktor rahim durumuna g├Âre karar verir. Belki taze transfer yapar bekletmeden­čĄŚ benim tedavim temmuzda oldu. embriyolar─▒m donduruldu Pcos oldu─čum i├žin rahim dinlendirme s├╝recindeyim. Toplama i┼čleminden 2 adet sonra yap─▒l─▒yor transfer. Son adetimi olcam ve ba┼čl─▒caz ├žok az kald─▒ in┼čallah.