Eylül ayı hamilelik planlıyanlar 🐣

Bluemacaw

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
563
520
34
Umutlarin yeserdigi bir ay olur umarim 🙏🏻
ANNE ADAYI BEKLENEN
ADET TARIHI
( BAT )
SONUC

B Bluemacaw >>>> 01.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

R Ruyam13 >>>> 02.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

NaNa_ NaNa_ >>>> 04.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

akan_h akan_h >>>> 04.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

C cansu01 >>>> 05.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

WATER DROP WATER DROP >>>> 05.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

lavieenrose26 lavieenrose26 >>>> 06.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

mviiii mviiii >>>> 08.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

K KvrckEla >>>> 09.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

Sessizperi123 Sessizperi123 >>>> 11.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

Chocalete Chocalete >>>> 16.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

A amanoff >>>>> 16.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

Guli007 Guli007 >>>> 17.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

Lraybrs Lraybrs >>>> 20.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

H hasletim >>>> 23.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

Camerram Camerram >>>> 23.09.2020 >>>>>> :anneadayı:

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-05-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Husneahmt

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2019
48
28
21
Allah aşkına yaşın çok genç ve henüz yeni evlisin neden moralini bozuyorsun?normal yoldan olmuyor mu
2 tane oldu normal ama kimyasal oluyor eşimde sprmlerinde sknti vardi ve eşimin ailesi üstüme geliyor her ay adet mi oldun diye bende laf saysam ayıp oluyor saymasam zoruma gidiyor susmak piskolojik baskıya mahruz kalıyorum her evleneninki şirpada tutuyor sende iş yok diyorlar yaşimin küçük oldugunu bende biliyom ama üstüme geliyorlar eşim bu konu yüzüne ailesi ile kötü de oldu ama bildigini okuyorlar tüp bebek millette tutuyor sende oda tutmadı diyorlar ve rahim filmi bile çekildim yumurtam da fazla hiç bir sorun yok diyorlar kaç tane dç doktura muane oldum rabbime birakıyorum beni üzenleri

Lebenweise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
295
78
2 tane oldu normal ama kimyasal oluyor eşimde sprmlerinde sknti vardi ve eşimin ailesi üstüme geliyor her ay adet mi oldun diye bende laf saysam ayıp oluyor saymasam zoruma gidiyor susmak piskolojik baskıya mahruz kalıyorum her evleneninki şirpada tutuyor sende iş yok diyorlar yaşimin küçük oldugunu bende biliyom ama üstüme geliyorlar eşim bu konu yüzüne ailesi ile kötü de oldu ama bildigini okuyorlar tüp bebek millette tutuyor sende oda tutmadı diyorlar ve rahim filmi bile çekildim yumurtam da fazla hiç bir sorun yok diyorlar kaç tane dç doktura muane oldum rabbime birakıyorum beni üzenleri
[/QUOT
Hey Allah'ım yaaa ogullarinda sıkıntı olunca ses yok anca gelinlere yetsin güçleri . Hiç ezdirme kendini ilerleyen zamanlarda sağlığın bile bozulur psikolojik baskı çok kötü ondan da olmaz . Muhattap bile olma cahille uğraşmak insanı mahvediyor. İnşallah kısa zamanda çeneleri kapanır Allah yardımcın olsun 🙏

Bluemacaw

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
563
520
34

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Husneahmt

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2019
48
28
21
Amin oglunu duyunca 1 ay üstüme gelmemişti şimdi yine ayni 1 tane görümcem var oda öyle adet oluyor bu senin şeyin anca alarm gibi diyor sati satine geliyor pek düzenli maşşalah diyip laf sokuyor kendininde 1 tane kızı var Allah görüyor ama hepsini duyuyor beni çok aglattılar asla affetmicem onları beni zehir zehir aglatıklarını hiç unutmicam

Bluemacaw

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
563
520
34
Herseyin vakti saati vardir. Allah nezaman ol derse ozaman olur biz ne yaparsak yapalim. Hayatta herkes farkli sekilde sinanir kimi ailesiyle kimi sagliyla kimi varlikla kimi yoklukla onemli olan fakina varip sabredip sinavi gecmek. Esinle aran iyiyse kapinin disinda kalanlari bosver. Allah gonlune gore versin iyi dusun iyi olsun.

Bluemacaw

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
563
520
34
Batlarinizi soyleyin kizlarda yazalim

yubucukp

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
401
422
38

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :70.3 Kg.

Blacklight

bazı kadınlar çocukları kalbinde büyütür 🕊️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
2.388
3.707
22
Ya Allah aşkına sorun eşimde diyosun hangi hakla senin üstüne geliyorlar. Eşin ağızlarının payını versin ya, zaten biz yeteri kadar üzülüyoruz olmadığı için bide bu cahiller ile uğraşıyoruz ya..
Gerçekten sinirlerim bozuluyor.

Lebenweise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
295
78
Va
Amin oglunu duyunca 1 ay üstüme gelmemişti şimdi yine ayni 1 tane görümcem var oda öyle adet oluyor bu senin şeyin anca alarm gibi diyor sati satine geliyor pek düzenli maşşalah diyip laf sokuyor kendininde 1 tane kızı var Allah görüyor ama hepsini duyuyor beni çok aglattılar asla affetmicem onları beni zehir zehir aglatıklarını hiç unutmicam
Valla sorduklarında oglunuzdan olmuyor de. Kocanla da anlaş sesleri kesilir

Blacklight

bazı kadınlar çocukları kalbinde büyütür 🕊️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
2.388
3.707
22
Canım benim boşver onları, onlar boş konuşur durur anca.
Bi tanıdığım da aynı durumdaydı, 5 yıl çocuğu olmadı, eşinden dolayı olmuyordu. Ama kaynanası hep onu suçluyordu, sanki evlat sahibi olamamak suçmuş gibi 😔😔