damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.180
3.426
Merhaba arkadaşlar bende bu ay 5 gün klomen kullanıp ovitrelle iğne oldum iğnenin üzerinden 20 gün geçti adetim de 3 gün gecikti sadece arada baş dönmem ve halsizlik var ama onuda psikolojik olarak değerlendirdim kendimce doktorum biraz daha bekle dedi test için 2. Çocuk için uğraşıyoruz bu arada Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Ay nasil dayandin bu kadar bence hamilesin insallah♥ Bende pazartesi oldum ignemi

LaRisaCca

Yanar, küllerimden doğarım 🕊Zümrüdüanka yım
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
3.334
8.653
32
Kendimi zor tutuyorum bu ay ne zaman test yapsam ertesin adet oluyorum 😏 iğne geciktirme yapmış olabilirmi acab
Bence iğneden dolayı böyle bir gecikme olmaz lütfen sabah ilk idrarınla test yap :) çok merak ettim inşallah hamişsindir ve güzel haberler verip bize de umut olursun

dlkkydlntpl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
11.490
9.980
29
Canım kanaman uzun sürerse bence bunu doktorunla görüş bu da iyi birşey olmayabilir. Nedeni hakkında aklıma birşey gelmiyor
Kan sulandırıcıdan mı yoksa 43 gun adet olmadım 2 hafta gectı belkı oyuzden bır ıkıgunndaha yogun olursa drma bıldırıcem cnn ya korkuyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ahuarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2011
11
21
Bence iğneden dolayı böyle bir gecikme olmaz lütfen sabah ilk idrarınla test yap :) çok merak ettim inşallah hamişsindir ve güzel haberler verip bize de umut olursun
Test almadım canım ya inat ettim bu ay ama sanki bu ay başka belirtiler 😊 cuma yapıcam dayanıcam inşallah hepimize nasip etsin Allah

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
3.334
8.653
32
Valla bende hayret ediyorum kendime normalde 3 gün önceden test yapardım hatta eşimle bile küstüm bu ay olmıcal diye onun yüzünden, o yüzden sadece 1 kere ilişkiye girebildik iğneden sonra
İnşallah kısmetinizde vardır canım ❤

damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.180
3.426
damlacik88 damlacik88 bugün eltim doğum yaptı. 4kg bi kız doğurdu,pek de tatlı maşallah. Rabbim bize de nasip etsin inşallah
Ya masallah Allah bagislasin darisi basimiza kuzum:) benim aklima bisi takildi daha dogrusu geldi smdi asilama yapiyolar ya sende oldun. Neden 12 ya da 24 saatte bir tekrarlamiyolar bir kez veriyolar 2 kez verseler daha olasilik yukselmez mi:)

damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.180
3.426
Valla bende hayret ediyorum kendime normalde 3 gün önceden test yapardım hatta eşimle bile küstüm bu ay olmıcal diye onun yüzünden, o yüzden sadece 1 kere ilişkiye girebildik iğneden sonra
Bizde bir kere iliskiye girebildik igneden sonra:/ bakalim ins tutar. Tutcagi varsa olur zaten ya asilamada da bir kere yapiyolar ztn oyle dusun. Bende kustum esime :)

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰37+3 hafta güncel(95.6)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
19.450
46.062
26
Yok iğne yapıldıktan 32 saat sonra hastaneye gittim 33. Saat aşılama oldu canım
anladım canım erken olabilir bence ama test için yine de yap istersen
Ben 34 yaşındayım sizler kaç yaşındasınız.
bende 25 yaşındayım kızlar
Merhaba arkadaşlar bende bu ay 5 gün klomen kullanıp ovitrelle iğne oldum iğnenin üzerinden 20 gün geçti adetim de 3 gün gecikti sadece arada baş dönmem ve halsizlik var ama onuda psikolojik olarak değerlendirdim kendimce doktorum biraz daha bekle dedi test için 2. Çocuk için uğraşıyoruz bu arada Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
MasAllah cnm iyi sabretmissin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

ahuarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2011
11
21
anladım canım erken olabilir bence ama test için yine de yap istersen
bende 25 yaşındayım kızlar

MasAllah cnm iyi sabretmissin
Hiç belirti yok ne adet olcakmışım gibi nede hamilelik belirtisi sadece bir göğsümün ucu acıyor arada birde sol kasığıma ağrı giriyor yumurtam orda büyümüştü bekliyorum o yüzden bu ay

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
3.334
8.653
32
Hiç belirti yok ne adet olcakmışım gibi nede hamilelik belirtisi sadece bir göğsümün ucu acıyor arada birde sol kasığıma ağrı giriyor yumurtam orda büyümüştü bekliyorum o yüzden bu ay
Yaa bende de aynı belirtiler var

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰37+3 hafta güncel(95.6)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
19.450
46.062
26
Hayır olsun canım inşAllah o zmn 🤲💕😘

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
3.334
8.653
32
Ya masallah Allah bagislasin darisi basimiza kuzum:) benim aklima bisi takildi daha dogrusu geldi smdi asilama yapiyolar ya sende oldun. Neden 12 ya da 24 saatte bir tekrarlamiyolar bir kez veriyolar 2 kez verseler daha olasilik yukselmez mi:)
Kesinlikle yükselir bunu talep edip yaptıranlar da var bu arada 😃

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
3.334
8.653
32
Üzmeyin kocişleri bebek olana kadar 😂

Yukarı Alt