• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.099
3.185
😀😀 olmazsa işimiz düşücek bi dahaki ay barışmamız lazım ama inşallah tutar hepimizinki
Ins cnm benimki ne zaman iliski olmasi gerekse olmuyo kendi istedi mi ust uste olur ama 😃 ins bidahaki aya kalmayiz😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰32+1 hafta güncel(91.5)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336
Yok iğne yapıldıktan 32 saat sonra hastaneye gittim 33. Saat aşılama oldu canım
anladım canım erken olabilir bence ama test için yine de yap istersen
Ben 34 yaşındayım sizler kaç yaşındasınız.
bende 25 yaşındayım kızlar
Merhaba arkadaşlar bende bu ay 5 gün klomen kullanıp ovitrelle iğne oldum iğnenin üzerinden 20 gün geçti adetim de 3 gün gecikti sadece arada baş dönmem ve halsizlik var ama onuda psikolojik olarak değerlendirdim kendimce doktorum biraz daha bekle dedi test için 2. Çocuk için uğraşıyoruz bu arada Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
MasAllah cnm iyi sabretmissin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

ahuarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2011
11
21
anladım canım erken olabilir bence ama test için yine de yap istersen
bende 25 yaşındayım kızlar

MasAllah cnm iyi sabretmissin
Hiç belirti yok ne adet olcakmışım gibi nede hamilelik belirtisi sadece bir göğsümün ucu acıyor arada birde sol kasığıma ağrı giriyor yumurtam orda büyümüştü bekliyorum o yüzden bu ay

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰32+1 hafta güncel(91.5)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336
Hiç belirti yok ne adet olcakmışım gibi nede hamilelik belirtisi sadece bir göğsümün ucu acıyor arada birde sol kasığıma ağrı giriyor yumurtam orda büyümüştü bekliyorum o yüzden bu ay
Hayır olsun canım inşAllah o zmn 🤲💕😘

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

LaRisaCca

Yanar, küllerimden doğarım 🕊Zümrüdüanka yım
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
2.937
6.954
Ya masallah Allah bagislasin darisi basimiza kuzum:) benim aklima bisi takildi daha dogrusu geldi smdi asilama yapiyolar ya sende oldun. Neden 12 ya da 24 saatte bir tekrarlamiyolar bir kez veriyolar 2 kez verseler daha olasilik yukselmez mi:)
Kesinlikle yükselir bunu talep edip yaptıranlar da var bu arada 😃

LaRisaCca

Yanar, küllerimden doğarım 🕊Zümrüdüanka yım
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
2.937
6.954
Üzmeyin kocişleri bebek olana kadar 😂

Yukarı Alt