Eylül Ayı Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)G(79.4)i.h(75)H(70)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.929
Yok iğne yapıldıktan 32 saat sonra hastaneye gittim 33. Saat aşılama oldu canım
anladım canım erken olabilir bence ama test için yine de yap istersen
Ben 34 yaşındayım sizler kaç yaşındasınız.
bende 25 yaşındayım kızlar
Merhaba arkadaşlar bende bu ay 5 gün klomen kullanıp ovitrelle iğne oldum iğnenin üzerinden 20 gün geçti adetim de 3 gün gecikti sadece arada baş dönmem ve halsizlik var ama onuda psikolojik olarak değerlendirdim kendimce doktorum biraz daha bekle dedi test için 2. Çocuk için uğraşıyoruz bu arada Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
MasAllah cnm iyi sabretmissin

ahuarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2011
11
21
anladım canım erken olabilir bence ama test için yine de yap istersen
bende 25 yaşındayım kızlar

MasAllah cnm iyi sabretmissin
Hiç belirti yok ne adet olcakmışım gibi nede hamilelik belirtisi sadece bir göğsümün ucu acıyor arada birde sol kasığıma ağrı giriyor yumurtam orda büyümüştü bekliyorum o yüzden bu ay

LaRisaCca

Allah'ım konuyu biliyorsun,amin!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861
Hiç belirti yok ne adet olcakmışım gibi nede hamilelik belirtisi sadece bir göğsümün ucu acıyor arada birde sol kasığıma ağrı giriyor yumurtam orda büyümüştü bekliyorum o yüzden bu ay
Yaa bende de aynı belirtiler var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-05-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 250 gün kaldı.

Embriyo bu evrede 3 ayrı doku katmanından oluşmakta ve bebeğin organ ve hücreleri bu 3 katmandan meydana gelecektir. Her bir hücredeki genetik plan, hücreye ne yapması gerektiğini, bebeğin vücut gelişim talimatlarını ve sırasını geçirir. Fakat bu gelişim süreci hem genetik hem de çevresel faktörlerin birlikte etkileşimine bağlıdır. (Beslenme ve annenin alışkanlıkları gibi)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861
Ya masallah Allah bagislasin darisi basimiza kuzum:) benim aklima bisi takildi daha dogrusu geldi smdi asilama yapiyolar ya sende oldun. Neden 12 ya da 24 saatte bir tekrarlamiyolar bir kez veriyolar 2 kez verseler daha olasilik yukselmez mi:)
Kesinlikle yükselir bunu talep edip yaptıranlar da var bu arada 😃

Embriyo bu evrede 3 ayrı doku katmanından oluşmakta ve bebeğin organ ve hücreleri bu 3 katmandan meydana gelecektir. Her bir hücredeki genetik plan, hücreye ne yapması gerektiğini, bebeğin vücut gelişim talimatlarını ve sırasını geçirir. Fakat bu gelişim süreci hem genetik hem de çevresel faktörlerin birlikte etkileşimine bağlıdır. (Beslenme ve annenin alışkanlıkları gibi)

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861
Üzmeyin kocişleri bebek olana kadar 😂

Yukarı Alt