• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰32+1 hafta güncel(91.5)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336
Aynı durum bizde de var. Kasıklarımda çok ağrı var be göğüs uçlarım çıldırır gibi. Sende de şöyle birşey oldu mu acaba. Şimdi biliyorsun yumurta 1 haftada rahme ulaşıp yerleşmeye çalışıyormuş. Yerleşme de sancılı bir durum. Bugün 8. Gün idi eğer yumurta rahme gelmişse acaba yerleşmeye çalışıyor olabilir mi
Benim iğnenin haftasında başlamıştı göğüs hassasiyetim hala devam insAllah öyledir ya yerleşsinler artık bekliyoruz heycanla😍😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaRisaCca

Yanar, küllerimden doğarım 🕊Zümrüdüanka yım
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
2.937
6.954
Benim iğnenin haftasında başlamıştı göğüs hassasiyetim hala devam insAllah öyledir ya yerleşsinler artık bekliyoruz heycanla😍😍
Göğüs benim de öyle oldu, sancı da . Ama bir iki gündür sancı çok hafiflemişti bugün coştu. Bi baktım 8. Gün. İnşallah dedim içimden. Gece, eltim doğuracak diye çok içlendim. Benim neden olmuyor diye çok ağladım. İnşallah bize de nasip olur :KK61:

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰32+1 hafta güncel(91.5)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336
Göğüs benim de öyle oldu, sancı da . Ama bir iki gündür sancı çok hafiflemişti bugün coştu. Bi baktım 8. Gün. İnşallah dedim içimden. Gece, eltim doğuracak diye çok içlendim. Benim neden olmuyor diye çok ağladım. İnşallah bize de nasip olur :KK61:
Ay kuzum insAllah nasip etsin Rabbim ya dua edip Allah'a sığınmaktan başka çaremiz yok en güzel bilendir 🤲💕☺
Umutluyum ben hepimiz adına insAllah olacak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaRisaCca

Yanar, küllerimden doğarım 🕊Zümrüdüanka yım
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
2.937
6.954
Günaydın kızlar 11. Günüm bugün testte silik çizgi çıkması normal mi sizce.erken mi daha.
Selam canım :KK72: Bence güzel bir haber seni bekliyor. İğnenin etkisi artık geçmiştir. İdrardan değil de kandan bakabilirsin bence:KK19:

Yukarı Alt