Eylül Ayı Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

LaRisaCca

Allah'ım konuyu biliyorsun,amin!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861
Daha varmış senin canım senin doktorun adetten önce test yap demiş benimki geçtiği halde bekle diyor onunda benden ümidi yok sanırım 😂
Doktorların keyfini bekliyoruz valla canım 😂😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-05-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 250 gün kaldı.

Embriyo bu evrede 3 ayrı doku katmanından oluşmakta ve bebeğin organ ve hücreleri bu 3 katmandan meydana gelecektir. Her bir hücredeki genetik plan, hücreye ne yapması gerektiğini, bebeğin vücut gelişim talimatlarını ve sırasını geçirir. Fakat bu gelişim süreci hem genetik hem de çevresel faktörlerin birlikte etkileşimine bağlıdır. (Beslenme ve annenin alışkanlıkları gibi)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861

Embriyo bu evrede 3 ayrı doku katmanından oluşmakta ve bebeğin organ ve hücreleri bu 3 katmandan meydana gelecektir. Her bir hücredeki genetik plan, hücreye ne yapması gerektiğini, bebeğin vücut gelişim talimatlarını ve sırasını geçirir. Fakat bu gelişim süreci hem genetik hem de çevresel faktörlerin birlikte etkileşimine bağlıdır. (Beslenme ve annenin alışkanlıkları gibi)

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)G(79.4)i.h(75)H(70)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.927
Aynı durum bizde de var. Kasıklarımda çok ağrı var be göğüs uçlarım çıldırır gibi. Sende de şöyle birşey oldu mu acaba. Şimdi biliyorsun yumurta 1 haftada rahme ulaşıp yerleşmeye çalışıyormuş. Yerleşme de sancılı bir durum. Bugün 8. Gün idi eğer yumurta rahme gelmişse acaba yerleşmeye çalışıyor olabilir mi
Benim iğnenin haftasında başlamıştı göğüs hassasiyetim hala devam insAllah öyledir ya yerleşsinler artık bekliyoruz heycanla😍😍

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861
Benim iğnenin haftasında başlamıştı göğüs hassasiyetim hala devam insAllah öyledir ya yerleşsinler artık bekliyoruz heycanla😍😍
Göğüs benim de öyle oldu, sancı da . Ama bir iki gündür sancı çok hafiflemişti bugün coştu. Bi baktım 8. Gün. İnşallah dedim içimden. Gece, eltim doğuracak diye çok içlendim. Benim neden olmuyor diye çok ağladım. İnşallah bize de nasip olur :KK61:

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)G(79.4)i.h(75)H(70)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.927
Göğüs benim de öyle oldu, sancı da . Ama bir iki gündür sancı çok hafiflemişti bugün coştu. Bi baktım 8. Gün. İnşallah dedim içimden. Gece, eltim doğuracak diye çok içlendim. Benim neden olmuyor diye çok ağladım. İnşallah bize de nasip olur :KK61:
Ay kuzum insAllah nasip etsin Rabbim ya dua edip Allah'a sığınmaktan başka çaremiz yok en güzel bilendir 🤲💕☺
Umutluyum ben hepimiz adına insAllah olacak

LaRisaCca

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
610
861
Günaydın kızlar 11. Günüm bugün testte silik çizgi çıkması normal mi sizce.erken mi daha.
Selam canım :KK72: Bence güzel bir haber seni bekliyor. İğnenin etkisi artık geçmiştir. İdrardan değil de kandan bakabilirsin bence:KK19:

Yukarı Alt