Eylül Ayını Bekleyelim...

krclskn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
289
242
Uzun zamandır sessizce takipteydim. 8 aydır O belirti bu belirti oldu olmadı derken kendimi yıprattığımı fark ettim. Bu ay da hayaller suya düşünce dedim ki; Benim gibi bekleyen arkadaşlarla beraber bu bir ayı geçirip belki destek oluruz ve en azından psikolojik olarak rahatlatırız birbirimizi. İnşallah güzel haberler eylül ayında bizimle olur. :dua:
 

Mervenur11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
262
214
Bende herşeyi denedım 5. Denememiz. Bat 8 agustos ama regl olcak gibiyim. Olursam eğer 3 eylül yenı adet tarıhım olur birlikte bekleriz..
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

markopari

Hayvansever,Seyehateder,Okur- Yazar biraz da Yatar
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
383
331
Benimde bu temmuz 3. deneme ayımızdı bugun bat gunum ama henuz adet olmadım bende bıkac gun ıcınde adet olursam sıze katılırım eylülü bırlıkte beklerız :halay::halay:
 

honey bunch

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
11.024
17.661
Eylül annesi adayı olarak hepinizin en kısa sürede müjdeli haberler almanızı temenni ediyorum :)

Olabildigince stresi neden olmuyoru bende eşimde sorun mu varı kenara koyup akısına bırakın öyle olmasa bile icinizden öyle hissetmeseniz bile dısarıya bunu gösterin cunku sıkıntı stres toplum baskısı gercekten bebegin gelişini geciktiriyor
 

Yukarı Alt