Eylül Ayını Bekleyelim...

Btttt

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
195
68
Kızlarrr cuma günü değerim 50 çıkmıştı. Bugün yaptırdım tekrar 250 olmuş sizce artış nası iyi mi . İki güne bir iki katı diyorlar normalde dün yaptırmam lazımdı ama hastane yapmadı.

Sevda Masal

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
105
66
Canım Mart ayından beri deniyorum , geçen ay incir kürü süt Buhari ovulasyon takip hepsini yaptım olmadı , bu ay bişey yapmadım adetten 3 gün sonra 110 bismillahirrahmanirrahim yazıp üzerimde taşıdım ve o üstündeyken birliktelik yaşadım ( öyle yazıyor çünkü ) ve hiç çıkarmadım bu ay nasip oldu . Allah ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Hepsi birer vesile canım zamanı gelince herşey olur bende neler neler deniyorum olmuyor bekliyoruz dua ile sabırla umutla Rabbim ol desin oluversin bütün muradlarimiz inşallah tekrar gözün aydın canım bu arada kan tahlili verdinmi

Sevda Masal

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
105
66
Kızlarrr cuma günü değerim 50 çıkmıştı. Bugün yaptırdım tekrar 250 olmuş sizce artış nası iyi mi . İki güne bir iki katı diyorlar normalde dün yaptırmam lazımdı ama hastane yapmadı.
Normal canım rahat ol... geç döllenme olduysa değer o yüzden çok yüksek çıkmaz son adet tarihin neydi

Yukarı Alt