Eylül Ayını Bekleyelim...

Btttt

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
195
68
C
Normal canım rahat ol... geç döllenme olduysa değer o yüzden çok yüksek çıkmaz son adet tarihin neydi
Canım ben geçen ay kimyasal yaşadım ondan sonra da hamile kaldım bu ay yani adet olmadan hamile kaldım. Benimde kafamı bu karıştırıyor neye göre hesap yapacam ben 😕

Elidoly

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
120
94
Hepsi birer vesile canım zamanı gelince herşey olur bende neler neler deniyorum olmuyor bekliyoruz dua ile sabırla umutla Rabbim ol desin oluversin bütün muradlarimiz inşallah tekrar gözün aydın canım bu arada kan tahlili verdinmi
Kan tahlili vermedim eşim yurt dışında dönüşünü bekliyorum Çarşamba vericem inşallah.umarım sende en kısa zamanda müjdeli haberi alırsın 🙏

Sevda Masal

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
105
66
C
Canım ben geçen ay kimyasal yaşadım ondan sonra da hamile kaldım bu ay yani adet olmadan hamile kaldım. Benimde kafamı bu karıştırıyor neye göre hesap yapacam ben 😕
Yumurtlama gününü biliyorsan ona gore yapabilirsin herşeyden önemlisi şuan gebesin canım bir değer var ortada umutlu ol ve kendine dikkat et yorma kendini ani hareketlerden kaçın

Btttt

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
195
68
Yumurtlama gününü biliyorsan ona gore yapabilirsin herşeyden önemlisi şuan gebesin canım bir değer var ortada umutlu ol ve kendine dikkat et yorma kendini ani hareketlerden kaçın
İnşallah canım inşallah tek istediğim şu an o Rabbim inşallah bu sefer sağlıklı bi şekilde hamilelik nasip eder.

Orkidem

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2019
294
296
Ben de adet oldum , hem de evlilik yıldönümümdü bugün. Belki bize çok güzel bir hediye olur bu ay demiştim ama, ne yazık ki. Her zamanki gibi hüsran. Adet tarihi gelmeyenler umarım sizler güzel haberler alırsınız.

krclskn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
289
242
Ben de adet oldum , hem de evlilik yıldönümümdü bugün. Belki bize çok güzel bir hediye olur bu ay demiştim ama, ne yazık ki. Her zamanki gibi hüsran. Adet tarihi gelmeyenler umarım sizler güzel haberler alırsınız.
Ahh canım aynen benim de bugün evlilik yıl dönümüm isterdim böyle haber vermek ama nasip değilmiş. Seneye kucağımızda bebişlerle kutlarız inşallah.

Yukarı Alt