Eylül Ayını Bekleyelim...

Pala1586

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
35
21
Aynı şeyi ben de yaşadım canım.Üstelik görümcem ilk ayında hamile kaldı.Eşim en büyükleri hepsinin oldu biz ilk evlenen üstelik 7 yıllık.Eşim perişan bayramda hepsi çocuklarıyla gitti.Biz evimizde kaldık bize acımasınlar diye.Büyük bir sınav veriyoruz Rabbim yardım etsin inşallah😥
Allah yardımcınız olsun inşallaj tez zamanda kucaklarınız dolar

krclskn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
289
242
K krclskn yumurtlama dönemindeyim takvim bugünü gösteriyor 12. Gundeyim ates ölçtüm 36 derece akıntı falanda yok sen naptin
S Sevda Masal canım bende ovulasyon dönemine girmişim telefon programı öyle diyor. ovulasyon yapmıyorum bilerek diyete başladım kafam dağılsın diye şu an ona daha çok kafam gidiyor onu yedim bunu yedim diye :rolleyes: benim akıntılar başladı yavaştan bende yoğun çalışmalara başlarım artık. Cuma günü sabahtan doktor kontrolüm var bakalım gerisi nasip eylül sonunu yakalayabilecek miyim yoksa bir ay daha mı atacak göreceğiz. Ama bu ay özellikle deli gibi odaklanmıyorum.Olursa ne mutlu olmazsa Allah sağlık versin diyecem artık. O hayal kırıklığını bir nebze de olsa atlattım.

mavi 1224

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2019
113
146
Nasıl durumlar kızlarrrr
Ben de kasım ayına kadar ilaç tedavi her şeyi bıraktım,sadece sağlıklı besleniyorum kasımda yumurtalar toplanıcak nasip olursa.Şuan bitkisel bir macun kullanıyorum bide ilk defa ovulasyon testlerini deniyicem bakalım hayırlısı inşallah.Sabah kaçta yapıyoruz ovulasyon testini.

krclskn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
289
242
Ben de kasım ayına kadar ilaç tedavi her şeyi bıraktım,sadece sağlıklı besleniyorum kasımda yumurtalar toplanıcak nasip olursa.Şuan bitkisel bir macun kullanıyorum bide ilk defa ovulasyon testlerini deniyicem bakalım hayırlısı inşallah.Sabah kaçta yapıyoruz ovulasyon testini.
Hadi hayırlısı canım. Valla imkanın varsa 16.00 ~18.00 civarı iyi oluyor ama su tüketimini 2~3 saat onceden birakman lazim. Ilk idrar olmaz bir de.

bernaayaz

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
158
93
Esim muayene oldu bugun. Aslinda doktor muayene etmemis, direk sperm testi istemis. Sonucunu gosteremedi ama arastirdigimiz kadariyla sonuc cok iyi. Yine de kan testi, ultrason vs. istemeli miyiz? Baska yapilmasi gereken ne var erkek tarafinda?

Duammmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
636
529
mavi 1224 .!.
aynı şeyleri yaşamısız canım .. en yakın zaman Allah nasip etsin bebeklerimizi o hamilelik haberini vermeyi.. çok ağır geliyor insana ama Allahin sevdiği kuluyuz demekki imtihanımız var. Dua edelim .. benim asilama oldum yarın 3.günüm ins bekliyorum

Yukarı Alt