Ezber Bozan Diyet Sadece Zeytin Yağı Tüketerek Kilo Verebilirsiniz

specialforce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
3
0
42
Aşağıdaki yazı çok ilgimi çekti. Şu an 99 kg civarındayım sadece zeytin yağı ile böyle bir diyet mümkün olurmu deneyen varmı arakadaşlar.

Bahar artık kendini iyiden iyiye gösterdi ve hepimizde özellikle biz kadınlarda bir fit vücut ve kilo verme yarışına girdi.Bunun için kür,spor ve bilumun diyet yolları ile zayıflamaya çalışmalar şöyle dursun her gün kadın programların da bir kaç tane diyetisyenin sürekli bizi yönlendirmeleri ile sürekli bir çabaya giriyor ama malesef pek de başarılı olamıyoruz. Diyetisyelerin piri olan kitapları milyonlar satan ama pek çok kesim tarafından da eleştirilen Prof. Dr. Canan Karatay, yine yaptı yapacağını ve yaza merhaba diyeceğimiz bu günlerde yine bomba gibi açıklamalarda bulundu.1943 doğumlu Canan Karatay ,1967 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.Daha sonra ki yılları başarı içinde geçen Karatay son yılların en çok konuşulan profesörü olmayı başardı.Farklı tarzı,sert üslubu ve orjinal diyet yöntemleri ile adını gündemden hiç düşürmeyen Canan Karatay,bu kez yağların kilo vermede etkili olduğunu üstüne basarak yaptığı açıklamalarına Soğuk sıkım zeytinyağının kalp ve damar hastalıklarını önlediğini söyleyerek , trigliseriti düşürdüğünü ve kalıcı kilo verdirdiğini anlattı. Sağlıklı olmak için zeytinyağı için" dedi.Karatay, zeytin gerek zeytinyağı anti kanserojen faydalı enzimler içerdiğinde altını çizdi. Kilolulara ve obezite rahatsızlıklarına zeytin ve yağ diyetini öneren Karatay,Zeytinin,. Kan şekerini yükseltme hızı sıfırdır isteyerek bol bol zeytin yiyin dedi.Zeytinin bol lifli bir meyve olduğunun altını çizen Karatay,En sağlıklı meyvenin zeytin olduğu söylenir. Her gün tüketilen 30-35 zeytin ömrü uzatır. Zeytinyağı obezite ve şeker hastalığını önlüyor diyerek sadece yağ yiyerek kilo verebilirsiniz sözünü tekrardan üstünü bastıra bastıra anlattı. Zeytin ağaçlarını kesmenin ülke adına intihar olduğunu söyleyen Karatay,. Sağlıkla ilgili bu kadar önemli olan zeytin ağaçlarını korumalıyız. Zeytin ağaçları kesilmemeli. Zeytincilik desteklenmelidir diyerek kilo vermek ,hastalıkları yenmek ve hatta neredeyse sağlık bir ömür için zeytin, zaytinyağ ve yağ yiyin lafını özellikle tekrardan değinerek, Doğal yağ, tereyağı, zeytinyağı yiyin. Kanser manser kalmaz diyerek ezber bozmaya devam etti.

https://www.kamumanset.com/saglik/e...-yagi-tuketerek-kilo-verebilirsiniz-h151.html

Kamu Manşet
 

ballikayfe

Hep mutlu-En mutlu
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2011
11.773
8.786
Hiç bir şey tek başına etki etmez ama evet bu yazıyı baz alarak sağlıklı-temiz beslenmeye ağırlık verirsen vücudun yağdan arınacaktır.