Fal Sepeti Deneyimlerim

meriliyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
46
34
Bende fal için 8 saat beklemiştim. Belkide enerjisi karuştı canım. Falları o kadar ciddiye almamamız gerekir :) olmayan bişey için kendimizş üzmemizin bi anlamı yok. Sen kendi hislerine kulak ver yeter :)
ne güzel söyledin:) ama işte böyle karmasık bi şey içindeyken istemeden fala sarıyoruz bsyler duyalım die ben de bilmiyorm:KK43:

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.851
2.150
ne güzel söyledin:) ama işte böyle karmasık bi şey içindeyken istemeden fala sarıyoruz bsyler duyalım die ben de bilmiyorm:KK43:

Valla bana canım işte olumsuz konuştu hatta ayısıgın :). Bi sure sonra vazgececeksin dedi. Bununla olmaz dedi. Yani yapılabilcekte bişey yok. Zaten olhrsa her türlü olacaktır. Olmazsa da napalım :)

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
761
1.367
Vadesinden daha geç birşeyler oldu ama dediği şekilde değil lâkin ben alttan almadım,dengesiz biri karşımdaki.tahammül edemedim.ben suyuna gitse idim belki durum farklı olur muydu emin değilim
hıı anladım
benim kuzenim öyle bişey yaşamıştı seneler evvel
falcı gelicek konuşacaksın ben güzel olacağını görüyorum ama sana bağlı, bunla sorun çıkarır adım atmazsan uzuuun seneler yalnız kalıcaksın demişti.
o da görüştüklerinde dayanamayıp kavga etmişti tamamen kopmuştu, aradan zaman geçince çocuğun arkadaşından öğrenmişti, öyle davranmasa evlenme teklif edicektim o gün die.
ve gerçekten o olaydan tam 10 sene sonra evlendi..

RANA32

Popüler Üye
Pro Üye
25 Şubat 2011
533
395
hıı anladım
benim kuzenim öyle bişey yaşamıştı seneler evvel
falcı gelicek konuşacaksın ben güzel olacağını görüyorum ama sana bağlı, bunla sorun çıkarır adım atmazsan uzuuun seneler yalnız kalıcaksın demişti.
o da görüştüklerinde dayanamayıp kavga etmişti tamamen kopmuştu, aradan zaman geçince çocuğun arkadaşından öğrenmişti, öyle davranmasa evlenme teklif edicektim o gün die.
ve gerçekten o olaydan tam 10 sene sonra evlendi..
Bizim dış etkenlerden kaynaklanıyor genelde sıkıntılar artık bunaldım,bıktım gel git durumlarından.ne seninle ne de sensiz...ama az kaldı tamamen bitirip kapatıcam o sayfayı..

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
761
1.367
Bizim dış etkenlerden kaynaklanıyor genelde sıkıntılar artık bunaldım,bıktım gel git durumlarından.ne seninle ne de sensiz...ama az kaldı tamamen bitirip kapatıcam o sayfayı..
hayırlısı olsun...
o zaman evet belki de sizin tutumunuzdan kaynaklı sonuç değişmiş olabilir.
çünkü anladığım kadarıyla zaten düzelmesi amaçlı gelmiş karşı taraf.
umarım herşey gönlünüzde olur.

RANA32

Popüler Üye
Pro Üye
25 Şubat 2011
533
395
hayırlısı olsun...
o zaman evet belki de sizin tutumunuzdan kaynaklı sonuç değişmiş olabilir.
çünkü anladığım kadarıyla zaten düzelmesi amaçlı gelmiş karşı taraf.
umarım herşey gönlünüzde olur.
Teşekkür edrm canm,inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlı olur,hayatımızın hiçbir döneminde fal baktirma gereği duymayız...

Nilufer_4U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
887
1.591
bana hiç vade vermedi. direk çok egolu fln dedi ama karsımdakı hakıkaten öyle biri değil
ben de sürekli dal baktıran biriyim böyle delirdikçe. istediğimi söylemesin ama en azından brz daha inandırıcı olabılırdı ama işte emerji meselesi bana olmaz baskasına harfiyen cıkar bsy diyemiyorum.
bu arada hiç baktırmadm nas kendine has nasıl bilgisi olan var mı
Nas'i asla tavsiye etmem. Cok gereksiz bir yorumcu bence kendisi. Gordugu bir iki vizyon var belki ama kesinlikle bunlari bir yerlere oturtup yapabildigi bir dogru duzgun bi yorum yok. Gormus oldugu vizyonlarla ilgili sacma sapan tahminler yurutup, fiziki ozellikleri abartip dogru olmayan seyler soyluyor. Ornegin gozleri cok belirgin bir erkek var cok yakininda, sevgilin bu kisi diyor ama biliyorsun ki soz ettigi kisi is yerinden arkadasin... gibi...

Yukarı Alt