Fal Sepeti Deneyimlerim

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.893
2.189
direk falı sildim biliyo musun. 7 tane falan fal baktırdım hepsi karsı taraf için aynı cümleleri kurdu ve hepsi aynı sitede bile değil değişik falcılar. sadece bu böyle söyledi sanırım yazdıklarımdan yürüdü kendince yorum yaptı

Bende fal için 8 saat beklemiştim. Belkide enerjisi karuştı canım. Falları o kadar ciddiye almamamız gerekir :) olmayan bişey için kendimizş üzmemizin bi anlamı yok. Sen kendi hislerine kulak ver yeter :)

meriliyn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
142
123
Bende fal için 8 saat beklemiştim. Belkide enerjisi karuştı canım. Falları o kadar ciddiye almamamız gerekir :) olmayan bişey için kendimizş üzmemizin bi anlamı yok. Sen kendi hislerine kulak ver yeter :)
ne güzel söyledin:) ama işte böyle karmasık bi şey içindeyken istemeden fala sarıyoruz bsyler duyalım die ben de bilmiyorm:KK43:

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.893
2.189
ne güzel söyledin:) ama işte böyle karmasık bi şey içindeyken istemeden fala sarıyoruz bsyler duyalım die ben de bilmiyorm:KK43:

Valla bana canım işte olumsuz konuştu hatta ayısıgın :). Bi sure sonra vazgececeksin dedi. Bununla olmaz dedi. Yani yapılabilcekte bişey yok. Zaten olhrsa her türlü olacaktır. Olmazsa da napalım :)

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
2.008
4.238
Vadesinden daha geç birşeyler oldu ama dediği şekilde değil lâkin ben alttan almadım,dengesiz biri karşımdaki.tahammül edemedim.ben suyuna gitse idim belki durum farklı olur muydu emin değilim
hıı anladım
benim kuzenim öyle bişey yaşamıştı seneler evvel
falcı gelicek konuşacaksın ben güzel olacağını görüyorum ama sana bağlı, bunla sorun çıkarır adım atmazsan uzuuun seneler yalnız kalıcaksın demişti.
o da görüştüklerinde dayanamayıp kavga etmişti tamamen kopmuştu, aradan zaman geçince çocuğun arkadaşından öğrenmişti, öyle davranmasa evlenme teklif edicektim o gün die.
ve gerçekten o olaydan tam 10 sene sonra evlendi..

RANA32

Popüler Üye
Pro Üye
25 Şubat 2011
563
467
hıı anladım
benim kuzenim öyle bişey yaşamıştı seneler evvel
falcı gelicek konuşacaksın ben güzel olacağını görüyorum ama sana bağlı, bunla sorun çıkarır adım atmazsan uzuuun seneler yalnız kalıcaksın demişti.
o da görüştüklerinde dayanamayıp kavga etmişti tamamen kopmuştu, aradan zaman geçince çocuğun arkadaşından öğrenmişti, öyle davranmasa evlenme teklif edicektim o gün die.
ve gerçekten o olaydan tam 10 sene sonra evlendi..
Bizim dış etkenlerden kaynaklanıyor genelde sıkıntılar artık bunaldım,bıktım gel git durumlarından.ne seninle ne de sensiz...ama az kaldı tamamen bitirip kapatıcam o sayfayı..

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
2.008
4.238
Bizim dış etkenlerden kaynaklanıyor genelde sıkıntılar artık bunaldım,bıktım gel git durumlarından.ne seninle ne de sensiz...ama az kaldı tamamen bitirip kapatıcam o sayfayı..
hayırlısı olsun...
o zaman evet belki de sizin tutumunuzdan kaynaklı sonuç değişmiş olabilir.
çünkü anladığım kadarıyla zaten düzelmesi amaçlı gelmiş karşı taraf.
umarım herşey gönlünüzde olur.

RANA32

Popüler Üye
Pro Üye
25 Şubat 2011
563
467
hayırlısı olsun...
o zaman evet belki de sizin tutumunuzdan kaynaklı sonuç değişmiş olabilir.
çünkü anladığım kadarıyla zaten düzelmesi amaçlı gelmiş karşı taraf.
umarım herşey gönlünüzde olur.
Teşekkür edrm canm,inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlı olur,hayatımızın hiçbir döneminde fal baktirma gereği duymayız...

Yukarı Alt