• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Fal Sepeti Deneyimlerim

Fal Sepeti’nde favori yorumcunuz hangisi?

• Ahmet Cansoy

Toplam Oy: 1 2,3%
  • Alex

Toplam Oy: 14 32,6%
  • Ayışığın

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Buğra

Toplam Oy: 3 7,0%
  • Burcu Karen

• Çiğdem Atlı

• Dennis

• Derin Hisler

• Didar Evren

• Duru Sonegey

• Duygu Aura

• Emre Dinç

• Fulya Nas

• Medyum Gizem

• Medyum Namaste

• Melek Kara

• Melih Gün

• Melisa Donukuk

• Mısırlı Talia

• Nesibe Tekbaşer

Toplam Oy: 2 4,7%
  • Neva Demir

• Nisan Yıldız

• Oya Boran

• Oylum Genç

• Özgür Can

• Senanur Tan

• Sevgi Derman

• Utku İnanç

• Yağmur

• Yağmur Sothis

• Yorumcu Zeus

Toplam Oy: 4 9,3%
  • Zeliş Can

• Zülal Şen

Toplam Oy: 4 9,3%

• Ankete Katılan
    43

Nilufer_4U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
1.108
2.052
bana hiç vade vermedi. direk çok egolu fln dedi ama karsımdakı hakıkaten öyle biri değil
ben de sürekli dal baktıran biriyim böyle delirdikçe. istediğimi söylemesin ama en azından brz daha inandırıcı olabılırdı ama işte emerji meselesi bana olmaz baskasına harfiyen cıkar bsy diyemiyorum.
bu arada hiç baktırmadm nas kendine has nasıl bilgisi olan var mı
Nas'i asla tavsiye etmem. Cok gereksiz bir yorumcu bence kendisi. Gordugu bir iki vizyon var belki ama kesinlikle bunlari bir yerlere oturtup yapabildigi bir dogru duzgun bi yorum yok. Gormus oldugu vizyonlarla ilgili sacma sapan tahminler yurutup, fiziki ozellikleri abartip dogru olmayan seyler soyluyor. Ornegin gozleri cok belirgin bir erkek var cok yakininda, sevgilin bu kisi diyor ama biliyorsun ki soz ettigi kisi is yerinden arkadasin... gibi...

meriliyn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
158
155
Nas'i asla tavsiye etmem. Cok gereksiz bir yorumcu bence kendisi. Gordugu bir iki vizyon var belki ama kesinlikle bunlari bir yerlere oturtup yapabildigi bir dogru duzgun bi yorum yok. Gormus oldugu vizyonlarla ilgili sacma sapan tahminler yurutup, fiziki ozellikleri abartip dogru olmayan seyler soyluyor. Ornegin gozleri cok belirgin bir erkek var cok yakininda, sevgilin bu kisi diyor ama biliyorsun ki soz ettigi kisi is yerinden arkadasin... gibi...
benim de içimden gelmedi baktırmadm. teşekkür ederim:))

gulcinakksoy

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2019
132
119
Nas: Üslup açısından hiç beğenmediğini geçmişte ve anda iyi olmadığından gelecekte de iyi olacağını düşünmediğim bir yorumcu.

Efsun Zengin : Tatlı bir üslubu var anda iyiydi ama henüz verdiği vadelere daha var zor durum olursa denenebilir.

Ahenk Özüm : Yazılı baktığı için başlarda denemek istememiştim ama uzun ve net yorumları var olumsuz olarak 2 dediğini yaşadım ihtimal bile vermiyordum ama gelecek için ne olur bilemem , ücretide yüksek olduğundan belki ayda 1 denerim.

Anette : Bana göre uzak durun , o faldan bu fala yönlendirme yapıyor en uyuz olduğum şeydir.

Ahmet Cansoy : Oda aynı şekilde yönlendirme yapıyor ama geçmişte anda iyiydi diyebilirim bir kaç bildiği şey oldu ama gelecek için çok pembeci geldi bana.

Liya : Evirip çevirip aynı şeyleri söylemiş , kart falı atmıştım kart anlamlarından yoruma sıra gelmemişti.

Özgür Can , Oylum Genç : Kesinlikle uzak durun.

zeynepberat29

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2019
346
241
Kızlar yusuf kayaya tarot attım iş açılımı seçtim bakalim ne olucak yeni bir yorumcu sanırım kimse denememiş ben bi deniyim dedim durumları anlatırım :110::110::110::110::110::110:

zeynepberat29

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2019
346
241
Kızlar yusuf kayaya tarot attım iş açılımı seçtim bakalim ne olucak yeni bir yorumcu sanırım kimse denememiş ben bi deniyim dedim durumları anlatırım :110::110::110::110::110::110:
Kızlar yusufun falı geldi kart falıydı biraz kötü gelmiş ama hisleriyle desteklemiş ben beğendim durum noktaları iyi analizleri iyiydi boş bi yorumcu değil gibi geldi haberiniz olaun

Yukarı Alt