Fal Sepeti Deneyimlerim

meriliyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
46
34
Nas'i asla tavsiye etmem. Cok gereksiz bir yorumcu bence kendisi. Gordugu bir iki vizyon var belki ama kesinlikle bunlari bir yerlere oturtup yapabildigi bir dogru duzgun bi yorum yok. Gormus oldugu vizyonlarla ilgili sacma sapan tahminler yurutup, fiziki ozellikleri abartip dogru olmayan seyler soyluyor. Ornegin gozleri cok belirgin bir erkek var cok yakininda, sevgilin bu kisi diyor ama biliyorsun ki soz ettigi kisi is yerinden arkadasin... gibi...
benim de içimden gelmedi baktırmadm. teşekkür ederim:))

akdnz07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
992
518
Nesibeyi zamanında okadar cok övdüler ki 2-3 sene önce bende baktırmıştım ne o anki durumumu bildi nede gelecekle alakalı tahminleri ucundan köşesinden bile geçmedi arkadaşıma da söylediği hiçbişey cıkmadı fos yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-02-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gulcinakksoy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2019
78
25
Nas: Üslup açısından hiç beğenmediğini geçmişte ve anda iyi olmadığından gelecekte de iyi olacağını düşünmediğim bir yorumcu.

Efsun Zengin : Tatlı bir üslubu var anda iyiydi ama henüz verdiği vadelere daha var zor durum olursa denenebilir.

Ahenk Özüm : Yazılı baktığı için başlarda denemek istememiştim ama uzun ve net yorumları var olumsuz olarak 2 dediğini yaşadım ihtimal bile vermiyordum ama gelecek için ne olur bilemem , ücretide yüksek olduğundan belki ayda 1 denerim.

Anette : Bana göre uzak durun , o faldan bu fala yönlendirme yapıyor en uyuz olduğum şeydir.

Ahmet Cansoy : Oda aynı şekilde yönlendirme yapıyor ama geçmişte anda iyiydi diyebilirim bir kaç bildiği şey oldu ama gelecek için çok pembeci geldi bana.

Liya : Evirip çevirip aynı şeyleri söylemiş , kart falı atmıştım kart anlamlarından yoruma sıra gelmemişti.

Özgür Can , Oylum Genç : Kesinlikle uzak durun.

zeynepberat29

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2019
275
200
Kızlar yusuf kayaya tarot attım iş açılımı seçtim bakalim ne olucak yeni bir yorumcu sanırım kimse denememiş ben bi deniyim dedim durumları anlatırım :110::110::110::110::110::110:

zeynepberat29

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2019
275
200
Kızlar yusuf kayaya tarot attım iş açılımı seçtim bakalim ne olucak yeni bir yorumcu sanırım kimse denememiş ben bi deniyim dedim durumları anlatırım :110::110::110::110::110::110:
Kızlar yusufun falı geldi kart falıydı biraz kötü gelmiş ama hisleriyle desteklemiş ben beğendim durum noktaları iyi analizleri iyiydi boş bi yorumcu değil gibi geldi haberiniz olaun

Yukarı Alt