• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Fal Sepeti Deneyimlerim

Fal Sepeti’nde favori yorumcunuz hangisi?

• Ahmet Cansoy

Toplam Oy: 1 2,3%
  • Alex

Toplam Oy: 14 31,8%
  • Ayışığın

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Buğra

Toplam Oy: 3 6,8%
  • Burcu Karen

• Çiğdem Atlı

• Dennis

• Derin Hisler

• Didar Evren

• Duru Sonegey

• Duygu Aura

• Emre Dinç

• Fulya Nas

• Medyum Gizem

• Medyum Namaste

• Melek Kara

• Melih Gün

• Melisa Donukuk

• Mısırlı Talia

• Nesibe Tekbaşer

Toplam Oy: 2 4,5%
  • Neva Demir

• Nisan Yıldız

• Oya Boran

• Oylum Genç

• Özgür Can

• Senanur Tan

• Sevgi Derman

• Utku İnanç

• Yağmur

• Yağmur Sothis

• Yorumcu Zeus

Toplam Oy: 4 9,1%
  • Zeliş Can

• Zülal Şen

Toplam Oy: 4 9,1%

• Ankete Katılan
    44

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.924
2.215
Kızlar bendr aslında vadeleri bekleyim diye yazmamıştım ama kim nedir ne demişti paylaşayım istedim. Vadesi cıkan olursa mutlaka yazcam
Ayışıgın: 1 vadesi patlamış. 2. Si için 10 gun var bitmesine ama pek olacak gibi durmuyor. Ayrıca hayatıma biri girecek demiş temmuzda olmadı bahsettiği gibi biri. Sadece eski erkek ark ile ilgili söylediği 1 olayı tuttutmuş ama geçmişten bir olay.
Alex: ben yorumunu cok begenmiştim. Yani çok tutarlı konuşmuş. Bende vade vermedi. Yani vade bambaşka bir meziyet güven kırmak istemem dedi. Bahsettiği olaylar henüz olmadı bekliyorum
Nas kendinehas: bende vadelerinin hepsi patlamış. Kişi analizindr feba değil ama iş ile ilgili söylediği hiçbirşey tutmadı
Zülal şen: beni güzel tarif etmiş. Onun dışında iş ile ilgili söylediklerinde vadesi dolmadı. Eski erkek arkadaşım ile ilgili birşeyler söylemiş ama hala vadesi car
Mısırlı talia: baya beklemiştim :) ilişkim ile ilgili nokta atışları oldu. Ama hem iş hem aşk için verdiği vadeler hala dolmadı bekliyorum
Sahra aykız: promosyon falımı almıştı. Talia ile aynı vadeyi verdi bana iş ile ilgili. Promosyon olmadına ragmen frna deüildi. Vadeleri dolmamışdaha
Anettr clair: bu su destekli zamanında baktırmıştım. Beni gercekten güzel analiz etmiş hakkını yiyemem. Vadeleri dolmadı ama iş ile ilgili diğer tüm valfılardan bambaşka birşey soyledi vade olarak. Bakalım hangisi cıkar.
Venüs ateş: cok net konusşmuş direk tarih vermiş. Henüz vadesi dolmadı. Bekliyorum
Didar evren: paranızı çöpe atın daha iyi. Şaka fibi bir faldı. Daha önce yazmıştım burdan. Yorum yapmıcam bu kız ile ilgili
Aslı çınar: fena değildi. Cok yeni baktırdım daha vadesine eğey var. Görcez bakalım.

Canım ayısıgı sende tamamen patladı mı yani? Banada baya olumsuz konuşmuştu da :))

meriliyn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
158
155
Görüşünün üzerinden zaman geçmiş ama bilmem baktırmış mısındır 😀
O adamın ilgisi güzeldi ama ses kaydı çok bozuktu. Ben zar zor anlamıştım, tuhaf bir sesi vardı. Anda eh işte... fena sayılmazdı. Ama yine de o ücreti hak eden bir fal değildi. Temmuz ayına vade vermişti. Maalesef fos çıktı.

Efsun Zenginden biraz ümitliydim ama onun da çıkacağını sanmıyorum. Ağustos ayının sonlarına vade vermişti ama çok az kaldı... Patlarsa onu da yazıcam.
yok baktırmadm ya içimden geçmedi:)

Yukarı Alt