Faranjit, ses kısılması

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
nerdeyse iki haftadır faranjitten ölüyorum. sesim falan kısıldı. kulaklarım bile duymuyo. doktora gittim ilaç falan verdi ama geçmiyo bu lanet şey:çok üzgünüm:. önerebileceğiniz bitki çayları falan varmı lütfen yazın yaaa. bu arada Allah kulağı duymayanların yardımcısı olsun. çok kötü bişeymiş ya. bi kulağım iptal. senağlama

MutlulukRecetem

EvlendmEkonomiyeCanVerdim
Pro Üye
Emoji Skoru
3
cok gecmis olsun canim benim ama hic bi fikrim yok ya :1no2: :uhm: senağlama

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
sağolasın bende araştırdım bal ve çörekotunu karıştırıp yiyin var bikaç gündür onu yapıyorum sesim bayağı düzeldi ama kulaklarım yine boğuk duyuyo. doktor boğazlarından kaynaklıyo dedi ama geçmiyo bi türlü yaaa canım sıkılıyo böyle. biriyle konuşurken ikidebir hı? hı? hı? diye soruom.

esra09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım nane limon ve elma kabuğun u kaynatıp içtiğim zaman boğazlarıma işyi gelirdi.kesinlikle çok soğuk ya da çok sıcak içecekler içme hep ılık olsun çok konuşmamaya dikkat et sesw tellerin zarar görmesin.eğer varsa ıhlamur ve adaçayı da boğazlarını yumuşatabilir. çooook geçmiş olsun dikkat et kendine

LaL

Hayallerim var benim...
Pro Üye
Emoji Skoru
1.531
ben her yıl en az 2 kez yakalanıyorum faranjite ve gerçekten iyi gelen tek şey ıhlamur.. heryerde kolaylıkla bulabilirsin canım bol bol içmeni tavsiye ederim hiçbir yan etkisi olduğunu da duymadım şimdiye kadar o nedenle rahatlıkla tavsiye ediyorum.. geçmiş olsun en kısa zamanda atlatırsın umarım a.s.

..AYBXIXKE..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşım çok geçmiş olsun benimde çok ağrımıştı bi kulağım çok kötü bişe duymamak... Şu anda kayınvalidemde aynı sorunu yaşıo bir haftadır.. Sana önerim prasa suyu veya emziren birinin sütünden 2 veya 3 damla ben pırasayı denemedim ama süt iyi gelio cnm denemek sana kalmış... çok geçmiş olsun cnm...a.s.

Larkin

Kocitim <3
Pro Üye
Emoji Skoru
2.585
nerdeyse iki haftadır faranjitten ölüyorum. sesim falan kısıldı. kulaklarım bile duymuyo. doktora gittim ilaç falan verdi ama geçmiyo bu lanet şey:çok üzgünüm:. önerebileceğiniz bitki çayları falan varmı lütfen yazın yaaa. bu arada Allah kulağı duymayanların yardımcısı olsun. çok kötü bişeymiş ya. bi kulağım iptal. senağlama
Ayy canımm geçmiş olsun..daha geçmedimi hastalığın...bende bu hastalığı hiç bilmiyorumki..:çok üzgünüm:
Allah acil şifalar versin canım..inşallah iyilişersin çabucak.a.s..

Yukarı Alt