FARMASİ Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.065
5.161
Lif içeren takviye gıda ürünü ile diyetinde fayda sağlayan oldu mu ?

pericikk

Popüler Üye
Pro Üye
3 Aralık 2012
1.594
1.459
Lif içeren takviye gıda ürünü ile diyetinde fayda sağlayan oldu mu ?
Evetttt ben kullandım hala kullanıyorum .Diyette yapıyorum aynı zamanda.Nutriplus a başlamadan önce diyette öğün aralarında çok zorluk çekiyordum kuruyemişle geçiştirmek zor geliyordu.Şimdi bunu kullanınca farkettim ki sabah ve akşam açken içince aralarda hiçbirşey yemek canım çekmiyor.gerçekten destek veriyor ve tokluk sağlıyor canım.Benim kendi vücudumda gözlemim böyle

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.065
5.161
Evetttt ben kullandım hala kullanıyorum .Diyette yapıyorum aynı zamanda.Nutriplus a başlamadan önce diyette öğün aralarında çok zorluk çekiyordum kuruyemişle geçiştirmek zor geliyordu.Şimdi bunu kullanınca farkettim ki sabah ve akşam açken içince aralarda hiçbirşey yemek canım çekmiyor.gerçekten destek veriyor ve tokluk sağlıyor canım.Benim kendi vücudumda gözlemim böyle
Teşekkür ederim , peki yemeklerden hemen önce mi yoksa öğün olarak mı içiyorsunuz?

in_ay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2012
2.384
603
ben kahvelerini aldım ama nasıl ne zaman kullanacağımı bilmiyorum kafama göre içiyorum :) tahıllı kahve hiç te tok tutmadı ayrıca :KK70:

pericikk

Popüler Üye
Pro Üye
3 Aralık 2012
1.594
1.459
ben kahvelerini aldım ama nasıl ne zaman kullanacağımı bilmiyorum kafama göre içiyorum :) tahıllı kahve hiç te tok tutmadı ayrıca :KK70:
bende hindiba kahvesi almıştm farmasi.Resmen müsil etkisi yaptı.ne yesem 1 saate hemen tuvalete.tamam insan rahatlıyor ,içinde bişey kalmadığı için karnındaki şişkinlik iniyor aynı gün.ama aylarca devam edilecek bir kahve değil asla :duduk:

in_ay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2012
2.384
603
bende hindiba kahvesi almıştm farmasi.Resmen müsil etkisi yaptı.ne yesem 1 saate hemen tuvalete.tamam insan rahatlıyor ,içinde bişey kalmadığı için karnındaki şişkinlik iniyor aynı gün.ama aylarca devam edilecek bir kahve değil asla :duduk:
bende bişey yapmadı yaa
günde kaç fincan içtiniz
ve saatleri var mı işte aç tok vs

pericikk

Popüler Üye
Pro Üye
3 Aralık 2012
1.594
1.459
bende bişey yapmadı yaa
günde kaç fincan içtiniz
ve saatleri var mı işte aç tok vs
tahıllı kahve ile hindiba farklı ama .aç tok farketmiyor cnm. ne zaman canın isterse içebilirsin.ben günde 2 kere içiyordum öğlen 12 ile öğlen 3 gibi mutlaka içiyordum ama sürekli tuvalete çıkmak zorunda kaldığım için bıraktım kahveyi .

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
5 Mart 2012
16.424
11.834
Farmasiye üye olabilirsiniz ? İhtiyaçlarınızı daha uyguna ve para kazanma fırsatına sizde dahil olun 🙏
Sitede ürün reklamı, satışı, alt kadro oluşturmak, referans numarası vermek, telefon, mail, facebook, instagram, satış sitesi, blog linki vermek, üye yapmak vb yasaktır ...
Burası sadece ürün kullanıcıların yorumlarını içeren bir başlıktır.Kurallara dikkat ederseniz sevinirim..

Yukarı Alt