Farmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

damla002

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
1
-1
24
Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.


Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın! Evinizden günde 2-3 saatinizi ayırarak para kazanmak ister misiniz ? :)
Ek iş ve ek gelir imkanı sunan Farmasi’nin bol kazançlı dünyasına katılmak için mesaj atabilirsiniz.

Farmasi temsilcisi olduktan sonra ister Farmasi ürünlerini indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz Farmasi ürün kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize Farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları, emekliler, öğretmenler, doktorlar, mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes Farmasi Danışmanlık için başvurabilir. Farmasi danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi üyesi olmanız durumunda Farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %30 indirimli alabilirsiniz.

“Farmasi Kozmetik” danışmanı olursanız, Ne kaybedersiniz, Hiç Bir şey!

Farmasi Fırsatlarını Kaçırmamak için Farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız mesaj atın ve kazanç kapısını aralayın!

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi satış danışmanı olun.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.