farmasi

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
2 Eylül 2007
14.899
7.969
Canım, şampuanını hiç kullanmadım hangi saç maskesinden bahsettiğinden de emin değilim ama 15 sene önce bile maskesini ve durulanmayan bakım kremini kullanırdım. Farmasi henüz bu şekilde bir satış ağına sahip değilken sadece eczane ve parfümerilerde satılırken ürünleri mucizeviydi. Bence denemelisin. Hatta bende yeniden alayım bakayım o eski kalitesi var mı hala...

1brna

Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
22
5
Farmasi urunlerını cok yakından biliyorum ve saç bakım maskeleri harika vitalizing keratın saç maskesi var mutlaka tavsıye ederim sarımsaklı ve arganlı saç maskeside harika farmasi urunlerı hakkında sormak istediginiz varsa cevaplayabilirim genis bilgim var..

Rosanera

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
1.888
1.385
geçen kuaföre gıtmiştim acele yıkattırıp şekil verdirmem gerekti..genelde şampuanımı gotururum bu kez unutmuşum. Oradaki bayan ısrar ettı farması sampuanla yıkıcam diye..cok güzel falan dedi benım kendımın dedi ..ve yıkadı krem kullanmadı..

ben hayatımda sacımı hıc o kadar yumuşak hıssetmemiştim..ama genelde kötü yorumlar almıs dıye pskolojık olarak sogudum sampuandan :KK1: ne bileyım dogru mu yaptım

1brna

Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
22
5
geçen kuaföre gıtmiştim acele yıkattırıp şekil verdirmem gerekti..genelde şampuanımı gotururum bu kez unutmuşum. Oradaki bayan ısrar ettı farması sampuanla yıkıcam diye..cok güzel falan dedi benım kendımın dedi ..ve yıkadı krem kullanmadı..

ben hayatımda sacımı hıc o kadar yumuşak hıssetmemiştim..ama genelde kötü yorumlar almıs dıye pskolojık olarak sogudum sampuandan :KK1: ne bileyım dogru mu yaptım
ya kesinlikle cevreden olumsuz duyumlar oluyor.. Ama ben danısmanım ve kesinlikle danısman oldugumdan söylemiyorum urunlerı dogal ve vaatlerini yerine getiriyor..

pembepante

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2015
711
318
peki bebek için sampuanlar yagar var bn aldım fajat kullanmadım onların cildi cok hassas acaaba sorun olur mu yada bebeğine kulanan varmı kızlar

s_gofret

Dünyadan ziyade kafamın içinde yaşayan bir insanım
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
232
78
Fondötenlerinden önereceğiniz var mı? Cilt lekelerini kapatan, bir kaç saat sonra yüzünden çamur varmışcasına leke bırakmayan?

gamzelita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
987
913
Bu baslik acilali baya olmus ama ben yaklasik 3 haftadir sampuanlarini ve sac kremlerini kullaniorum.
sac tipim, dipleri cok cabuk yaglanir, uclari kupkuru, ince telli ve boyali.
benim kullandigim sampuanlari; buyuk kahverengi sisesi olan bugday ozu var icerisinde kuru saclar icin oldugu yaziyor , ben cook memnun kaldim. daha once kullandigim sampuanlar gibi agirlik yapmiyor sacimda. zaten ben saclarimi her gun yikiyorum, bu sampuan yaglanmasini birazcik daha artiriyor kuru saclar icin oldugundan
bir de kucuk beyaz sisede aloe verali ve badem ozlu olan sampuan ve sac kreminden bahsediyim,
sampuani; eger saclarinizin hacimsiz oldugunu dusunuyorsaniz kesinlikle deneyin cok guzel hacim veriyor ve agirlik hissi vermiyor:)
sac kremi; ben sac kremini coook sevdim, azicik kullanmaniz yetiyor. ben sac kremini eskiden hep boca ederdim avcuma anca yeterdi bu urunde dedigim gibi azicik kullanmaniz yetiyor. saclarimin uclarini gozle gorulur bir sekilde yumusatti ve artik cok kolay tarayabiliyorum.

umarim birilerine faydasi dokunabilir bu yorumlarimin

pembepante

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2015
711
318
kızlar ben bir farmasi danısmanıyım ayrıca neredeyse bütün ürünlerini kendimede bebeğimede güvenle kullanıyorum hepsi okda harika ve güzel ki gönül rahatlıyla kullanablirsiniz ayrıca sarımsaklı sampuanı 1aydır kullanıyorum ve sac dökülmem acayıp derecede azaldı..sormak istedğiniz bişi olursa tekrardan sorablirsiniz

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
2 Eylül 2007
14.899
7.969
Kızlar, farmasinin yeni nesil saç maskelerinin kullanım şekli nedir? Ürünlerden birinde köklere nufuz eder diye belirtilmiş, kökten uca mı kullanılıyor? Benim bildiğim saç kremi ve maskeler köklere sürülmez ama...Elinde maske olup içerik ve kullanma talimatı ekleyecebilecek olan var mı?

sevdabuzer

hayat sürprizlerle gelecek inşallah
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
5.181
3.043
Kızlar, farmasinin yeni nesil saç maskelerinin kullanım şekli nedir? Ürünlerden birinde köklere nufuz eder diye belirtilmiş, kökten uca mı kullanılıyor? Benim bildiğim saç kremi ve maskeler köklere sürülmez ama...Elinde maske olup içerik ve kullanma talimatı ekleyecebilecek olan var mı?
Bende icerigini arastiriyorum ozellikle sarimsakli olanin ama bulamadım hicbiryerde

Burcinsss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2020
1
0
21
Keratin serisi hakkında ne düşünüyorsunuz ben Dr. C. Tuna’nın sarımsaklı şampuanını kullandım çok kararsızım ondan mı devam etsem yoksa keratin serisi mi daha iyi olur sizce?

Yukarı Alt