• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
41.494
119.828
Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğin kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyip; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

Farzedin o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ?
 

mefaze

Mecnunakoşan Leylamisali
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
282
47
bunu sana çok yazdım aslında, her yazdığımda da ayrı bir sayfanın arsına koyup kaldırdım rafıma..
bilmiyorum bunları duysan ne düşüneceksin gözünde küçülecek miyim yoksa durumumda bir değişiklik olacak mı? bunları sana asla söylemeyeceğim nasıl olsa..
sen diyorsun ya bana çocuksun diye.. ben çok büyüdüm aslında ben ----. seni seveli çok büyüdüm. hissediyorum bunu. sevgi insanı büyütür acı olgunlaştırırmış derler ya doğruymuş. bunu abim bile söylüyor bana, ben eskisi gibi değilim..
severken seni zor zamanlar yaşadım. O'nu sevdiği bilmek çok zora soktu beni. sonra seni düşündüm senin halini neler hissedebileceğini ve yaşanmışlıklarının bildiğim kısmını... senin için üzüldüm, kıyamadım sana. kendinden geçmiş gezdiğin zamanlarda çok kızdım O'na değerini bilmiyor diye. sonra da elbet bilmediğin bir yer bir kısım vardır hakkın yok buna dedim.
hala da kıyamıyorum sana içim gidiyor bir şey olacak diye. sana hayır diyememek en büyük zaafım benim.
sürekli kendimi ve geçmişi suçladım olmamasından ötürü.. neden dedim neden? sanki biliyormuşsun da o yüzden olmuyormuş gibi hissettim hep. ama geçti o zamanlarım şükür ki. şimdi biliyorum ki her şey kısmet işi. kaderden gerisi yalan.
bazı bazı kafama vuruyor, isyan ediyorum aslında neden ben değilim diye. sonra her şeyde bir hayır vardır diye avutuyorum kendimi... içimdekinin ne olduğunu ben de bilmiyorum ama her neyse ve beni her ne kadar yıkıyorsa da iyi ki geldi içime. şükür ki rabbim verdi onu içime. sen benim dönüm noktamsın. seni seviyorum demek anlamsız. demekle olabilecek bir şey değil bu çünkü. biliyorum ki sen bunu sana baktığımda anlıyorsun. bana demiştin ya '' ben insanların bana baktıklarında hakkımda ne düşündüklerini anlayabilirim'' diye. o günden beri biliyorum ki biliyorsun.. senin de dediğin gibi unutamayacağım asla.. sadece küllenecek ve üzeri kapanacak seni görmem bittikten sonra.. dualarım seninle hep bil ki...

Belki herkesin dilinde şimdi bu firar... bunu bana sen yollamıştın... ben de günün birinde sana bununla veda edebilirim umarım...
 
Son düzenleme:

KucukBocuk

mucizeler benimle olacak!
Pro Üye
11 Nisan 2008
9.630
35
binlerce satır olmuştur seni andığım... onları bir kenara bırakamam ... en acılı anlarımı ; en umutlu anımı ; sevgimi ; öfkemi ; yorgunluğumu ; sakinliğimi anlattım... hepsi de sana dairdi... git şimdi onların hepsini oku... ve gör ne kaybettiğini ...
 

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.458
11
:nazar: Aşkım herşeyim...
Sana olan duygularımı anlatacak kelime yokki...
Hayatımı tamamen değiştirdin senin sayende mutluluğu öğrendim iyiki varsın bitanem iyiki benimsin...
Seni herşeyden herkesten çok seviyorum :asigim:

İsteyipte sahip olamadığım herşeyin yerine seni koyduğumda anladım ki ben herşeye sahipmişim çünkü sen benim herşeyimsin :asigim: :nazar:
 

prenses006

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Ekim 2008
5.767
1.977
seni çok sevdim anlamasan da ,bilmesen de ,bilmek istemesen de, anlaşamıyoruz olmuyor olmadı desen de, seni gerçekten çok sevdim ben... tahmin ettiğinden daha fazla,hala tanıştığımız yere bakamıyorum yerinde bi virane olsa da oranın hala baktıkça içim sızlıyor..canım yanıyor,biliyormusun bugün işten gelirken düşündüm de bütün güzel anılar aklıma geldi bir bir, yaşayamadığımız, o kötü yaşanmışlıkların içinde kaybolup gitmiş küçücük güzel anlar... nasılda kucaklayıvermiştin beni o parkta şimdi seni dereye atarım diye nasılda kucaklayıvermiştin buralar çok engebeli yürüyemiyorum ben dediimde,nasılda sarılmıştın bana arabada,kollarının arasında dünyanın en mutlu insanı bendim belkide,kalp atışlarını duymuştum hızlı hızlı atan...nasılda yatmıştın dizime senden ayrıldıktan sonraki ilk görüşmemizde,tanışma hikayemizi nasıl anlatmıştım sana saçlarını okşayarak ee oğlan napmış ee sonra kız napmış diye nasıl sora sora anlattırmıştın çocuk gibi küçücük bir çocuk gibi...nasıl da yerdin her numaramı sazan gibi atlayıp yutardın herşeyi saf bi yanın da vardı bee, sonra nasıl 6 ay sonraki ilk karşılaşmamızda seni yine nasılda keklemiştik, carrefoura gitcez ama nasıl gidilir bilmiyoruz demiştik sen hemen atlamıştın ben götüreyim diye.arabadan çıkıp ben arabaya doğru yoldan yürürken gelene kadar nasıl da bakmıştın,nasılda bakışmıştık, iki yabancıda olsak artık gözlerime bakmasanda beni gördüünde bunlar da kaldı kırık kalbimin bir köşeciğinde...seni seviyorum....
 
Yukarı Alt