• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Mahperi

Nevi şahsına münhasır!
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
52
35
Ben bilirim dedikçe kaybedeceksin! Kendine gel n'olur. Soğutma daha fazla kendinden. .

prenses006

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Ekim 2008
5.759
1.959
bugüne kadar yaptığım ve bundan sonra yapacağım hiçbirşeyin hayrını görme inşallah...

YPluie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
147
84
Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğim kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyipte; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

farzedinki o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ? Mesajlarda alıntı yapmayalım olur mu ?

hadi baslayın bakalım
Sürekli seni özlediğimi hissediyorum bu artık içinden çıkılmaz bir durum oldu her an kokunu solumak istiyorum ama ben seni bu kadar istedikçe aramızdaki mesafeler artıyor kalbin hala baş ucumda çarpıyor sanki bana parfümünü verdiğin için sana teşekkür ederim yokluğun daha katlanılabilir halde şu an gözlerimi kapattığımda yanımdaymışsın gibi ben biliyorum biraz daha sabır gerekli ikimizede seneler bizi olgunlaştırdı sevgimizi olgunlaştırdı 2 saat görüp bilmem kaç yıl ayrı kalmayı öğretti birini koşulsuz şartsız beklemek çok güzel bir hismiş iyiki varsın varlığıyla huzur veren..

Bikullaniciyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
1
1
Kim olduğunun ne zaman farkinda varacaksın , ne zaman kendinin farkına olacaksın ?
Kendini tanımıyorsun, aslinda olduğunu sandığın kişi değilsin. Kendini ifade ettiğini sandığın ama sen olmayansin. Kötü ve açsın. Açlığın boyunu aşmış . Bencillik ve mutsuzlukla yetiştirilmissin. Daha fazlası ne olabilirsin ki zaten. Evet bunu okuyacaksin ama sana yazıldığını hiç düşünmeyeceksin.

FairyTale89

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.083
1.030
Allahın sopası yok derler ya hani hehhhh işte ondan !!!
Daha yeni başlıyoruz durun bakalım sırayla bir bir düşüşlerinizi izlicem inşallah.

Mahperi

Nevi şahsına münhasır!
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
52
35
Bal mısın yoksa şeker mi? Niye bu kadar seviyorum seni ben? Çözemedim bir türlü. Çok seviyorum çok çok çooooooook. Elimde değil. .❤

Yukarı Alt