• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.516
7.152
Bana ezelden beri bu güvensizliğin nedir anlamıyorum anne, insanlara olan hıncını benden çıkarıyorsun hep herhalde. Olduğumun tam aksiymişim gibi davrandın, hala geçmedi. Nasıl derinden üzüldüm bilmiyorsun o yalancı muamelelerine, suçlamalarına çünkü ben hep tam aksi biri oldum, en sevmediğim şeylerle, hiç olmadığım şeylerle suçladın. Bana güvensizliğin bazı yalanları getirdi beraberinde ama onlarda bile o kadar zor söyledim ki, hep ne kadar az olursa diye çabaladım, az da olsa laf yemeyi göze aldım daha az yalan söylemek istediğim için, bazen mecbur kaldım en ufak şey dağ oluyor resmen çünkü ruhum öyle çok daralıyor ki. Şükür ki yalancı biri olmadım, alışmadım asla, kendini övmek gibi olacak belki ama farkındalığım var, günden güne artan şükürler olsun. Tam aksine hala bir şeyleri nasıl dümdüz söylemem, ağzım laf yapar diye düşünüyorum, beceremiyorum. Hala inanmıyorsun bazı söylediklerime, yanıma başkalarından teyit ettiriyorsun sanki o insan %100 biliyor her şeyi, beni. Çok yordun beni çok. Küçükken söylediklerimi anlaman, doğruluğunu görmen için o an konu her neyse tutup uzmanını getirtip önüne koymayı falan hayal ederdim :)) Bugün yine benzer bir his yaşadım ufaktan. 28 yaşındayım ama çocukluktan, çocuk psikolojisinden bahsedilirken birden küçülüyorum, küçük hissediyorum kendimi, şifalanmaya çalışıyorum sanırım. Yine de son zamanlarda genel olarak daha bir büyüdüğümü, olgunlaştığımı hissediyorum şükür, daim olsun... Hoş olgunlaşmak ne demek diye de düşünüyorum arada... Bilge kim? Bence bebekler, küçük çocuklar, o saflık. O zaman geriliyoruz herhalde. Neye göre olgunlaşmak, kime göre... Farklı boyutlar.
Bazı vakitler(neyse ki çok değil) sosyal anlamda da yaşadığım oldu benzer durumlar, sessiz sakin çekingen bir tip olunca saflığından bir şeyler uydurup, yalan söyleyebilen birine benzetiliyorum herhalde ki tam zıttı biriyim, kalbime bir şey oturuyor resmen, aşırı geriliyorum. Ne kadar saçma toplumsal etiketler var diyorum bazen. Resmen zorla saygıyı koparıp almam gerekiyor, kıyafetle, biraz öz güvenli, mesafeli, ciddi duruşla aynı ben daha çok iş görüyor ama işte hep aynıydım. Aynı...
 

eylldebahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2016
33
5
Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğim kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyipte; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

farzedinki o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ? Mesajlarda alıntı yapmayalım olur mu ?


hadi baslayın bakalım
Eşim bencil kötü kalpli biri ona hiç Bi zaman hakkımı helal etmicem
 

eylldebahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2016
33
5
Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğim kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyipte; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

farzedinki o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ? Mesajlarda alıntı yapmayalım olur mu ?


hadi baslayın bakalım
Arkadaşlar çok kötü çocukluk geçirdim. Size tavsiye evlatlarınıza değer verin.bizi annem hiç sahiplenmedi gelen geçen bağırdı kızdı görseniz çok ezildik şimdi annem kendini dört dörtlük sanıyor. Kardeşlerim ve bende travma kaldı sevilmiyoruz kimse tarafından öyle sanıyoruz. Kimse önemsemiyor. Kısaba çok mutsuzum
 

Minik Meleklerim

...
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
30.945
161.739
Bazen susarsin çok şey anlatır susmak ama sen beni hiç anlamadın ki sussam nasıl anlayacaksın her geçen gün yara büyüyor sadece

Hayatımda hiç pismanligim keskelerim olmasın istemiştim ama oldu bir kere


Yüreğim nasıl yanıyor bilemezsin !

Çünkü sen benim yaşadığımı hiç yaşamadın ki bu güne kadar .

Yazarken bile doluyor gözlerim ama biliyorum senin için değeride yok aglamanij

Çok merhametli olduğunu dusunuyorsun ya tek bana merhametin yok senin !

Gün olup belki anlarsın beni ama

Eminim geç olmuş olacak o gün

Ben senin kötülüğünü hiç istemedim oysa ki :KK43:
 

FairyTale89

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.118
1.071
Bi güne iki darbe !
Yok yok siz devam edin ama benim yıkılmaya hiç ama hiç niyetim yok Allahtan sabır diliyorum sadece kendime çokca sabır diliyorum.
 

Pandaizm

Korkusuzluğun Esiri
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
947
2.396
Hayatimda senin kadar garip bir insan tanimadim
Ben yapinca suc sen yapinca normal oluyor dimi
 

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.516
7.152
Bize böyle dedikodu yapıyorsan başkalarıyla da bizim dedikodumuzu yapıyorsundur ki arada duyulmuşluğu var bir kaç şey. Rabbim ortaya sersin inşallah...
 

Asel09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
1.337
1.359
Allahın cezası kaynana ömrümü yedin evlendiğime evlenecegime çocuk doğurduğuma pişman eden kaynana inşallah allahından bulursun sürüm sürüm sürünürsün gün yüzü görme inşallah benim kesip attıgım tırnağıma muhtaç ol diğer alacağın gelinler senin burnundan getirsinler de bende karşına geçip oynıcam senin hepiniz ayrı pisliksiniz sen kocan oğulların hepinizinde canı cehenneme oğlunu boşayacam al başına yastık yap sen benim anneme kurban ol suratsız meymenetsiz sıfatına ettiğim. Oh ya ne rahatladım yakında karşısına da geçip aynılarını söyleyeceğim.
 

Bonus

Çünkü ben köprülere şehir kurmam 🎧
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
35.965
194.488
İtiraf etmeliyim bayram bahane olsun da bir mesaj at diye bekliyorum.

Hani o ruhsuz topluca atılan kandil, bayram mesajları var ya onlar gibisine de olur.

Çok incinsem bile hala inanamasam bile kabullendim. Ama yine de bekliyorum işte.
Çünkü sana çok değer verdim çok özel bir yere koydum seni içimde.

Yaptığın ve yaptıklarınız çok ağırıma gitti.
Çok insan tanımışlığım yoktu bana çok şey öğrettiniz.
Herkes vicdanıyla yatıp kalkıyor Allah herşeyi gördü görüyor.

Herşeyi tamamen unuttuğum zaman içim sizden temizlenicek inş.
 
Yukarı Alt