• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.507
7.148
Hiç birinizin sağı solu belli değil ya. Bir de birbiriniz hakkında da konuşuyoruz böyle konularda, farklı değilsiniz.
Yaptığınız kötü bir şeyi başka zaman kendiniz yeriyorsunuz falan. Hepiniz öylesiniz...
İçten içe kötüyü biliyorsunuz gibi ama garip duruyor.
 

Madelief

Let me fall if I must fail...
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
1.280
2.381
Bugun elini optuysem sirf Allah rizasi icindir. Yoksa icimde sana karsi sevgi kalmadi baba. Herseyi tukettin. Annemi sinir hastasi ettin yillarca. Bizleri de harcadin. Sen ofke, kin ve nefretten beslenen bir insansin. Senin o cevrene gosteris amaciyla yaptigin her hareketinden midem bulaniyor. Goren seni cok iyi bir insan zanneder. Icin bambaska. Nihayet ki bosaniyorsunuz annemle. O kdin 40 yil kahrini cekti ama artik tamamen tukendi. Insallah annemin kurtulusuna az kaldi.
 

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.507
7.148
Ben anlamıyorum seni ya... Valla para benim umurumda değil sırf, şahsi olarak hiç bir planım yok o parayla aklımın ucundan dahi geçmedi hatta sana kalacak dediğiniz bu evle de, olsun olmasın umurumda pek değil, zamanında yeterince sahiplenmemi engellemiştin zaten ki genel olarak para hırsı olan biri de değilim olsam çoktan çalışıyor olurdum herhalde, tek isteğim huzur, bu konu için de evde huzur, bir şeyler tamamlanınca daha iyi olacak gibi geliyor ondan bunları söylüyorum. Negatif söylemlerinin bir kısmı dursun istiyorum, manevi boyutunu düşünüyorum. Bir de anlatıp duruyorsun dayanamıyorum bir noktada. Yine de şu çenemi kapatmam lazım yoksa geçen yaptığın gibi canımı yakacaksın kendime istediğimi düşünerek. İçten içe biliyorsun bence de işte hep inat hep kötü düşünmek var sende sorun o ama benim yine de o saçma ithamlardan canım yanıyor. Ha bir de hakkını aramanı istiyorum açıkçası, haksızlık olduğunu düşünüyorum, hayır diyemiyorsun kötü olacağım diye. Neyse susarım umarım... Belki senin yolun daha hayırlıdır senin için, sonra bana patlamanı da istemem.
 

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.507
7.148
Çocuktan bir farkın yok resmen. Saçma sapan konularda sorun çıkarıyorsun, inatlaşıyorsun. Gereksiz huzursuzluk yaratıyorsun. Bugünkü abartılı tavırlarına denk bir şey olmadı dün, sadece büyütüyorsun. Yine tavır al istersen ama böyle değil. Bana da anca bu yönlerin ders niteliğinde işte, kötüyü görüp nasıl huzursuz hissettiğimi görüp aksini uygulamaya çalışmak. Bir de sosyal ilişkilerin fena değil bak, konuşmaların falan, onu alabilirim iyi olarak biraz.
Kendime de deli oluyorum, resmen yaşadığım huzursuzluk bana sormadan o an akıyor gözlerimden. Aksın yine ama zaman mekan tanımaması sorun.
 
Yukarı Alt