• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Delft

Hayirlisi olsun,Allah yolumu açsin
Pro Üye
28 Ekim 2013
1.292
1.793
Hani alinmadim dersin sabaha kadar uyuyamazsin ya iste öyle birsey
 

FairyTale89

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.084
1.030
Ömür boyu korkarak yaşayacak olmak ne zor ya bilinçaltım nasıl temizlenecek gerçekten format atma olayı olsa keşke. Sen bir canisinnn sen korkunç bir insansınn
umarım yaşattıklarının fazlasını bir gün sende yaşarsın !
 

therewillbeaday

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
519
326
Canımı çok yaktın.
Kaç yıl yandı canım biliyor musun?
Söyleyemedim. Neler yaşattığını, bir kez olsun ağzımı açıp canım yanıyor demedim. Neden biliyor musun seni düşünüyordum.
Canımı istesen bir saniye bile düşünmeden verecek biriydim. Bir insandan bir kez ayrılırsın. Bir insanı bir kez yıkarsın. Bir insanı bir kez paramparça edersin. Bir insandan bir kez uzaklaşırsın.
Sen benden defalarca kez ayrıldın. Ulan ayrılmak için veda etmek için geri geliyordun. Ben yokluğunun takvimini tutuyordum. Günlerce yokluğunun acısını çekiyordum. Gün sayıyordum. Bazen 1. günün sonunda bazen 3.günün sonunda bazen 9 bazen 45 gün sonra geliyordun. Geliyordun derken lafın gelişi yani. Yoksa sen hiç bana gelmedin. Adımı söylüyordun, direkt başlıyordum seni dinlemeye. Ulan aklıma tüküreyim, seni seven kalbime tüküreyim, sen git onca hakaret et küfür et, istemediğini haykır, aradan bir gün geçmeden bazense 45 gün sonra dön gel ve seni bekleyen bir adet kız bul. O kız bendim evet. Seni hep bekleyen. Seni yıllarca bekleyen. Kaç yıl oldu saydın mı? 1, 2, 3 .. kaç oldu? Daha fazla oldu..
Sen benden yıllarca ayrıldın, sen beni yıllarca yıktın. Sen beni yıllarca paramparça ettin. Sen benden yıllarca uzaklaştın.

Çok canım yandı anlatamam
Ne istiyorum biliyor musun
Yazamıyorum buraya ama çok istiyorum :KK43:
Çok canım acıdı biliyor musun, toparlanamadım ben.
 

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.468
7.133
Anne yeter artık ya. Övme bana başkalarını. Annesinin bir dediğini iki etmiyormuş. Senin sayende bir şey yapmıyorum ben, senin! Kendine bak önce! Kontrolcü, baskıcı, olumsuz, saygısız, öfkeli, aşağılayıcı vs. davrandın boş yere hep, elbette kendimi geri çekeceğim. İpimi versem yandım. 100 kere yapıp bir kere bir şey yapmasam hiç yapmamış muamelesi görüyorum. Her şeyi yapıp bir şeyi gözümden kaçırmışsam eyvah. İyi anına denk gelmek lazım anca. Yıllarca kendi ruh halimi korumaya, düzeltmeye çalıştım senin yüzünden, sosyal hayatta zorlandım. Pasif, korkutarak büyüttün beni! Onun annesi bu kadar değildir, rahatça içinden bir şeyler gelerek yapabiliyor demek ki... Ya da böyleyse bile yapımız farklıdır. Ben daha hassas biriyim demek ki ama sana kendimi beğendirmeye çabalamadım hiç yapmayacağım da, çünkü faydası yok, memnuniyetsiz birisin sen. Bir şey alıyorum sana içimden gelip sonra alakasız konudan kavga edince yüzüne vurmuş muamelesi yapıyorsun sanki ömrümüz boyunca hiiiç kavga etmedik. Karşılaştırıp durma artık bizi kimseyle! Ben özellikle beni yeren, üzen kimseye kendimi kurban edemem ayrıca kendimi unutup, sağlıklı değil bu. Ama sen böyle olmasaydın daha güzel olabilirdi. İçimden bir şeyler gelmesini engelledin.

Hayat içimdeki güzel şeyleri rahatça sunmamı hep engelledi...
 

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
8.826
13.947
Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek 🍂
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bonus

Bir kuş olsaydım gökyüzümü alırlardı kanatlarımdan
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
34.620
187.146
Herşeyin üstüne bayram günü kalp kırdın ya daha diyecek neyim kaldı sana?

Bunları unutursam benide allah kahretsin.
 
Yukarı Alt