Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

FairyTale89

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.078
1.028
Nedir bu ya ?
Bilinçaltımda bile yokken güzel güzel uyuyorken o “iğrenç sıfatınızı” görmek çok kötü. Korkunç rüya görsem bu derece etkilenmem gecenin bi yarıSı sizin kabusunuzla uyanıp saatlerce uyuyamıyorum ? 😔

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.387
6.782
Neden bu kadar geciktin? Hiç mi düşünmedin seni nekadar özlediğimi? Bi an önce gel benim tatlı sıpam. Çok özledim seni♥

tomvejerry

Love is.. <3
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
6.371
2.885
Zor tahammul ediyorum sana. Etrafimda erkek gibi geziyorsun ama icin bos. Fosss. Biktim. Gencligimi seninle harcamaktan nefret ediyorum artik. Beni operken tuylerim diken diken oluyor. Sevmiyorum seni

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.455
7.133
Seni umursamamam gerekiyor, umursadıkça önümü tıkıyorsun.

FairyTale89

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.078
1.028
Günlerdir çok hastayımmm😥
30 yaşında kocaman kadınım ama annemin minicik kızıyım halaa ve yanımda yok çok kötü olsam da üzülmesin diye iyiyim diyorum ama
Değilim annemmmm senden uzakta olmak çok zor yanımda olsanda azıcık Naz yapsam senin sevgin şefkatinle iyileşsem 😥
Varsın aramızda mesafeler olsun rabbim başımdan eksik etmesin seni ♥
Altı üstü ağır bir şekilde grip oldum günde elli kere arıyosun şunu yap bunu ye iç diye
Dünyadaki tek sevgi karşılıksız çıkarsız anne evlat sevgisi beni hep sev annem tek sen sev bana yeter ♥

Delft

🎲
Pro Üye
28 Ekim 2013
1.209
1.575
İyice dagilmayayim diye onume hedefler koymaya calisiyorum.. odaklanmak icin ugrasiyorum..simdi kadin durdu ama kocam olcak durmuyor,durulmuyor..kadin buna baksin,ilgilensin eskisi gibi dost hayati yasamak icin cabaliyor...
Sanirim basardi...
İcim huzursuz..kendime kiziyorum ..
Hedeflerim neydi
Zayiflamak
Kas yapmak
Sinava hazirlanmak... sinav cok cok onemli benim kurtulus biletim cunku..
Bu evlilik bitsin artik ben sadece huzur istiyorum , evet gerekiyorsa ben mezara girene kadar sap gibide kalirim yeterki huzurum olsun..kafamin ici rahat olsun..
O ailesini secti peki neden hala evli benle?? Neyse uyuyim ben yaaaa

Delft

🎲
Pro Üye
28 Ekim 2013
1.209
1.575
Senden uzak durmaya calisiyorum..
Uzak durmam gerek dimi?
Farkinda olmadan cok yaklasirsam giderim bu siteden zaten
Rahatsiz etmeyecegim zira en son isteyecegim sey..
Zaten okumayacaksin biliyorum..
Bu burda dursun sadece ,siteden gitmem icin okumam gerekli olur belkide..

Delft

🎲
Pro Üye
28 Ekim 2013
1.209
1.575
Aaa yaaa sahiiii yine mi tongaya dustum ? Eveeet...
Bi isine git yaa...niye ugrasiyosun benimle?!

Allah mutlulugunuzu bozmasin masallah size 🍀🍀🍀

Ne olur artik ugrasma benimle,lutfen..zaten cok sıkıntılı bi surecten geciyorum .. kendimi toparlamaya ugrasiyorum , hayatima yeni bir yol vermenin gayreti icerisindeyim,cabaliyorum en azindan..
Lutfen az beride oyna büyümeye niyetin yoksada.

Yukarı Alt