• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Ally

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
2.188
179
Bugün instagramda attığım hikayeme bile bakmadın. Oysaki iyi günümde kötü günümde hep yanımdaydın.İkimiz de birçok şeyin ilkini beraber yaşamıştık. Yaşamıştık diyorum çünkü bugün anladımki herşey geçmişte kalmış. İki yabancıya dönüşmüşüz uzaklaşmış kalplerimiz birbirinden.Olsun istedik oldurmaya çalıştık kendimizce ama olmadı. Belki de böylesi daha iyi ikimiz içinde. Sadece biraz canım yanıyor söylesem inanmazsın biliyorum. Sana göre tek acı çeken sendin. Aslında herzaman söylediğinin aksine beni değil hayallerini seçtin olsun. Git bakalım yolun açık olsun.

Ally

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
2.188
179
Buraya yazdıktan iki gün sonra yine kavga ettik seninle. Bu defa birbirimizin canını daha çok yakmaya çalıştık ve yaktık. Arkadaşımsın artık dedin ben kabul etmedim tamamen çıkmış gibi yaptım hayatından. Bayram da geldi bakalım mesaj atacak mısın? Hiç bilmiyorum ama atmazsan şaşırmam. Keşke bu kadar imkansız olmasaydı. Çok özledim seni küçük prensim...☹

ereeves

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
427
630
Aşırı merakım ve üstün stalk yeteneklerim sayesinde eski sevgilini şıp diye buldum resmen. Biliyorum çok gereksizdi ama kızı merak ettim valla, neyse ki ben daha guzelmisim sevgilim hehehe 😅

zinnureyn__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2018
114
89
Bütün hataları bende görmenden o kadar yoruldum ki.. Umarım kıymetimi çok geçmeden anlarsın yoksa bize yazık olacak.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.727
7.255
Kendinde hiç suç görmeme konusunda muhteşemsin anne.
Hasta oldum, henüz net değil durumum ama benzer bir hastalık falancanın çocuğunda da olmuş, işte babası baskı yapıyormuş falan(ruhsal bir sebebi olması muhtemel). Bir de diyorsun ki baban böyle değil Allah'tan falan, e sen öylesin?! Hiiiç üstüne alınmıyorsun ya hayret gerçekten.
Bir de bana diyorsun ki çok sinirleniyorsun, sanki ortada hiç bir şey yokken durduk yere yapıyorum, resmen deli muamelesi yapıyorsun insana, tepki veriyorum ve vermesem, tamamen içime atsam çok daha kötü olurdum ben. Kendimden o kadar eminim ki. Ama kendime değer vermem için isyan etmek, tartışmak zorunda bırakılıyorum, onda da suçlu çıkıyorum. Bunlar hep canımı sıkıyor!

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.727
7.255
Öfken, negatifliğin, fazla duygusallığın seni çok mantıksız yapıyor!
Umarım senin gölgenden kurtulurum...
Allah çok mutlu etsin seni de beni de inşallah, kendini gerçekten ve egosuz seversin bir gün dilerim, hepimize yarar.

minikbebegim9640

13.04.20🙏👪❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
2.204
2.800
Aslinda yazsam mi yazmasam mi diye düşündüm ve kimseye anlatamadigim icin yazmak istedim..... Benden hoslandn o zanlar sevgilim barken bile bunu dedin cok alostm dedin o zmanlar arkadastk iş arkadasi ve ondan dolayi konusuyordk. Snra ayrildim duydun yine konuşmalara basladn snra sevgili oldk flan evime biraktn disarda gezdik beraber. Pek dogum gnu kutlamayi sevmezmissin ve ben 2.nci dogum gnunu kutladm cok sevinmistn flan derken baska srhire gitmek zorundaydin yapamam deyip biraktn insta da da baktn bana oyle himayelerime bilmedigimi sandn. Smdi bu sehire geri gelmissin ve ben evliyim uzaktan gordm icim bi tuhaf oldu xnlu o zamanlar gercekten sevmistim. Beni gorme diye uzaklastm direk tabi maske takmak da faydali oldu bu konuda😁 yine bakiyo musun bilmem profilime ama evliyim mutluyum cocukluyum yani artk ama niyeyse kimseye anlatamadm gördüğümü seni yazayim bari dedim...

sacmalamayin

Hüzün kovan kuşu gelmiş🕊
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
334
647
O Kadar suçsuzsun ki. O kadar masumsun ki. Bu hayatı sen seçmedin biliyorum. Koşullar seni buna mecbur bıraktı. Ama koşullar beni de kendimi kendim gibi hayatı olan insanlarla birleştirmeye mecbur bıraktı. Kader!

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.727
7.255
Her şeyi sana söylemek zorunda olmamayı ben de çok isterdim anne ve bu maddi özgürlüğüme bakıyor ve ben de manevi özgürlüğüm için maddi olarak özgür olmam gerektiğinin farkındayım ama her şey senin istediğin gibi olmuyor işte. Baş sebebi sizsiniz, ben kendim doğdum kendim büyüdüm sanki, hiç etkilenmemem gerekiyordu sizden ve bunu bilmeliydim el kadarken de dimi, genetik de yok hiç. Evet geçmişe bakma başkalarını suçlama önüne bak derler ben de bunun için uğraşıyorum(yalnız olduğum için yavaş oluyor ama yol alıyorum yine de) ama haksız yere suçlanınca deli oluyorum. Kimse önce kendine bakmıyor. Çabalıyorum siz görmeseniz bile. Anlamayacak destek olmayacağınız için bunu çok kez denediğim ve gördüğüm için iç dünyamdan bahsedemedim hiç. Hatta hiç düşünmüyorum falan sanılıyor çok sustuğum, söylemek zorunda kalmadıkça bir şeyler söylemediğim için. Sizin böyle büyümüş olmanız benim kendimi savunmayacağım anlamına gelmiyor kusura bakmayın.
Acele edemem kendimi biliyorum, bir şeyleri çözmem gerekti ve biraz daha var, sevmeden bir şey yapmak da bana işkenceden farksız geliyor, aşırı mutsuz oluyorum ve bunu olabildiğince istemiyorum. Bekleyeceğiz biraz daha ama umarım az kalmıştır. Rabbim nasip et özgürlüğümü sevgiyle kazanmayı...

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.727
7.255
İşle, geleceğimle ilgili olumsuz söylemlerin beni bloke ediyor anne.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.727
7.255
Negatif enerjinden çok sıkıldım. Bomboş sebeplerle can sıkıyorsun. Booomboş!