fatih'te hayriye ve as kuaför hakkında bilgisi olan var mı?

bidibidibudu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
hayriye ve atalay 12 senedir gittiğim kuaför... saç kesiminde atalay bey çok iyidir ondan başkasına yaptırmıyorum... makyaj da gayet iyidir... ama fiyatlar uçuk arkadaşlar... nişan başı için bana verdiği fiyat 350 tl :18: gelin başını düşünemiyorum bile :KK1: arkadaşımın nişan ve gelin başını yapan buket kuaföre bugün fiyat sordum ve hayriyeden daha düşük fiyat verdi.... çok da güzel topuzlar yapıyor ve dayanıklı... evlilik arifesinde kuaföre çok para yatırmak istemediğimden dolayı uygun ve kaliteli yer açısından buket kuaförü tavsiye ederim....

foy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kına ve düğün saçımı hayriye atalayda yaptırmıştım ben çok memnun kaldım makyajımda çok başarılıydı 5ay geçti düğünn üstünden arkadaslrım hala saç ve makyajımı söylüorlar tavsiy eederimm

Son düzenleme:

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
118
Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz "Gelinbasi ve Gelin Taci" başlığına taşınmıştır.
Bilginize :KK34:

serpilerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
merhaba kesinlikle fatih azura bellada gelinlik fatıh te diktirmeyin.ben istediğim gelinliğin fotografını gosterdıgım ve kendılerındekı mevcut gelınlıgın etegını begendıgım halde dıkılen gelınlıgın etegı cok kotu oldu.zaten 3 provada alel acele secıyorsunuz sectıgınızı butun olarak dıktıklerındede donus sansınız yok.devamlı sızı sucluyorlar sız sectınız sız karar verdınız.kesınlıkle dıktıkterılını sokup duzeltmeye yanasmıyorlar.yenıden yapmamız laızm dıyorlar bunun ıcınde ekstra 500 tl para ıstedıler.kı ben 2400 tl lık gelınlıgın 1300 tl sını vermıstım.o gun rezıl olmaktansa paramla dıyerek kaporamı yaktım.hakkımı kendılerıne helal etmıyorum.ben yanıldım cevremdekılerı dınlemedım gelınlıkcının elındekı hazır gelınlıgı aynen begenıyorsanız alın yoksa hıc bulasmayın.hazır alın.

Mucize8834

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Fatihteki atalay kuaför benim saçımı kırptı resmen o kadar kötü oldu bir tarafı sürekli yukardan tutturmak yada örmek zorundayım salık bırakamıyorum çabuk uzasın diye dua ediyorum makas izleri bile var🤬

Yukarı Alt