Fazla su felç yapıyor lütfen dikkat!

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Beslenme uzmanına danışarak detox diyeti yapan ve buna bağlı olarak felç geçiren kadın hukuk savaşını kazandı.
Günde 5 litre su tüketmesi sonucu beyin felci geçiren 52 yaşındaki Dawn Page, beslenme uzmanına karşı açtığı davanın sonucunda 800 bin sterlin tazminat kazandı.

Page kendisine detox diyeti tavsiye eden ve bol bol su içmesini öneren beslenme uzmanı Barbara Nash'in "sürekli kusuyorum" şikayetlerini önemsemediğini kaydetti. Beslenme uzmanının kusmanın diyetin bir parçası olduğunu söylediğini belirten Page, Nash'ın yüzünden vücudunda birçok kalıcı hasar kaldığını kaydetti.
alıntıdır

arkadaşlar lütfen dikkat edelim artık kimseye güven kalmadı beslenme uzmanını bile yapabilecegi hata,, günde 3 litreden fazlasının zararlı oldugunu hepimiz biliyoruz.saglıgımızı riske atmayalım...herkese saglıklı zayıflamalar diliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:

Pink_U

Eğrilere eş misin dünya
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ya bende çok su içiyorum.frenleyemiyorum kendimi.1 kaç gündür 3 litreyi geçiyo bende merak ediyodum fazlası zararlımı diye.demekki zararlıymış.teşekkürlerr bilgilendirdiğiniz için...

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ya bende çok su içiyorum.frenleyemiyorum kendimi.1 kaç gündür 3 litreyi geçiyo bende merak ediyodum fazlası zararlımı diye.demekki zararlıymış.teşekkürlerr bilgilendirdiğiniz için...
birşey dgl bende ögrendigimi duydugumu sizinle paylaşmak istedim.sende suyun dozunu ayarlamaya çalış hamilelikte 4 litreye kadar içildigini biliyorum tabiiki hamileligin seyrine göre.ama gebe dglsen dikkat et..

brokencorpse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben bazen o kadar çok su içiyorum ki midemde küçük bir göl varmış gibi hissediyorum.

URANUS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben bazen o kadar çok su içiyorum ki midemde küçük bir göl varmış gibi hissediyorum.
Canım, bende aynı durumdayım ve bunun vücudumu çok yorduğunu fark ediyorum. Bi ara heveslenip ölçerek içiyorum ve 2.5 litrede kalıyorum, sonra tekrar abartmaya başlıyorum...:içelim:

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben 3 litrede kendimi frenliyorum içmemek için bende şeker düşüklüğü var eğer çok su içiyorsanız (anormal susuyorsanız )muhakkak şeker testi yaptırın derim geç kalmadan

meralirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaslar bende bol su icilirse zayiflanilacagini duymustum ve elimden gelidikce bol su tüketmeye calisiyordum fakat bir haftadir su ictikce midem bulaniyor kusacak gibi oluyorum.... mavi deniz arkadasin yazdigi olay korkuttu ve böyle önemli bir yaziyi bizimle paylastigi icin cok tesekkür ederim kendisine

gamzeli08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba bende bol su içerek zayıfladım ama biraz abartmıştım günde 4,5 lt geçiyodu bazen zararlı olduğunu duyunca az içmeye çalışıyorum. fazla su içmenin zararlı olduğunu bilmiyodum yani arkadaşım bu yüzden ölümden döndü çok su içmemiş ama içtiği suyu dışarı atamamış az kalsın felç oluyodu yani dikkat edelim derim..

Yukarı Alt