FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 什

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
CANLARIM FEMARA KULLANANLAR VE BU AY KULLACAK OLANLAR BURAYA GELEB襤L襤R M襤? SREC襤 B襤RL襤KTE TAK襤P ETSEK??

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
Hadi ya.. hay覺rl覺 olsun can覺m 繹ncesinde baka bir ila癟 kulland覺n m覺? Biraz arat覺rd覺m etkili ve iyi bir ila癟m覺 kaliteli yumurta oluturuyormu. 襤nallah g羹zel sonu癟lar elde edersin bende adetimde balayaca覺m

adel8893

ANNEM蛤鳶BABAM湘E襤M領
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
3 Aral覺k 2018
Emoji Skoru
15.253
Ya
25
Bende klomen ve 癟atlatma inesi kulland覺m ikikere ikiside olumsuz sonu癟land覺. :KK43:

adel8893

ANNEM蛤鳶BABAM湘E襤M領
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
3 Aral覺k 2018
Emoji Skoru
15.253
Ya
25
Oyle mi 癟ok 羹z羹ld羹m hay覺rl覺s覺 can覺m benim. uan be yap覺yorsun peki? Belki klomen iyi gelmedi. Bak baba dr direk femara verdi
Ramazanda ara verdik dr filan gitmedik kendiliinde de olmad覺 bug羹n gecikmeli regl oldum bayramdan sonra baka bi doktora gidecez bakal覺m o ne diyecem napacak

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
Ramazanda ara verdik dr filan gitmedik kendiliinde de olmad覺 bug羹n gecikmeli regl oldum bayramdan sonra baka bi doktora gidecez bakal覺m o ne diyecem napacak
Can覺m peki t羹m testlerin tamamland覺 m覺? Hsg sperm vs.. kesinlikle iyi bir dr se癟 kendine bu tarz konularda 癟ok 繹nemli iyi bir dr olmas覺 doru tespit ve tedavi uygulamas覺 ve bu sayede g羹ven duymak. 羹k羹r dr umdan memnunun

Yukar覺 Alt