FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 什

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
Hahaha benim a癟覺mdan bi s覺k覺nt覺 yok eimle birbirimizin telefonlar覺n覺 kurcalamay覺z genelde ben bi ey g繹stermediim s羹rece benim telefonuma bakma gerei duymaz
K覺z yok Benin eim de kesinlikle bakmaz oyle setlerimiz yoktur ben eimi kastetmedim hani d覺arda bir ortamda misafirlikte telefonda birden belirmesin yumurta sperm yok 癟atlatma mevzular覺 benim eim ve bir ka癟 arkada覺m d覺覺nda kimse bilmiyor hen羹z ilaca balayaca覺m覺 fikan

Leyli2904

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
14 Ocak 2019
Emoji Skoru
22
Ya
27
K覺z yok Benin eim de kesinlikle bakmaz oyle setlerimiz yoktur ben eimi kastetmedim hani d覺arda bir ortamda misafirlikte telefonda birden belirmesin yumurta sperm yok 癟atlatma mevzular覺 benim eim ve bir ka癟 arkada覺m d覺覺nda kimse bilmiyor hen羹z ilaca balayaca覺m覺 fikan
Grubu sessize al覺rsan bildirim gelmiyor bebeim sen girince g繹r羹yorsun mesajlar覺. yle olsa baya vahim olurmu

Leyli2904

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
14 Ocak 2019
Emoji Skoru
22
Ya
27
Grubu sessize al覺rsan bildirim gelmiyor bebeim sen girince g繹r羹yorsun mesajlar覺. yle olsa baya vahim olurmu
Ben de senin gibiyim ya eim biliyor bir de 癟ok yak覺n iki arkada覺m var onlar. Anneme de eczac覺 m羹terisi var ona ila癟 sordurmak i癟in s繹ylemek zorunda kald覺m. Hepsi bu

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
Ben de senin gibiyim ya eim biliyor bir de 癟ok yak覺n iki arkada覺m var onlar. Anneme de eczac覺 m羹terisi var ona ila癟 sordurmak i癟in s繹ylemek zorunda kald覺m. Hepsi bu
Yaa sorma insan ger癟ekten ona buna s繹ylemek 襤stemiyor. Aileme de s繹ylemek istemedik hen羹z 羹z羹l羹p bana da stres olaraj d癟nmesin diye
Tmaam k覺zlardan da onay 癟覺karsa kuray覺m ben

Leyli2904

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
14 Ocak 2019
Emoji Skoru
22
Ya
27
Yaa sorma insan ger癟ekten ona buna s繹ylemek 襤stemiyor. Aileme de s繹ylemek istemedik hen羹z 羹z羹l羹p bana da stres olaraj d癟nmesin diye
Tmaam k覺zlardan da onay 癟覺karsa kuray覺m ben
Tamam herkes isterse sana 繹zelden atar覺z numaralar覺. Buraya yazarsak internette numara aranda b羹t羹n yazd覺klar覺m覺z g繹r羹l羹r

Yukar覺 Alt