FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 什

Kahvetelvesimoon

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
3 Eyl羹l 2018
Emoji Skoru
198
Cnm merhaba hogeldin 繹ncelikle. Adetin 2. G羹n羹 balay覺p 10 Max 12 g羹n kullan覺yorsun . Asl覺nda mant覺覺 yumurtlamaya yak覺n g羹nlerde b覺rakmak ite 12. G羹n fikan deyim b覺rak
Ben 3 ayd覺r herg羹n 1 tatl覺 ka覺覺 corekotu cigniyorum faydas覺 varmidir.bagisiklik i癟in kullaniyordum.bu ay tutmad覺 gebelik bug羹n adet oldum.daha 繹nceden 5 haftal覺k d羹羹k yapm覺t覺m

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
Ben 3 ayd覺r herg羹n 1 tatl覺 ka覺覺 corekotu cigniyorum faydas覺 varmidir.bagisiklik i癟in kullaniyordum.bu ay tutmad覺 gebelik bug羹n adet oldum.daha 繹nceden 5 haftal覺k d羹羹k yapm覺t覺m
Can覺m ak覺n ay boyunca kullanma yumurtay覺 癟ok gelitirip kist de yapabilir bence dediim gibi 10 -12 g羹n kullan hatta hormon d羹zeyin nas覺l bilmiyorym de una bir dan覺 derim b繹yle bitkisel de olsa akaya gelmez. Kayb覺na 癟ok 羹z羹ld羹m ama in en k覺sa zamanda mutlu haberle doldurursun yerini

Kahvetelvesimoon

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
3 Eyl羹l 2018
Emoji Skoru
198
Can覺m ak覺n ay boyunca kullanma yumurtay覺 癟ok gelitirip kist de yapabilir bence dediim gibi 10 -12 g羹n kullan hatta hormon d羹zeyin nas覺l bilmiyorym de una bir dan覺 derim b繹yle bitkisel de olsa akaya gelmez. Kayb覺na 癟ok 羹z羹ld羹m ama in en k覺sa zamanda mutlu haberle doldurursun yerini
Tesekkur ederim hi癟 bilmiyordum kist yapt覺覺n覺 birakayim kullanmay覺. korktum suan

dvkl_53

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
4 Aral覺k 2016
Emoji Skoru
107
Hadi ya.. hay覺rl覺 olsun can覺m 繹ncesinde baka bir ila癟 kulland覺n m覺? Biraz arat覺rd覺m etkili ve iyi bir ila癟m覺 kaliteli yumurta oluturuyormu. 襤nallah g羹zel sonu癟lar elde edersin bende adetimde balayaca覺m
Femara kulland覺覺m ilk ay k覺z覺ma hamile kalm覺t覺m imdi ikinciyi istiyorum d羹n balad覺m ilaca bakal覺m hay覺rl覺s覺 inaAllah

dvkl_53

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
4 Aral覺k 2016
Emoji Skoru
107
Tesekkur ederim hi癟 bilmiyordum kist yapt覺覺n覺 birakayim kullanmay覺. korktum suan
Yanl覺 olmas覺n siz ay boyu mu kullan覺yorsunuz bu ilac覺? Benim doktorum adetin 3. G羹n羹 iki tane ayn覺 anda almam覺 saatine dikkat etmemi s繹yledi 5. G羹n de ila癟 bitiyor zaten Sal覺 g羹n羹 de kontrole gidicem 癟atlatma inesi vericek

Sevgidolusnm

ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
10 May覺s 2019
Emoji Skoru
176
Ya
26
tabii ki baz覺 seyler masum g繹r羹n羹yor hatta belki kiminin mucizesi Ama fazla veya yanl覺 kullan覺ld覺覺nda herkese zarar覺 var l羹tfen hereyi bilin癟le yapal覺m allah korusun herey olabilir sal覺kl覺 giden d羹zeni bozmayal覺m Ama dediim gibi adetin 2. G羹n羹 balay覺p 10-12 g羹n yap覺l覺p b覺rakabilirsiniz 襤sterseniz. Ama buna ramen bile 羹st 羹ste aylarca denemeyin derim allah覺m iyi haberler nasip etsin

dvkl_53

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
4 Aral覺k 2016
Emoji Skoru
107
tabii ki baz覺 seyler masum g繹r羹n羹yor hatta belki kiminin mucizesi Ama fazla veya yanl覺 kullan覺ld覺覺nda herkese zarar覺 var l羹tfen hereyi bilin癟le yapal覺m allah korusun herey olabilir sal覺kl覺 giden d羹zeni bozmayal覺m Ama dediim gibi adetin 2. G羹n羹 balay覺p 10-12 g羹n yap覺l覺p b覺rakabilirsiniz 襤sterseniz. Ama buna ramen bile 羹st 羹ste aylarca denemeyin derim allah覺m iyi haberler nasip etsin
Amin

Yukar覺 Alt