• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Femara , Letu , Letroks , Letrasan Kullananlar Tecrübelerimizi Paylaşalım

chickpeas

Kün Fe Yekün , Rabbim ol der olur:)
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
Kızlar klomenden olumlu yanıt alamadığım için bugün Femaranın muadili olan Letuya başladım . aslında meme kanseri tedavisinde kullanılan bir ilaçmış ama yumurtalıkları uyardığı için yumurta geliştirici olarak ta kullanılıyor.

KK'da bu ilaçlara dair çok bi paylaşım bulamadım , varsa tecrübesi olanlar , paylaşırlarsa sevinirim :) :) :)

Son düzenleme:

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
sanırım koskoca forumda benden başka kullanan yok bu ilacı :) :) :) :)

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
ben yine de deneyimlerimi yazayım , belki birilerine faydası olur :KK66:

klomeni günde 4 doza kadar kullanmıştım , inanılmaz bi şişlik olmuştu . Letuda 4. günüm bugün , bi şişlik yada an etki hissetmedim sadece ara ara kasıklarımda sızı oluyor :)

Pazartesi günü yumoş kontrolüm var, bakalım sonuç ne olacakkk :) :)

eslem22

mutluluk,heyecan ve küçük bir melek ;)
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
58
20
Merhaba canım ilk hamileliğim klomen ve pregynlle oldu kucağıma almak nasip olmadı kalp durması sonucu kaybettim.Kürtajdan 3 ay sonra femara başlattı doktorum yumurta daha kaliteli olsun diye yine pregynlle çatlama sağlandı 1. de olmadı ama takiben 2.ayda yine femara ve pregynlle ve ALLAH ın izniyle hamileyim inşallah yakın zaman da darısı sana olsun

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
Merhaba canım ilk hamileliğim klomen ve pregynlle oldu kucağıma almak nasip olmadı kalp durması sonucu kaybettim.Kürtajdan 3 ay sonra femara başlattı doktorum yumurta daha kaliteli olsun diye yine pregynlle çatlama sağlandı 1. de olmadı ama takiben 2.ayda yine femara ve pregynlle ve ALLAH ın izniyle hamileyim inşallah yakın zaman da darısı sana olsun
çooookkk sağol canım ,Rabbim sanada sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşAllahhhh :KK66: :KK66:

bende sonucun güzel olacağına inanıyorum , hepimizin hakkında hayırlısı inşAllahhhh .... :KK70: :KK70:

Delphi_HACISI

Tehlikeli şiir okur, dünyaya sataşır...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
946
982

klomeni günde 4 doza kadar kullanmıştım , inanılmaz bi şişlik olmuştu . Letuda 4. günüm bugün , bi şişlik yada an etki hissetmedim sadece ara ara kasıklarımda sızı oluyor :)

Benimde haftaya cuma histersekopiden sonraki kontrol randevum var :KK66:

Sanırım yine femara kullanıcam. Sana gelişmeleri, doktordan öğrendiklerimi yazarım.

Şunu söyleyebilirimki; femara klomenden çok daha üstün bir ilaç. bir çok yerde okudum bunu.

eslem22

Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
58
20
çok sağol canım amin inşallah.:nazar:Sende sorun ne gerçi sorun her ne olursa olsun kendine sıkıntı yapma derdi veren ALLAH dermanını veriyor sen çabanı mücadeleni bırakma ısrarlı ve sabırlı ol.Bebiş o zaman daha rahat gelir göreceksin Hoppa:KK66:

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
Benimde haftaya cuma histersekopiden sonraki kontrol randevum var :KK66:

Sanırım yine femara kullanıcam. Sana gelişmeleri, doktordan öğrendiklerimi yazarım.

Şunu söyleyebilirimki; femara klomenden çok daha üstün bir ilaç. bir çok yerde okudum bunu.
hadi bakalım inşAllah rahmin kalınlaşmıştır , güzel haberlerle dönmeni bekliyorum :KK66:

bugün son hapımı içtim,pazartesi kontrol var . bende bu ilacın işe yarayacağına inanıyorummm :)

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
çok sağol canım amin inşallah.:nazar:Sende sorun ne gerçi sorun her ne olursa olsun kendine sıkıntı yapma derdi veren ALLAH dermanını veriyor sen çabanı mücadeleni bırakma ısrarlı ve sabırlı ol.Bebiş o zaman daha rahat gelir göreceksin Hoppa:KK66:
canım pko var , yumoşlar direniyorlar büyürken . bakalım letudan güzel sonuçlar alırım inşAllahh :KK66:
sıkıntı etmiyorum tatlım ,vardır elbet en doğru zamanııı :)

_oceanshine_

Beren'im Rabbim'in emaneti kızım
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
3.662
2.316
allah kucaginiza almayi nasip etsin.

bende 2 senedir tedavi goruyorum.tupten once femera denedik.ilk ay olmadi.gecen ay femera pregnly estrofem ve progestan kullandim ve hamile kaldim.maalesef tutunmadi.5 haftalik dusuk yaptim.reglim hala devam ediyor.bu ay tedavisiz devam edecegim.ins bir dahaki ay yeniden femera kullanacagim.sizi okuyunca umitlendim.hic beklemiyordum hamile kalacagimi.bende de hafif pko war.

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501

bende 2 senedir tedavi goruyorum.tupten once femera denedik.ilk ay olmadi.gecen ay femera pregnly estrofem ve progestan kullandim ve hamile kaldim.maalesef tutunmadi.5 haftalik dusuk yaptim.reglim hala devam ediyor.bu ay tedavisiz devam edecegim.ins bir dahaki ay yeniden femera kullanacagim.sizi okuyunca umitlendim.hic beklemiyordum hamile kalacagimi.bende de hafif pko war.
Rabbim hepimize sağlıklı ,sıhhatli,hayırlı evlatlar nasip etsin inşAllahhh :KK66: :KK66:

chickpeas

Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
5.696
1.501
bugün doktora gittim , ilacım cuma bitti , adetimin 11. günü idi ,doktorum baktı , çarşamba geri gel dedi , sanırım daha büyümemişler ,soracaktım ama hemşiresine çok sinirlenmişti ,sormadım bende :p :p

eslem22

Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
58
20

sağol arkadaşım amin inşallah,yaşadığın üzüntüyü anlayabiliyorum ama yine hamile kalırsın ALLAH ın izniyle ben kürtajdfdan 3 ay sonra kaldım hem de 4 sene hiç hamile kalamamışken inşallah yakın zaman da güzel haberler alırsın

_oceanshine_

Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
3.662
2.316
sağol arkadaşım amin inşallah,yaşadığın üzüntüyü anlayabiliyorum ama yine hamile kalırsın ALLAH ın izniyle ben kürtajdfdan 3 ay sonra kaldım hem de 4 sene hiç hamile kalamamışken inşallah yakın zaman da güzel haberler alırsın
teşekkür ederim.hayırlısı bekleyip göreceğiz.düşükten sonra kanamam hala kesilmedi.dün doktor doğum kontrol hapı verdi.kanama 4 günde kesilmezse kürtajla rahim içi tabakayı alacak.rahmim parça düşmüş olmasına rağmen kalınmış hala

deniz3333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2014
174
114

benımde hiç bi şiakyetım yok kullandım bıttı pzt kntrol senn sonuc ne oldu pekı ?

Nurslavyer

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
51
23
30
Kızlar bilmiyorum burda olan var mı bende femara ile hamile kaldım ilk ayda pkos vardı şimdi 21 haftalık gebeyim ama suyum geliyor az az bebişimi kaybedebilirim bana dua edin

Deniz763

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
184
64
32

Nasıl hamile kaldınız???bende polikistik over var. Ve klomen kullandım fayda etmedi

Deniz763

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
184
64
32
baya zaman olmus bunu yazali.o tedavim dis gebelikle sonuclandi maalesef.simdi tup bebek tedavisiyle hamileyim
Anladım canim Allah bağışlasın. Bende polikistik var. Klomen kullandım 2kere fayda etmedi. Birinde yumurta oluştu. Diğerinde oluşmadı. Şimdi tarlusal icip adet olmayı bekliyorum. Rahim filmi çekileceğim. Sonra aşılama yapılacak. Artık anne olmak istiyorum bende. 18ay oldu evleneli. 1yıldır çocuk istiyoruz olmuyor

_oceanshine_

Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
3.662
2.316
Anladım canim Allah bağışlasın. Bende polikistik var. Klomen kullandım 2kere fayda etmedi. Birinde yumurta oluştu. Diğerinde oluşmadı. Şimdi tarlusal icip adet olmayı bekliyorum. Rahim filmi çekileceğim. Sonra aşılama yapılacak. Artık anne olmak istiyorum bende. 18ay oldu evleneli. 1yıldır çocuk istiyoruz olmuyor
allah yardimcin olsun.ben 4 yila yakin bekledim.keske bu kadar beklemeden tup yaptirsaydim